Parťačka mi mění směny a dovolenou, jak se jí hodí

193
8.2.16 23:06

partacka mi meni smeny a dovolenou jak se ji hodi

Ahoj holky docela se trapim.mam v praci partac ku ktera kdysi diky praci mela nehodu a dost tezkou. jenze je to uz 15 let a dodnes toho vyuziva.je tu jako VIP do prace a prace. Chodi kdy chce jediny co z ni dela partaka jsou papiry. jinak by mela mit stejne smeny jako my a nas je 5 takze se stridame a ona si vezme smenu jen na papiry a odejde kdy c h e copa o to to uz jsme si zvykli. Ale problem je dovolena loni byla pres mesic v lete a cely. Vanoce doma a my vsichni meli hrozny smeny. Letos jsem si napsala 17 dni v kuse i kvuli svatbe byla hadka ze sem nekolegialni vuci vsem co si to dovoluju at. Si zmenim termin tak sem si ho zmenila a stejne mi nekolik dni vyskrtala a zase si napsala svoji.pak sem si vzala na silvestra dovolenou a rekla ze to nesmime brat si dovolenou o vanocich a kolegyni kamaradce misto toho napsala volno na cely vanoce i sobe takze jsme jeli ve trech. Trismenny provoz.Byla sem to nahlasit u vedouciho ten ji to rekl a mam peklo ja.pak mi rekl ze ji ma rad a schazovat ji nebude.Muj dotaz zni mam jit za vedenim? mam strach ze. Se to obrati proti me jako predtim. jinak praci mam rada a bavi me als tahle sv… Mi zere nervy. omlouvam se jak je to napsane nefunguje mi uplne klavesnice na mobilu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1565
8.2.16 23:30

Jé ty děláš tam co já viď ;-) Nenech si sr… na hlavu. Řekni to přímo jí, že buď pojedete všichni stejně, nebo půjdeš za vedením. Pokud ti vaše šéfová nepomůže, jdi ještě výš. Ovšem u nás to bylo tak, že se pak ta dotyčná hodila marod. Máte rozpis od šéfky…tak ho dodržuj a choď podle něj, změny bych akceptovala jen pokud je provede vedení, né kolegině. Pevné nervy, je to vopruz. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
8.2.16 23:35

@Anonymk23
Ahoj, mrzí mě tvá situave :cert: ono je těžký ti říct co bude nejlepší řešení, protože těžko říct jak to vedení zareague :nevim: to byla tvá svatba? jestli ano, tak ze zákona máš právo na volno kdy si určíš a nikdo ti v ní nesmí bránit.. já být tebou asi za tím vedením zajdu, protože když budeš jak se říká,, držet hubu a krok,, nic se nezmění. Pokud je nějaká možnost zkus zažádat o přeložení jinam… je to těžké rozhodnutí, znám to z vlastní zkušenosti ale věřím, že se rozhodneš dobře a nenecháš se šikanovat :) tak hodně štěstí a pevné nervy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
8.2.16 23:39

Chce delat jen papiry? Doufam ze mate takovy system aby se tam jeste z toho dali vytriskat penize - pokud delas v gastru muze vas ojebat o tipy, cokoliv… Snad vas neokrada. Je to teda mrcha, chtelo by to meeting, tam to vse probrat jako lidi. A domluvit se s koelgy at ji taky neco reknou narovinu, aby jsi do ni neryla jen ty.. To by bylo k prdu.. Pokud meeting nezabere, tak bych ji udelala po case par naschvalu (muzes pod cizim nickem na ni napsat stiznost na tripadviseru nebo poslat mail pokud pracujete s lidma) jinak bych zvazila zda ts prace je tak dulezita na ukor tveho volna, nasla bych si jinou, urcite si platove nepohorsis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
9.2.16 00:42

Sla bych za vedenim s jasnymi terminy kdy mela ona dovolenou a jak dlouho, kdy tobe vyskrtala dovcu, kdy jste delaly ve 3 na ukor jeji dovoleny atd, aby si opravdu mela v ruce dukaz ( treba sichtak ). Zduraznila bych, ze mas rada praci i kolegyni, ale ze zneuziva sveho postaveni ve spolecnosti a neda se takhle fungovat na ukor ostatnich kolegu zvlast kdyz jde o zalezitosti typu svatba. Mozna bych i zminila tlak, ktery byl na tebe vyvinut pote co jsi se prvne ozvala a mas obavu co se bude dit ted. Ve druhe fazi bych bych se pripravila a zvazila odchod do jineho zamestnani. Taky promysli jestli ona na tebe neco nema a kolikrat ti napriklad ustoupila, aby tvoje narceni nesmetla argumenty ze stolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.16 07:32

Jestli chceš o práci přijít, běž si stěžovat. Já to udělla. Obrátila jsem se i na odbory. Dopadlo to tak, že mě nakonec vedení vyštípalo a dohnali mě k výpovědi. Prosím o zachování anonyma.

• Nahlásit
  • Citovat
193
9.2.16 08:44

No právě že o práci přijít nechci mam hypotéku ale co je moc to je moc, dostávám i za hadr na topení nevím kam jinam mokrý hadr věšet, visel tam celej rok a najednou jak sem si stěžovala dostanu za všechno. Můj vedoucí jí všechno řekne ten je do ní udělanej takže z toho mam hrůzu ale prostě nemá právo měnit mi dovolenou, navíc sem se ptala na druhém pracovišti parťačky tak tam neexistuje že by něco měnila sama od sebe když to chce změnit musí se zeptat kolegyně a ta s tím musí souhlasit. A ty Vánoce to vám povim letos mam zakázáno si vzít den dovolený o vánocích a svojí kamarádce místo dovolený napsala volno no to je super, obě dvě mají dospělé děti a stále se vymlouvají na vnuky a vnučky jak v létě, tak o vánocích :zed: :zed: :zed: :zed: mě bylo řečeno že nemam děti nemam nárok na nic(já po dvou potratech to se krásně poslouchá :,( :,( )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
9.2.16 09:37

Proc si nenajdes jinou praci? Hur nez ted na tom snad ani nebudes ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
9.2.16 09:49

Mě ta práce baví, ani peníze nejsou špatný. Kolektiv je super až na ní a tu její kamarádku kdyby je vyhodily byl by klid. mimochodem dala si tu svojí kamarádku za zástupce když tam nebude a ona neumí pořádně na pc takže to vyžeru vždycky já ale zástupce nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
9.2.16 14:52
@Anonymk23 píše:
Mě ta práce baví, ani peníze nejsou špatný. Kolektiv je super až na ní a tu její kamarádku kdyby je vyhodily byl by klid. mimochodem dala si tu svojí kamarádku za zástupce když tam nebude a ona neumí pořádně na pc takže to vyžeru vždycky já ale zástupce nejsem.

Je to tvá práce? Jestli ne, nedělej ji, dělej jen to, co máš.

• Nahlásit
  • Citovat
122
9.2.16 20:55

@Anonymk23
Pokud máš tu možnost, šla bych na nemocenskou…ať si ta hvězda užije práci v plném rozsahu a ne jen papírování a ať taky ve firmě vědí kdo tam fakt dělá…Bude muset dělat víc když tam nebudeš. A co se týká té kamarádky která to neumí a má zastupovat, tak tu ignoruj ať to udělá sama, prostě nemáš čas, máš svoji práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama