Parťačka na cvičení Roudnice nebo Mělník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lumpisek
Kecalka 299 příspěvků 09.10.14 14:37
parťačka na cvičení Roudnice nebo Mělník?

Ahoj, sháním parťačku na cvičení buď v Roudnici nebo na Mělníku. Mám 8 měsíců po porodu a ráda bych se začala hýbat, ale nechci sama. Najde se někdo? Dřív jsem hodně sportovala, ale teď na to není čas. Potřebuji někoho, kdo by mě donutil někam chodit…
Ozvěte se, budu ráda

Reakce:
petruska maminka
Povídálka 40 příspěvků 06.03.15 14:42

No vidis, ja chci zacit chodit do Rce na kurz sebeobrany na karate stekly, co?

lumpisek
Kecalka 299 příspěvků 06.03.15 15:10

@petruska maminka

taky by mě to bavilo… mělo by to být ale jenom 1× za 14 dní - dvouhodinovka.

Děti chodí na karate…

petruska maminka
Povídálka 40 příspěvků 06.03.15 16:23

Jako tvoje deti chodi na karate? ja jsem ted chtela vzit kluka na kukandu ve ct, ale onemocnel. snad bych i trochu zhubla, mam 25 kg navic po deti. dobry, co? uz se vubec nemuzu hybat, a pekelne me to stve

lumpisek
Kecalka 299 příspěvků 06.03.15 16:28

Jojo, děti - ty starší holka 5 let a syn 7 let - chodí do té přípravky, byl to jediný „kroužek“, kde mohli chodit spolu. hrozně je to baví.

já mám asi 10 kg nahoře - sice porody (3) jsem vždycky shodila, ale paradoxně mám nahoře to, co jsem nabrala, když jsem šla po druhém dítku do práce a měla sedavé zaměstnání…

petruska maminka
Povídálka 40 příspěvků 06.03.15 17:00

Chodi primo ke steklymu? jsou tam dobri treneri? jeee zamestnani, to je tak hezke slovo. tesim se do prace, ale zase se mi bude po prckach styskat. ale tady v hostce je takova nuda, ze uz nevim kudy kam. zase mi marodi deti, takze jsme zavreny. dalsich 25kg nahore pocitam. to jsi dobra, zes to po detech shodila. cos delala za sport?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >