Parťačka na sport, procházky, kafe apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mini9
Povídálka 32 příspěvků 26.09.18 11:30
Parťačka na sport, procházky, kafe apod.

Zdravím děvčata, sháním touto cestou kamarádku, parťačku na společné procházky, sport, povídání u kafe, nakupování apod. z Pardubického kraje - nejlépe okolí měst Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Skuteč, Hlinsko apod. Mám auto, není problém dojet. Maminkou sice nejsem, ale nebráním se ani setkání s maminkou, pokud si budeme rozumět. Pro více info do zpráv. Mini9 :)

Reakce:
helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 26.09.18 15:21

Tak to jsem úplně mimo, ale taková parťačka by se mi taky hodila :palec:

Mini9
Povídálka 32 příspěvků 26.09.18 20:40

@helekoukej Velká škoda, odkud jsi? :)

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 26.09.18 22:27

@Mini9 jihomoravský kraj ;)

Gemini91
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 14:38

Ahojky jsem z Chrudimi. Mám 3 měsíčního syna a také hledám kamarádku. Budu ráda když napíšeš.

Hegy
Povídálka 43 příspěvků 23.10.18 13:22

Mě by se zas hodil někdo z K.Varů a okolí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >