Partner a dovolená na poslední chvíli

Anonymní
17.7.21 21:52

Partner a dovolená na poslední chvíli

Pěkný večer
Potřebovala bych se zeptat zda moje úvaha není moc přehnaná.
Nastíním o co se jedná a předem prosím o zveřejnění pod anonymem. Děkuji.
Mám mít za 14 dní dovolenou, plánovali jsme si jí s přítelem a dětmi po česku karavanem. Bohužel tohle padlo, nýbrž mužská polovička přišla o řidičské oprávnění a já se na řízení toho necítím, spíš by to byli pro mě nervy.
Uchýlila jsem se k možnosti leteckého transportu a hledala co by v týdnu kdy mám volno bylo reálné, volné, ale takto narychlo bylo pomálu, našla jsem jen 2 volné letecké zájezdy, oznámila partnerovi a začal cukat, že je covid, že v letadle se bojí nákazy, Že to a ono, prostě špatně.
Navrhla jsem, že zkusím jet v karavanu, prostě né, prý to není dobrý nápad.
Ok.
Nyní opravdu nevím kam, očkování proti covidu odmítám a pcr testy jsou obsazeny, vše se jaksi žvejklo.
Chtěla jsem 1 týden volna pěkně strávený po celoroční práci a dětem trochu relax a zážitků, ale nevím kam.
Nyní je poslední možnost někam v Čr kde stačí antigenni testy, a i tak nevím kde.
Spíš než snahu něco řešit ze strany partnera vidím nezájem.
A má otázka?
Mám si v této situaci s dětmi naplánovat dovolenou sama, nebo ještě ztrácet čas s přemlouváním a snaženim se.
Jsem z toho smutná, a nevím co a kde.
Jela bych i vlakem. Klidně.
Auto mám mohu i sama vozem tedy.
Ale…
Protože přesně vím, že partner by byl uražený, a kdyby jel jiným způsobem než jaký byl původně v plánu, nebyl by spokojený.
Jak to vidíte vy?
Děkuji a pěkné léto :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3674
17.7.21 21:57

Tak ty taky nejsi teď spokojená. Takže kdo má přednost, ty a děti nebo partner, když nejde evidentně kompromis?
Určitě dovolenou vyber!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6007
17.7.21 22:03

Kde bydlíš? Já našla v několika nemocnicích volné termíny na PCR už na zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
17.7.21 22:07

Než sedět doma na zadku tak jedu jen s dětma když je partner uražený..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
17.7.21 22:18

Zavinil to on tím, že přišel o řidičák, a ještě se urazí, když navrhuješ alternativy?
Měl by šoupat nohama a jiné možnosti aktivně hledat sám, a ne bojkotovat to, co navrhneš ty.
Vyrazila bych s dětmi sama, ať si partner klidně sedí napučeně doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
17.7.21 22:19
@Anonymní píše:
Pěkný večer
Mám mít za 14 dní dovolenou, plánovali jsme si jí s přítelem a dětmi po česku karavanem. Bohužel tohle padlo, nýbrž mužská polovička přišla o řidičské oprávnění a já se na řízení toho necítím, spíš by to byli pro mě nervy.
Uchýlila jsem se k možnosti leteckého transportu a hledala co by v týdnu kdy mám volno bylo reálné, volné, ale takto narychlo bylo pomálu, našla jsem jen 2 volné letecké zájezdy, oznámila partnerovi a začal cukat, že je covid, že v letadle se bojí nákazy, Že to a ono, prostě špatně.
Ok.
Nyní opravdu nevím kam, očkování proti covidu odmítám a pcr testy jsou obsazeny, vše se jaksi žvejklo.
Chtěla jsem 1 týden volna pěkně strávený po celoroční práci a dětem trochu relax a zážitků, ale nevím kam.
Nyní je poslední možnost někam v Čr kde stačí antigenni testy, a i tak nevím kde.
A má otázka?
Mám si v této situaci s dětmi naplánovat dovolenou sama, nebo ještě ztrácet čas s přemlouváním a snaženim se.
Ale…
Protože přesně vím, že partner by byl uražený, a kdyby jel jiným způsobem než jaký byl původně v plánu, nebyl by spokojený.
Jak to vidíte vy?
Děkuji a pěkné léto :srdce:

mně toto udělal loni expřítel, že týden před dovolenou řekl, že nikam nejede, bo covid - předtím jsme měli jet busem do Itálie, ale jelikož nebylo dost účastníků, zájezd se nekonal - také neakceptoval žádnou jinou variantu - letěla jsem sama s dcerou z Vídně do Španělska, určitě vyber jinou dovolenou pro sebe a děti, nevěřím, že by nešla najít dovolená letecky na termín za 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
17.7.21 22:19

Pokud by můj manžel přišel svojí vinou o papíry a zkazil tak plány na dovolenou, udělal by všechno pro to, abychom byli spokojení a vyšel by vstříc. Klidně by nás poslal samotné. ;) PCR testy určitě seženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9192
17.7.21 23:01

Na něj bych se vybodla a jela sama s dětmi po ČR. Však jste měli nějaký plán trasy, tak se podívej na kempy penziony v některých místech a můžete být klidně jen na dvou třech místech. Však přece ty a děti nebudete trpět za jeho blbost navíc si dovolenou zaslouzite a děti budou mít zážitky. Po ČR snad testy nepotřebujete a navíc všude možně dělají antigeny bez čekání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7534
17.7.21 23:09

Co řešíš? O řidičák přišel pravděpodobně vlastní vinou, navrhujes alternativy, nelíbí se mu. Tak jeď sama s dětmi. Přeci děti nebudou sedět doma kvůli milost pánovi, kterému není nic po chuti a s vlastním návrhem nepřijde. Určitě něco najdete. Ještě se toho dá najít docela dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24229
17.7.21 23:25
@Anonymní píše:
Pěkný večer
Ok.
A má otázka?
Ale…
Jak to vidíte vy?

navrhla jsi, že zkusíš jet v karavanu? ty máš papíry na karavan? pravděpodobně přítel přišel o papíry, když si chtěl udělat rozšíření béčka na karavan, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
17.7.21 23:32

No a zeptala ses ho, co navrhuje on? Co pripadne zaridi?
Nikde to tam nevidim.
Je to dost zasadni informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
17.7.21 23:41
@Anonymní píše:
Pěkný večer
Ok.
A má otázka?
Ale…
Jak to vidíte vy?

Nech ho doma a vyraž s dětma sama.
Po návratu bych popřemýšlela, jestli z něho neudělat ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9099
18.7.21 06:43
@janickaIII píše:
Co řešíš? O řidičák přišel pravděpodobně vlastní vinou, navrhujes alternativy, nelíbí se mu. Tak jeď sama s dětmi. Přeci děti nebudou sedět doma kvůli milost pánovi, kterému není nic po chuti a s vlastním návrhem nepřijde. Určitě něco najdete. Ještě se toho dá najít docela dost.

Já si myslím, že 100% vlastní vinou. Nějak mě nenapadá jediná varianta, kde by mohl přijít o papíry cizím zaviněním.

A pro zakladatelku, sbal se a jed s dětma sama, když on je takovej morous a netykavka. Že on posral dovolenou vám všem, tak neznamená, že ani na žádnou přece nepojedete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
18.7.21 07:00

Karavan bych si tahnout netroufla, a to jsem zkusena ridicka. Primo bych se ho zeptala, co navrhuje a podle toho se zaridila. Urcite bych kvuli nemu nesedela doma. Osel. Co provedl? Prijit o papiry neni zas tak snadne. Ty ti nevezmou ani za jizdu na ervenou. Bud je vybodovany, nebo zpusobil vaznou nehodu nebo jel pod vlivem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7534
18.7.21 07:35
@Cenarius píše:
Já si myslím, že 100% vlastní vinou. Nějak mě nenapadá jediná varianta, kde by mohl přijít o papíry cizím zaviněním.A pro zakladatelku, sbal se a jed s dětma sama, když on je takovej morous a netykavka. Že on posral dovolenou vám všem, tak neznamená, že ani na žádnou přece nepojedete.

No znám jednoho, který tvrdil, že mu ho vzali policajti schválně kvůli pražské SPZ, protože jel firemním autem někde kolem HK a měl prý jen zbytkac. Ale kolik toho zbytkace tedy mohl nadýchat netuším. :lol: podle něj byli policajti zaujatí kvůli té SPZ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat