Partner a více dětí – jak reagovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 15:49
Partner a více děti jak reagovat

Ahoj holky jdu pro radu mám už rok partnera má 3 děti z předchozího vztahu a poslední dobou si čím dal více připadám jak sluška ráno snídaně, práce, po práci nákup atd já mám z předchozího vztahu jedno dítě … a teď je tu to ze mne přijde ze co se týká financí tak proste vše skoro platím já minule mne i poslal synovi koupit kalhoty, kino s dětmi jsem tak platila já myslela jsem ze koupi dětem popcorn to nekoupil, a docela jsem i fyzicky a psychicky po te době ze všeho unavená a vyčerpána jal jste řešili vztah a finance když jste mneli partnera s více dětmi?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
muffin98
Kecalka 156 příspěvků 22.03.19 15:55

Nedělá doma nic ? Nepomůže ? Ty děti má v péči ? A jakto, že neplatí, je škrt, nebo má tak velké alimenty? Dává ti vůbec nejaké peníze ?

ivculka
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.03.19 15:58

Docela dobře tě zneužívá. Náklady na své děti by měly být v jeho režii samozřejmě. Už „jen“ to, že se o všechny staráš není samozrejmost. Dětí jsou v jeho péči?
Mluvili jste spolu o tom?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 16:01

Zakladatelka -platí velké alimenty děti máme 12 dni v měsíci peníze mne nedává žádné proto se ptám jak jste to mneli ostatní , a projde mne ze jako platím haldu věci přispívám na nájem a platím jídlo atd teď ještě kalhoty jeho synovi , a mamka moje abych se z toho nezblaznila protože dost nestíhám mne občas přes týden uvaří večeři pro děti

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 16:03
@ivculka píše:
Docela dobře tě zneužívá. Náklady na své děti by měly být v jeho režii samozřejmě. Už „jen“ to, že se o všechny staráš není samozrejmost. Dětí jsou v jeho péči?
Mluvili jste spolu o tom?

Nejsou v jeho péči má tak skoro stridavku jo bavili jemu to přijde normální ve vztahu tak mne to dost nastvalo , protože litam kolem nich jak blbka “ starám se a on ke dost v klidu a to chodi i dřív z práce než já a na nákup proste nedojde :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 22.03.19 16:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu pro radu mám už rok partnera má 3 děti z předchozího vztahu a poslední dobou si čím dal více připadám jak sluška ráno snídaně, práce, po práci nákup atd já mám z předchozího vztahu jedno dítě … a teď je tu to ze mne přijde ze co se týká financí tak proste vše skoro platím já minule mne i poslal synovi koupit kalhoty, kino s dětmi jsem tak platila já myslela jsem ze koupi dětem popcorn to nekoupil, a docela jsem i fyzicky a psychicky po te době ze všeho unavená a vyčerpána jal jste řešili vztah a finance když jste mneli partnera s více dětmi?

No a o on na to, když jsi mu řekla, že jsi čekal, že zaplatí popcorn nic?
Děti má v péči? Ve střídavce? Co ty?
Já mám děti v asymetrické střídavce, on děti v péči matky, a tak nějak je jasné, že tím pádem mám výdaje větší já.

mado
Kelišová 5112 příspěvků 22.03.19 16:04

A k čemu ti takový chlap je?

Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 22.03.19 16:08

A proč s nim jsi? Něco tě u něj asi drží, jinak bys takového lineho vyzirku nesnesla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 16:08
@Lama Lama píše:
No a o on na to, když jsi mu řekla, že jsi čekal, že zaplatí popcorn nic?
Děti má v péči? Ve střídavce? Co ty?
Já mám děti v asymetrické střídavce, on děti v péči matky, a tak nějak je jasné, že tím pádem mám výdaje větší já.

Na ten popcorn ze to kupovat nebude ze je ro zbytečne a ze pro tolik děti je to drahé atd … máme je 12 dni v měsíci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 16:08
@Tichošlápek píše:
A proč s nim jsi? Něco tě u něj asi drží, jinak bys takového lineho vyzirku nesnesla

Tak mám ho rada

Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 22.03.19 16:09
@Anonymní píše:
Tak mám ho rada

No…a dál?

jkra
Nadpozemská drbna 27967 příspěvků 22.03.19 16:10
@Anonymní píše:
Zakladatelka -platí velké alimenty děti máme 12 dni v měsíci peníze mne nedává žádné proto se ptám jak jste to mneli ostatní , a projde mne ze jako platím haldu věci přispívám na nájem a platím jídlo atd teď ještě kalhoty jeho synovi , a mamka moje abych se z toho nezblaznila protože dost nestíhám mne občas přes týden uvaří večeři pro děti

holka, tak to ne,to je spatne. Proc to platis?
To je velmi nevyhodny vztah pro Tebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 16:10
@Tichošlápek píše:
No…a dál?

No je na mne jinak hodnej oproti mému bejvalemu

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 22.03.19 16:11
@Anonymní píše:
Na ten popcorn ze to kupovat nebude ze je ro zbytečne a ze pro tolik děti je to drahé atd … máme je 12 dni v měsíci

OK. Tak svůj podíl na kino…

jkra
Nadpozemská drbna 27967 příspěvků 22.03.19 16:12
@Lama Lama píše:
OK. Tak svůj podíl na kino…

proc pulku?
on ma 3 deti, ona jedno? Jako tohle je dost divny.
Ona vlastne zivi jeho deti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama