Partner a vylety s jeho kamarady

Anonymní
27.9.21 07:55

Partner a vylety s jeho kamarady

Mam priatela 2hy mesiac, ma rad cestovanie. Oznamil mi, ze pojde na 3 tyzdne s kamaratmi na dovolenku, dalsi rok planuju Aziu. Tam uz boli, rozpraval mi zazitky ako sa jeho kamarati vys*kavali, vyhladavali zenske ale udajne on to nerobil. Ako co bolo, to bolo.

Zoznamil ma s jeho kamosmi, uplne na tych chalanoch bolo vidno, ze „poj*bem co vidim“. Typicki lovci zien

Ten moj je taky nesmely co sa tyka zien(ajtak)-v sexe je hanblivy, neni spontanny, malo iniciativny.

tak mam pocit, ze prave jeho kamarati mu dodavaju sebavedomie na cestach. Nie je to velky fesak, ale oni su krasavci, proste pozrie na zenu a dostane ju. Moj ma 36 a jeho kamosi 28, maju priatelky par mesiacov.

Co vy na to? Mam sa bat, ze bude neverny, ked jeho kamosi lovia zenske?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
358
27.9.21 08:00

Na kámoše se vykašli, buďto příteli věříš nebo ne… Spíš si ale nejsem jistá, jestli takoví typy kluků vůbec stojí o partnerství. Ta touha po svobodě z toho přímo čiší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1655
27.9.21 08:01

Ženský ti sice budou psát, že ano, každej chlap by to udělal a podobný kraviny, ale věř tomu, že když tě bude chtít podvést, tak na to nemusí lítat přes půl planety a když tě nebude chtít podvést, tak to neudělá ani kdyby měl permanentku v thajským bordelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 08:07

Vcera sme jeho kamaratov viezli v aute, viděla som ich 1×. Pozreli na mna ako na posledku socku, ani ahoj nic.. –
Zajtra je statny svatek, tak sme im spomenuli, ze mame naplanovany vylet –
Jeho kamarat rval na cele auto: dnes (v pondelok) sa ide chlastat, ideme na party a ty (na mojho pritele) ides s namaaa.

• Citovat
  • Nahlásit
358
27.9.21 08:09

Moje zkušenost je taková, že když jsem pracovala v zahraniční letecké společnosti, tak naši piloti i stevardi pravidelně v Bangkoku navštěvovali bordely. A to i takoví typy, do kterých bych to nikdy neřekla. Prostě manželka je daleko a tohle se nedozví. Někteří to vyloženě brali jako sex trip a nebylo jich zrovna málo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
27.9.21 08:11
@Anonymní píše:
Vcera sme jeho kamaratov viezli v aute, viděla som ich 1×. Pozreli na mna ako na posledku socku, ani ahoj nic.. –
Zajtra je statny svatek, tak sme im spomenuli, ze mame naplanovany vylet –
Jeho kamarat rval na cele auto: dnes (v pondelok) sa ide chlastat, ideme na party a ty (na mojho pritele) ides s namaaa.

To, jakými se člověk obklopuje lidmi, o něm ledacos vypovídá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9969
27.9.21 08:14
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
27.9.21 08:15

Mě by asi neimponoval muž, který potřebuje kolem sebe mít takové týpky, i kdyby jen na zvyšování sebevědomí :nevim: Jedna věc je jet s klukama jednou, dvakrát ročně někam na trip a trochu si tam „zalaškovat“, druhá je mít k tomu tyhle vulgární šovinistické kecy. Já to nesnáším a nedala bych to. Jak píše @Piju čaj - to, kým se obklopuješ, vypovídá hodně o tobě samém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9969
27.9.21 08:16

Ten tvůj by měl už mít rozum věk na to má…pokud má takové kámoše bude pravděpodobně to samé. Takovy mají zůstat sami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 08:18

@Piju čaj

Na toho mojho mi to nesedi, on je typicky ajtak..aspon pri mne sa tak tvari, ze je hanblivy spomaleny ajtak

Ale ked je s tymi krasavcami, zrazu mal vysoke sebavedomie, uplne bol iny..zrazu velky frajer

• Citovat
  • Nahlásit
4656
27.9.21 08:19
@Anonymní píše:
Mam priatela 2hy mesiac, ma rad cestovanie. Oznamil mi, ze pojde na 3 tyzdne s kamaratmi na dovolenku, dalsi rok planuju Aziu. Tam uz boli, rozpraval mi zazitky ako sa jeho kamarati vys*kavali, vyhladavali zenske ale udajne on to nerobil. Ako co bolo, to bolo.

Zoznamil ma s jeho kamosmi, uplne na tych chalanoch bolo vidno, ze „poj*bem co vidim“. Typicki lovci zien

Ten moj je taky nesmely co sa tyka zien(ajtak)-v sexe je hanblivy, neni spontanny, malo iniciativny.

tak mam pocit, ze prave jeho kamarati mu dodavaju sebavedomie na cestach. Nie je to velky fesak, ale oni su krasavci, proste pozrie na zenu a dostane ju. Moj ma 36 a jeho kamosi 28, maju priatelky par mesiacov.

Co vy na to? Mam sa bat, ze bude neverny, ked jeho kamosi lovia zenske?

A kdyby nelovili, tak si budes moct být jistá, ze je věrný? Dobrá logika 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
27.9.21 08:24
@Anonymní píše:
@Piju čaj

Na toho mojho mi to nesedi, on je typicky ajtak..aspon pri mne sa tak tvari, ze je hanblivy spomaleny ajtak

Ale ked je s tymi krasavcami, zrazu mal vysoke sebavedomie, uplne bol iny..zrazu velky frajer

Nu, to ti i rovnou dává odpověď na otázku, co asi tak dělá, když je s nimi… :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 08:35

@Kutil Tom

Ajtak Nerd, pri mne slusny nevinny..hanblivy, ze ho zeny ani neoslovia, on zeny nebali..udajne si pride skaredy. Myslim to, ze mi nakecal ze mal naposledy sex pred 6r je blud..

Fakt to bolo citit, ze ked bol pri nich vcera..velke sebavedomie, majster sveta

• Citovat
  • Nahlásit
16201
27.9.21 08:39
@Anonymní píše:
@Piju čaj

Ale ked je s tymi krasavcami, zrazu mal vysoke sebavedomie, uplne bol iny..zrazu velky frajer

Myslím, že tahle stránka jeho JÁ se ti líbit nebude. Jste spolu druhý měsíc, očividně se o moc déle neznáte. Upřímně si myslím, že ten stydlivý ajťák je jen přetvářka k tobě. Ve skutečnosti se na těch výletech může chovat dost podobně, jako jeho kamarádi. Sama jsi viděla, že i on umí být „zrazu velký frajer“ :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22173
27.9.21 08:40

Spíš by mi vadilo, že má potřebu se kamarádit zrovna s někým takovým. Jestli je to chytrý kluk, tak co si s nimi může tak říct? A ze své zkušenosti ti můžu říct, že kamarádi dokážou mladýho kluka ovlivnit fakt hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat