Partner bez dětí nebo s dětmi

Anonymní
2.8.21 14:42

Partner bez dětí nebo s dětmi

Moc zdravím, jsem rozvedená a je mi 47let, můj exmanžel si našel partnerku se čtyřmi dětmi a o svoje se už nestará. Syn 22let a 15let bydlí se mnou. Také bych si ráda našla partnera, jen nevím, zda je dobré mít partnera s dětmi nebo bězdětnýho? Přijde mi to složitější než ve dvaceti, když jsem neměla žádné závazky. Také mladší syn moc nechce, abych si někoho našla. Říká, ať počkám do jeho 18ti a on se pak někam odstěhuje. :mrgreen: Vím, že to není možné. V 18ti bude ještě ve škole. Celkově mi to všechno přijde moc smutné, s exmanželem jsme byli spolu 23let. A teď nevím, jak to všechno bude dál? Teď bych si nejraději našla někoho, aby by byl stejný jako on. Měl rád mý syny, pomáhal mi, byl mi oporou, jezdil s námi na výlety…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.8.21 14:45

Nebudu ti lhát - najít někoho po rozvodu, v tomto věku a s vlastními dětmi není vůbec jednoduché. Budeš ráda, když se objeví někdo aspoň trochu normální. Na nějaké výmysly, co by měl a nebo neměl dělat, zapomeň. A může to trvat roky a nemusí to vyjít hned napoprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
3965
2.8.21 14:57

Tak muzes se s partnerem schazet primarne bez dětí, v tomto věku spolu trávíme méně času než když byly prtata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24791
2.8.21 15:00

Tak předně bych mladšímu synovi vysvětlila, že fakt nebudeš třeba pět let sama sedět doma a čučet do zdi, protože jemu to není.
Chápu, nemusíš si novýho chlapa hned vodit domů, nemusí u tebe bydlet a jemu dělat otčíma, nicméně jeptiška proto nebudeš.

Upřímně, nejsem si jistá, kolik padesátníků je bezdětných, takže bych spíš hledala tak, aby měl děti podobně odrostlé, nebo ještě odrostlejší než ty. Je to o moc jednodušší (neměla bych v padesáti nervy na cizí třeba desetiletý střelce).
A koukej spíš ve směru, abys měla s kým někam vyrazit, pobavit se, zajít na víno, než hned životního partnera.
Ono je to klasika, v určitým věku jsou ti normální dost rozebraní, zbývají jen čerstvě rozvedení, ovdovělí, zbytek bohužel nějak vadné kusy. To ale zjistíš jen když se sem tam s někým sejdeš, rozhlídneš se po okolí a uvidíš. Nikam to nehnat, nehledat urputně „chlapa k zestárnutí“, ono to přijde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 15:03
@Anonymní píše:
Nebudu ti lhát - najít někoho po rozvodu, v tomto věku a s vlastními dětmi není vůbec jednoduché. Budeš ráda, když se objeví někdo aspoň trochu normální. Na nějaké výmysly, co by měl a nebo neměl dělat, zapomeň. A může to trvat roky a nemusí to vyjít hned napoprvé.

To je hrozný :zed: Takže, když se mi na seznamce objevil rozvedený se třemi dětmi a docela malými, mám být ráda? Nebo lepší by byl bez dětí? No je to těžký..Byla bych moc ráda, kdyby se ex o toho mladšího syna staral, ale…je to těžký, on totiž i syn k němu moc nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 15:06
@Elishka1 píše:
Tak muzes se s partnerem schazet primarne bez dětí, v tomto věku spolu trávíme méně času než když byly prtata

To je pravda. Přijde mi, že mladší by vzali toho cizího chlapa líp než v tomhle věku.

• Citovat
  • Nahlásit
19415
2.8.21 15:09
@Anonymní píše:
To je hrozný :zed: Takže, když se mi na seznamce objevil rozvedený se třemi dětmi a docela malými, mám být ráda? Nebo lepší by byl bez dětí? No je to těžký..Byla bych moc ráda, kdyby se ex o toho mladšího syna staral, ale…je to těžký, on totiž i syn k němu moc nechce.

Muž bez dětí si bude chtít užívat jen s tebou. Neví jaké je to mít děti. Časem by mohli synové některým mužům vadit. Ale to poznáš už při prvním psaní, jestli je dětem nakloněn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24791
2.8.21 15:10

Jako rozhodně bych se napřed scházela bez dětí. Ať máte možnost se poznat. Děti jsou dost velké, aby vydržely doma samy :D :D
Poohlížej se pro parťákovi pro sebe, né po chlapovi k dětem…stačí, když bude tolerovat, že je máš :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2151
2.8.21 15:12

Ve tvým věku už bych to jestli má partner děti opravdu neřešila, jak sama píšeš - za pár let se stejně už osamostatní (pokud si teda na starý kolena neudělal dítě a nebudeš mít na krku nějakýhou dvouleťáka - do toho bych nešla). Navíc si myslim, že nebude úplně jednoduchý najít někoho normálního bezdětnýho, kdežto s dětma ano, je to ten věk kdy děti dospívají a rodiče už spolu nemusí být „kvůli nim“ jako před 10 lety, mam kolem sebe u známých jeden rozvod za druhym, tak vim o čem mluvim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10945
2.8.21 15:20

Tak jestli si nebudeš hledat 30 letého zajíce tak ono těch bezdetnych padesatniku asi moc nebude. A podle mě je lepší vztah buď kde mají oba partneři děti a nebo oba bez děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6001
2.8.21 15:20

Ty sama máš děti a budeš selektovat chlapy kolem 50 podle dětí? No nevím, to bude na dlouhou. Bezdětný může chtít bezdětnou nebo děti. Není lepší se zaměřit na, to jaký je to člověk? Jestli tě bude mít rád a podporovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3965
2.8.21 15:21
@Anonymní píše:
To je pravda. Přijde mi, že mladší by vzali toho cizího chlapa líp než v tomhle věku.

Mne to naopak přijde takhle lepší než třeba začínající pubosi, uz chápou lépe partnerské vztahy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13138
2.8.21 15:31
@Anonymní píše:

A co kdyz ten bez deti bude chtit mit vlastni deti? Treba ne hned, ale casem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70630
2.8.21 15:32

Bezdětnej padesátník bude divnej. V tomdle věku bys mohla najít padesátníka s odrostlýma dětma a je vymalováno 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12042
2.8.21 15:36
@Anonymní píše:
Moc zdravím, jsem rozvedená a je mi 47let, můj exmanžel si našel partnerku se čtyřmi dětmi a o svoje se už nestará. Syn 22let a 15let bydlí se mnou. Také bych si ráda našla partnera, jen nevím, zda je dobré mít partnera s dětmi nebo bězdětnýho? Přijde mi to složitější než ve dvaceti, když jsem neměla žádné závazky. Také mladší syn moc nechce, abych si někoho našla. Říká, ať počkám do jeho 18ti a on se pak někam odstěhuje. :mrgreen: Vím, že to není možné. V 18ti bude ještě ve škole. Celkově mi to všechno přijde moc smutné, s exmanželem jsme byli spolu 23let. A teď nevím, jak to všechno bude dál? Teď bych si nejraději našla někoho, aby by byl stejný jako on. Měl rád mý syny, pomáhal mi, byl mi oporou, jezdil s námi na výlety…

Mladší syn je tak trochu sobeček že? Proč bys měla čekat na jeho plnoletost? Už ho vidím, jak se úderem 18tin stěhuje :mrgreen: Ale ok no, už je natolik velkej, že může být doma sám, a ty si můžeš užívat. Výlety s takhle velkýma klukama bych už asi neplánovala, jistě mají už své zájmy. Hlavně, až někoho potkáš, nesrovnávej ho se svým ex, to je to nejhorší, co bys mohla udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat