Partner chce být sám ale i se mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 16:50
Partner chce byt sám ale i se mnou

Nějak si nevím už rady…přestěhovala jsem se před 8 měsíci z čech na moravu k partnerovi. Defakto ze dne na den…byla to láska jako rám. Bylo to vše krásné sem tam nějaká bouřka…ale postupem času protože bydlíme v maličkém bytě chce být pořad sám a ja taky nemam žádný prostor. Problém je že já tohle moc neřeším když chce byt sám dokážu se zabavit např. v kuchyni dát si kafíčko a něco si číst nebo maluji protože se tím živím. Partner je úžasný člověk má své mouchy to každý… jen nevím proč mu vždy rupne v bedně a tvrdí at jedu pryč nebo odejdu. Snažila sem si sním promluvit řešit to… vyhovět mu. Bohužel pak zase tvrdil že to tak nechce a ze mam zůstat a neodcházet. opakuje se to pořád dokola a já sem z toho v nejistotě nebot nevím zdali opravdu jít bydlet sama nebo ne.Dost i pije a hulí. občas když se připije víc křičí a ponižuje mě…Ale já sem mu řekla že ho měnit nebudu to musí on sám. Nevím jak se vypořád s pocity. miluju ho ale on si není asi jistý. Jinak můj pravopis neřešte. děkuji za odpovědi. :? :? :? :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Malike
Extra třída :D 13091 příspěvků 12.01.19 16:54

No partner jak má být,chlastá,hulí a jeho chování …jedna báseň.
Tobě doporučuji přečti si teď cos napsala…
Vážně chceš žít s takovým člověkem? To má být jednou otec tvých dětí? 8o

brisco
Závislačka 3097 příspěvků 12.01.19 16:54

Ty se vážně spokojiš s alkoholikem, co Tě ponižuje?

radek9
Kecalka 168 příspěvků 12.01.19 16:56

Jestli máš ponižování ráda, tak klíďo
Ale vyhazovat z bytu by Tě asi neměl … Mohla bys zmrznout :)

blackmamba
Povídálka 18 příspěvků 12.01.19 16:57

tak pak na to mohu jen říct jedno…sem se hloupě zamilovala. 8o 8o 8o

blackmamba
Povídálka 18 příspěvků 12.01.19 16:58

@radek9 on mě vyhazuje stylem..že řekne např: odjed pryč na par dní! nebo : běž ven na par hodin…když sem to dělala.dělal scény.

free333
Generální žvanilka 21211 příspěvků 12.01.19 16:59

Jestli dost pije a hulí, tak utíkej, dokud nejsou děti, pak už to nebude tak jednoduché 8)

Kukacka123
Závislačka 2830 příspěvků 12.01.19 17:00
@Anonymní píše:
Nějak si nevím už rady…přestěhovala jsem se před 8 měsíci z čech na moravu k partnerovi. Defakto ze dne na den…byla to láska jako rám. Bylo to vše krásné sem tam nějaká bouřka…ale postupem času protože bydlíme v maličkém bytě chce být pořad sám a ja taky nemam žádný prostor. Problém je že já tohle moc neřeším když chce byt sám dokážu se zabavit např. v kuchyni dát si kafíčko a něco si číst nebo maluji protože se tím živím. Partner je úžasný člověk má své mouchy to každý… jen nevím proč mu vždy rupne v bedně a tvrdí at jedu pryč nebo odejdu. Snažila sem si sním promluvit řešit to… vyhovět mu. Bohužel pak zase tvrdil že to tak nechce a ze mam zůstat a neodcházet. opakuje se to pořád dokola a já sem z toho v nejistotě nebot nevím zdali opravdu jít bydlet sama nebo ne.Dost i pije a hulí. občas když se připije víc křičí a ponižuje mě…Ale já sem mu řekla že ho měnit nebudu to musí on sám. Nevím jak se vypořád s pocity. miluju ho ale on si není asi jistý. Jinak můj pravopis neřešte. děkuji za odpovědi. :? :? :? :?

Odejdi ;) s clovekem, co huli, chlasta, ponizuje te, vyhazuhe te…s tim chces opravdu byt? 8o

Bábrdl
Generální žvanilka 22058 příspěvků 12.01.19 17:01

Někdo to tak má. Někdo musí mát super uklizeno, někdo ujíždí na sportech, někdo potřebuje prostor.
I já to tak mám.
Jakmile nemám trochu soukromí, prostoru, začnu vyšilovat. Nedělám to schválně.
Pořídila bych si větší byt. :nevim:
Pokud je to teda hlavní problém. Jestli je to to hulení a chlastání, prostě se z Moravy vrať zpátky :lol:

Příspěvek upraven 12.01.19 v 17:02

blackmamba
Povídálka 18 příspěvků 12.01.19 17:01
@free333 píše:
Jestli dost pije a hulí, tak utíkej, dokud nejsou děti, pak už to nebude tak jednoduché 8)

furt chodí pít no..nebo doma pije každý den si po práci donese tři piva a hulí.když sem se ho ptala proč řekl že má pivo a hulení rád.

free333
Generální žvanilka 21211 příspěvků 12.01.19 17:03
@blackmamba píše:
furt chodí pít no..nebo doma pije každý den si po práci donese tři piva a hulí.když sem se ho ptala proč řekl že má pivo a hulení rád.

To by mi do budoucna vadilo.

Jinak tu potřebu samoty bych chápala, jsem na tom podobně, ale je na to potřeba větší byt - domek, aby jeden nemusel stát před barákem na mrazu :think:

Měl předtím nějaký delší vztah?

blackmamba
Povídálka 18 příspěvků 12.01.19 17:03
@Bábrdl píše:
Někdo to tak má. Někdo musí mát super uklizeno, někdo ujíždí na sportech, někdo potřebuje prostor.
I já to tak mám.
Jakmile nemám trochu soukromí, prostoru, začnu vyšilovat. Nedělám to schválně.
Pořídila bych si větší byt. :nevim:

byt jsme chtěli…ale on furt že neví atd…esi to utahnem atd..furt v něčem pochybuje a ja nevím už jak pomoci.penize davam do domacnosti dost.když nejsou tahnu to já! spíše si myslím že žil dlouho sám jak tvrdil a tet neví co dělat nebo jak se chovat.

blackmamba
Povídálka 18 příspěvků 12.01.19 17:05
@free333 píše:
To by mi do budoucna vadilo.

Jinak tu potřebu samoty bych chápala, jsem na tom podobně, ale je na to potřeba větší byt - domek, aby jeden nemusel stát před barákem na mrazu :think:

Měl předtím nějaký delší vztah?

měl partnerku ale ona snim žít nechtěla…pak byl dlouho sam.pak sme se našli.ja mu ten prostor chci dát ale taky…jako když mam nekde domov.přece nebudu chodit domu ze strachem ,že on zrovna chce být sám a ja kvuli němu mam být omezená.vždyt to nejde.

Malike
Extra třída :D 13091 příspěvků 12.01.19 17:07
@blackmamba píše:
byt jsme chtěli…ale on furt že neví atd…esi to utahnem atd..furt v něčem pochybuje a ja nevím už jak pomoci.penize davam do domacnosti dost.když nejsou tahnu to já! spíše si myslím že žil dlouho sám jak tvrdil a tet neví co dělat nebo jak se chovat.

A to se ti líbí jo?

free333
Generální žvanilka 21211 příspěvků 12.01.19 17:07
@blackmamba píše:
měl partnerku ale ona snim žít nechtěla…pak byl dlouho sam.pak sme se našli.ja mu ten prostor chci dát ale taky…jako když mam nekde domov.přece nebudu chodit domu ze strachem ,že on zrovna chce být sám a ja kvuli němu mam být omezená.vždyt to nejde.

Právě, měli by jste být na začátku vztahu v líbánkách a né tohle…

Asi bych se pomalu chystala pryč, je to zkušenost do budoucna… 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >