Partner chodí do nightclubu (bo*dělu)

Anonymní
4.7.21 19:53

Partner chodí do nightclubu (bo*dělu)

Dobrý den,
Snad pochopíte anonym.
Po 8 letech vztahu jsem zjistila, že partner chodí do bordelu. Nechodí tam pravidelně, ale když je s partičkou kluků, tak tam klidně zajdou. Už jsem měla tušení párkrát, že tam byl. Jednou jsem mu na to přišla, teď to udělal znovu. Přitom spolu spíme a všechno. Tvrdí, že tam s nikým nic neměl, ale já mu nedokážu v tejtom věřit. Našla jsem mu vstupenku, tvrdí, že to je omyl. Bůh ví kolikrát to udělal aniž bych o tom věděla.
Co si o tom myslet? Setkala jste se někdy s takovým případem? Já vím, že mi neporadite, ani nevím co očekávat, ale chci se jen asi o tom pobavit nebo tak něco.
Mimochodem, máme spolu 2 děti, tak to není tak jednoduchý vyřešit jak bych chtela.
Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
4.7.21 20:05

No nevím jaký máš důvod mu nevěřit, ale já osobně znám i chlapa co tam chodí s kamarádama na pivo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
4.7.21 20:08

To bych určitě netrpěla. Bála bych se, že z tama něco dotáhne a nakazí mě nebo hůř, děti… Ještě když říkáš že spolu spíte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
4.7.21 20:11
@Marcus 20 píše:
No nevím jaký máš důvod mu nevěřit, ale já osobně znám i chlapa co tam chodí s kamarádama na pivo. :)

Na pivo? Ještě bych pochopila do stripu ale do bordelu na pivo?? To asi ne ee ;) :lol: ty ceny se tam pohybují asi někde jinde jak v restauraci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20945
4.7.21 20:12
@Krista 1 píše:
Na pivo? Ještě bych pochopila do stripu ale do bordelu na pivo?? To asi ne ee ;) :lol: ty ceny se tam pohybují asi někde jinde jak v restauraci :D

znávala jsem taky takový dva :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.7.21 20:13

@Krista 1 no těžko říct třeba to pivo je jen výmluva 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
4.7.21 20:14
@Marcus 20 píše:
@Krista 1 no těžko říct třeba to pivo je jen výmluva 8)

Beztak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
4.7.21 20:33

S takovym bych nebyla a ukoncila vztah. Spite spolu a dotahnout nejaky svinstvo nedej boze i deti chytnout. Strka ho do tebe a pak do dalsi v ktery uz jich mela pred tim tvym. Fuj tajbl :poblion: Zminka ze tam chodi na pivo ani omylem. To by ho stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
4.7.21 20:38

Přece ti neřekne, že tam obtahuje holky. Věř si čemu chceš (třeba, že tam chodí na pivo), za mě totální nesmysl. I kdyby si tam šel jen sednout, chlastat a plácat holky po zadku, nemá tam co dělat a je to nechutný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
4.7.21 20:43

A chodí tam proč? Vám ve vztahu nějak vážně komunikace, že si o tom nemůžete promluvit doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
4.7.21 20:43

Za mně lepší bordel, než milenka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.21 21:03

Taky jsem znala jednoho. Podnikatel. Jeho otec tam chodil skat dvky a jeho syn sedel, koukal a pozdeji kryl jeho nevěru pred matkou. Kdyz si s jednou zacal neco vic.. Sam tam nic nemel bo mel komplexy z maleho.. :roll: takze daji se tam delat ruzne veciprosim a chodit „jen tak“, Aleeee… taky bych tomu moc neverila 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
4.7.21 21:04

Znám osobně kluky, co zajdou do stripu a půlka z nich něco pak nemá a půlka nemá.. takže ne vždy to konci nevěrou.. zalezi jaké povahy je ten tvůj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
4.7.21 21:06
@ropucha 02 píše:
Za mně lepší bordel, než milenka :nevim:

Víš o tom, že i šlapka je po pracovní době normální ženská a je snadnější ji uhnat na večeři, než „slušnou“ ženskou? ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6957
4.7.21 21:27
@LadyDelRey píše:
Víš o tom, že i šlapka je po pracovní době normální ženská a je snadnější ji uhnat na večeři, než „slušnou“ ženskou? ;) :lol:

Tak treba to bere jen jako navstevu kadernika :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat