Partner gambler - zkušenosti žen

Anonymní
25.1.20 20:03

Partner gambler - zkušenosti žen.

4 roky. 1 dítě. V jeho roce a půl velký zjištění, že v tom lítá 8 let. Můj život se zhroutil. Mám pocit že jsem vedle toho chlapa prostě umřela, jakoby mě psychicky úplně vysál. Zjistila jsem to před dvěmi měsíci, předevčírem že zase sázel od 15. prosince. Máme dva týdny podepsanou smlouvu do bytu za 19 tisíc a já to asi vidim tak, že ho musim vytrpět dokud nebudu moct alespoň dítě dát do školky.. nejsme svoji.

Je to napsaný trhaně. Já vím. Nechci to asi hned rozebírat nějak do hloubky. Prosím.. máte vy nebo někdo z vašeho okolí zkušenost s partnerem patologickým hráčem? Jak to dopadlo? Jaký ten vztah byl? Taky jste skončili tak zničení, vysátí, jakoby bez života? Nevím teď co dál. Hrozně mě to všechno zklamalo, ten život. Jako malá jsem byla týraná, pak na ulici, pak se postavila na nohy a teď tohle. Mám pocit jakoby bych si snad ani nezasloužila normální život, který bych si tolik přála. Bez toho drobka bych z toho osmýho patra snad už dávno skočila…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12121
25.1.20 20:08

Až to půjde, pryč od něj, zkušenost mám z okolí - jak to dopadlo? dluhy, exekuce, sebevražda gamblera - jestli jeho dluhy splácí manželka a děti nevím, asi ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 20:09

Mám, cca 12ti lettou kdy jsem prvních x let nepoznala nic, to až při společném účtu. Nezměnil se, nepomohlo po dobrém, nepomohlo po zlém, nepomohlo vzít mu kartu, nepomohlo vlastně nic. Předposlední kapka byl úvěr za mými zády a poslední když jsem mu nechtěla dát hotové peníze - větší sumu a řval na mě před naším dítětem - vulgárně.
Nikdo by to na něm nepoznal, žili jsme si dobře, dům, bazén atd, oba jsme vydělávali slušně. Když jsem „řádila“ nějakou dobu „sekal“ latinu ale vždy se to opakovalo. Jsme rozvedeni, jemu nezbylo nic + má dluhy, naštěstí až po rozvodu a já jsem šťastná, že už mám klid a nemusím řešit kdy zase zmizí peníze

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:13

Ono celou tu dobu to bylo, jak píšete, v klidu. Dokud si nezařídil účet a kartu. Pak to začalo. Naštěstí si úvěr nevezme. Je nezodpovědnej, nemá český občanství a půjčku mu naštěstí nedají nikde. Zhnusil se mi. Je mi z toho hrozně do breku protože jsem ho milovala. Chce teď nastoupit léčbu přes psychiatry, chce mi svěřovat veškeré finance.. ale mě se, holky, tak hrozně zhnusil. Jsem mlaďounká.. říkám si dítě do školky, půjdu do práce, našetřím si peníze a vykopu ho.. třeba pak dostanu s někým novou šanci na hezkou rodinu.. já nevím. Jsem strašně zničena z toho. Tolik plánů bylo.. je vůbec možný sby se stal zázrak? Někde jsem četla že gambling je rakovina duše. Je mi z toho strašně úzko a musím se ptát pořád “proč já?”

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:18
@Anonymní píše:
Ono celou tu dobu to bylo, jak píšete, v klidu. Dokud si nezařídil účet a kartu. Pak to začalo. Naštěstí si úvěr nevezme. Je nezodpovědnej, nemá český občanství a půjčku mu naštěstí nedají nikde. Zhnusil se mi. Je mi z toho hrozně do breku protože jsem ho milovala. Chce teď nastoupit léčbu přes psychiatry, chce mi svěřovat veškeré finance.. ale mě se, holky, tak hrozně zhnusil. Jsem mlaďounká.. říkám si dítě do školky, půjdu do práce, našetřím si peníze a vykopu ho.. třeba pak dostanu s někým novou šanci na hezkou rodinu.. já nevím. Jsem strašně zničena z toho. Tolik plánů bylo.. je vůbec možný sby se stal zázrak? Někde jsem četla že gambling je rakovina duše. Je mi z toho strašně úzko a musím se ptát pořád “proč já?”

Nevěř tomu, to s tím úvěrem myslím, i já si byla 100% jistá, že si nevezme a vzal… To, že je cizinec neznamená, že mu např. nepůjčí „lichvář“… I můj ex chodil na terapie, já s ním ale prý je to k ničemu, zvládne to sám atd. atd. no jasně, zvládl to tak, že s x milionů co měl je ještě v mínusu… Moje rada je, běž od něj pryč, pokud máš rodinu obrať se na ně, třeba ti pomůžou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:20

Tak pokud si neprizna, ze ma problem a nebude ho resit…pryc od nej. Vlastni zkusenost.Me exmanzel lhal nekolik let..Az ted 6 let po rozvodu (tenkrat jeste tvrdil detem, ze jsem ja rozbila rodinu) to konecne priznal. Myslim, ze uz nehraje, na vse prispiva a nema problem cokoli detem zaplatit..Lituje, ale pro nas dva uz pozde..Roky lhani ve me zabilo uplne vsechny city, co jsem k nemu mela..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:22
@Anonymní píše:
Nevěř tomu, to s tím úvěrem myslím, i já si byla 100% jistá, že si nevezme a vzal… To, že je cizinec neznamená, že mu např. nepůjčí „lichvář“… I můj ex chodil na terapie, já s ním ale prý je to k ničemu, zvládne to sám atd. atd. no jasně, zvládl to tak, že s x milionů co měl je ještě v mínusu… Moje rada je, běž od něj pryč, pokud máš rodinu obrať se na ně, třeba ti pomůžou

No už zkoušel kontokorent v tý bance, ale nedali mu to. Ani jsem se neptala na co to chtěl.. bohužel fakt nemám kam jít, rodina mi nepomůže, těm už o pomoc prosila. Malému je 20 měsíců a já si jesle v Praze dovolit nemůžu s nájmem 19 tisíc. Byt je napsaný na mě.. plánovala jsem se odstěhovat, jít do práce a odkládat si ty peníze bokem, pak si zkusit najít ve dvou letech školku kde by ho přeci jen vzali, kamarádky nebo něco.. a prostě makat a makat abysme to daly.. nic jinýho mě bohužel nenapadá. Taky ho nechci vykopnout teď hned, když dělá že to změní. Nicméně v sobě cítím, že na 100% to za pár měsíců budu řešit znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:23

Můj život s gamblerem: x let lží pak i krádeže, podvody. Šlo o poměrně vysoce postaveného manažera, vysokoškoláka. Prohrál řádově několik milionů. Rozvod, skončil v léčebně, pak asi 2 roky nevím, co s ním bylo. Nakonec se oběsil. Naštěstí šly dluhy mimo mně, měli jsme od počátku rozdělený majetek.

• Nahlásit
  • Citovat
143
25.1.20 20:24

Bohužel gembler je zabitý případ-jen pryč/osobní zkušenost z minulosti/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 20:25

Omlouvám se za pravopisný chyby, teď mi nějak vůbec nejede mozek.

@Anonymní píše:
Tak pokud si neprizna, ze ma problem a nebude ho resit…pryc od nej. Vlastni zkusenost.Me exmanzel lhal nekolik let..Az ted 6 let po rozvodu (tenkrat jeste tvrdil detem, ze jsem ja rozbila rodinu) to konecne priznal. Myslim, ze uz nehraje, na vse prispiva a nema problem cokoli detem zaplatit..Lituje, ale pro nas dva uz pozde..Roky lhani ve me zabilo uplne vsechny city, co jsem k nemu mela..

Tak to on to jako přiznává, ani mi netvrdí, že to zvládne sám. Řekla bych že on sám z toho je dost špatnej, že v tom tolik lítá. Dost mi tu brečí, že nesnáší sebe a svůj život.. ale já už mu toho moc nevěřím. Po prvním provaru kápnul božskou, že vlastně snad všechno co mi řekl byla lež. Lže mámě, tátovi, kamarádům, všem a pořád tvrdí, že synovi nikdy lhát nebude. Ale stoprocentně bude taky. Asi jsem už skeptická..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:26

Mám dlouholetou zkušenost. Věděla jsem o tom už na začátku vztahu, že hrál a tvrdil, že je to minulost. Otěhotněla jsem velmi brzy. Rok bylo vše ok. Pak jsem zjistila, že si půjčil peníze na hru. Dala jsem mu možnost. Buď se půjde léčit, nebo s ním končím. Šel do léčebny. Byl tam 3 měsíce a po té jezdil každý rok na týden na takové setkání. Něco jako tábor pro bývalé zavislaky. Po cca 10 letech si opět půjčil. A hrál. Začal teda docházet do ambulantní skupiny. Teď už tam nechodí a já doufám, že nehraje. Peníze mám doma na starost já. Asi to už ve mě navždy zůstane ten strach… Jsme spolu 15 let a máme tři děti. Máme se dobře. Manžel skoro nikam nechodí, abych mohla klidně spát :) vím, že se snaží. Máme hypotéku. Nedávno jsme si brali půjčku a já vím, že když ji dostal, tak není nikde jako neplatič a jsem v klidu :) Ale to ale už tu navždy zůstane 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:27
@Anonymní píše:
No už zkoušel kontokorent v tý bance, ale nedali mu to. Ani jsem se neptala na co to chtěl.. bohužel fakt nemám kam jít, rodina mi nepomůže, těm už o pomoc prosila. Malému je 20 měsíců a já si jesle v Praze dovolit nemůžu s nájmem 19 tisíc. Byt je napsaný na mě.. plánovala jsem se odstěhovat, jít do práce a odkládat si ty peníze bokem, pak si zkusit najít ve dvou letech školku kde by ho přeci jen vzali, kamarádky nebo něco.. a prostě makat a makat abysme to daly.. nic jinýho mě bohužel nenapadá. Taky ho nechci vykopnout teď hned, když dělá že to změní. Nicméně v sobě cítím, že na 100% to za pár měsíců budu řešit znovu.

Ano, v bance nedají ale jsou společnosti co mu půjčí třeba. Jste manželé? Snad ne, protože to bych ti radila hodně rychle rozvod. Hele, jde na tobě vidět i, že nejsi připravená ho ještě opustit, do toho každá musí dozrát, nemyslím to zle, sama jsem na tom nebyla jinak. Ono vše se dá když se chce, raději bych dnes šla do azylového domu, dítě do jeslí a já makala a makala než abych žila v neustálém stresu, ale víš jak.. „po bitvě každý generál“.. i mě trvalo x let to vše ukončit

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:28
@Anonymní píše:
Omlouvám se za pravopisný chyby, teď mi nějak vůbec nejede mozek.Tak to on to jako přiznává, ani mi netvrdí, že to zvládne sám. Řekla bych že on sám z toho je dost špatnej, že v tom tolik lítá. Dost mi tu brečí, že nesnáší sebe a svůj život.. ale já už mu toho moc nevěřím. Po prvním provaru kápnul božskou, že vlastně snad všechno co mi řekl byla lež. Lže mámě, tátovi, kamarádům, všem a pořád tvrdí, že synovi nikdy lhát nebude. Ale stoprocentně bude taky. Asi jsem už skeptická..

též mi klečel zhroucený u nohou, též tvrdil že přísahá n naše dítě a pak to dítě nechal 3h v koutku odkud mi volali a on hrál, takže tak…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:33
@Anonymní píše:
Mám dlouholetou zkušenost. Věděla jsem o tom už na začátku vztahu, že hrál a tvrdil, že je to minulost. Otěhotněla jsem velmi brzy. Rok bylo vše ok. Pak jsem zjistila, že si půjčil peníze na hru. Dala jsem mu možnost. Buď se půjde léčit, nebo s ním končím. Šel do léčebny. Byl tam 3 měsíce a po té jezdil každý rok na týden na takové setkání. Něco jako tábor pro bývalé zavislaky. Po cca 10 letech si opět půjčil. A hrál. Začal teda docházet do ambulantní skupiny. Teď už tam nechodí a já doufám, že nehraje. Peníze mám doma na starost já. Asi to už ve mě navždy zůstane ten strach… Jsme spolu 15 let a máme tři děti. Máme se dobře. Manžel skoro nikam nechodí, abych mohla klidně spát :) vím, že se snaží. Máme hypotéku. Nedávno jsme si brali půjčku a já vím, že když ji dostal, tak není nikde jako neplatič a jsem v klidu :) Ale to ale už tu navždy zůstane 8o

A jak jste to, proboha zvládla? Mu věřit? Předpokládám že taky lhal a lhal stejnějako snd každej ( dostal na skupince v Bohnicích knihu od Nešpora, přečetla spoustu věcí na internetu, videa…), jak jste překonala tu nechutnou krizi kdy se vám z chlapa chce zvracet? Kde v sobě našla víru a naději že to zvládnete? A co manžel, jak ten vás přesvědčil?
U nás partner do herny nechodí, ne za nás vztah. Začal posílat do online automatů a sázky přes fortunu. Před tím hrál hodně na počítači. Na nájem vždy bylo, žádný dluhy nemá, to jsem si zjišťovala v rejstříku. Jsou to všechno, na gamblera, malý částky. Teď to bylo 15 stovek - což bCh byla ráda kdyby ro byla nula, ale lepší než milion.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.1.20 20:36
@Anonymní píše:
též mi klečel zhroucený u nohou, též tvrdil že přísahá n naše dítě a pak to dítě nechal 3h v koutku odkud mi volali a on hrál, takže tak…

To je mi moc líto :,( naštěstí u nás opravdu nic takového není, nechodí do herny ale sází online. A teda syn.. to je snad jediný v čem je fakt super. Jako táta je fakt úžasnej, když byl malej miminko tak ho to moc nebralo, ale teď spolu blbnou, chodí s ním na hřiště a malý ho miluje. On nechodí ani nikam s kamarády a když jo, tak jsou doma a, pardon, žerou a hrajou počítačový hry a to tak jednou za půl roku..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama