Partner hraje automaty lže a krade - poradí psycholog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:14
partner hraje automaty lze a krade-poradi psycholog?

Mam partnera jiz rok. Za cely rok se jen vymlouval ohledne vyplaty. tahla jsem vse sama. Max prinesl par tisic. Ted prinesl jen 2tisice vymlouval se ze nedostal vyplatu celou. Volal mi jeho sef ze se mimu partnerovi nemuze dovolat. Ze mu partner jednou volal co asi potreboval. Tak jsem mu rekla ano vim co potreboval, nedostal vyplatu tak t o chce s Vami poresit. A on mi o nem zacal rikat takove veci ze jsem se jeho sefovi rozbrecela do telefonu. Pry vyplatu dostal a jeste si vzal zalohu z dalsi vyplaty, rekl mi i datumy ma svedky co u toho byli. O par hodin na to jsem se od partnera dozvedela ze hraje automaty. Nasla jsem mu doma cizi penezenku v ni byli kreditnk karty ciziho muze obcanka karticka pojistovny. Domu chodi pozde, uz chapu proc. Opustila jsem ho. Zadoni ze se zmeni. Nechci mu dat sanci protoze tohle je zavazna vec. mam strach ze budeme biti na tom cela rodina. Mam dve deti male. Je zly. Dokaze mi udelat modrinu na rukach. Psychicky me dokaze srazit na zem. Pomohl by mu psycholog? Nebo mam od nej dat ruce uplne pryc. Potrebuji radu. Jsem na dne.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 25.01.18 19:16

Ruce pryc, mas dve deti a za ty neses zodpovednost. Ne za nekoho, s kym jsi rok.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 25.01.18 19:17

Dej od něj ruce úplně pryč a nenech se s dětmi do ničeho takového zatáhnout!!! Takovému člověku opravdu pomoct nemůžeš :?

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:19
@vonajebohyne píše:
Ruce pryc, mas dve deti a za ty neses zodpovednost. Ne za nekoho, s kym jsi rok.

Dekuji.

Uživatel je onlineTerisos
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 25.01.18 19:19

Ruce pryč!!! Od takového na kilometry daleko!!! Toto přece nechceš jako vzor svým dětem…

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:20
@sladke-mameni píše:
Dej od něj ruce úplně pryč a nenech se s dětmi do ničeho takového zatáhnout!!! Takovému člověku opravdu pomoct nemůžeš :?

Myslite ze to ma v sobe a vzdy mit bude?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 25.01.18 19:20
@Touha0804 píše:
Mam partnera jiz rok. Za cely rok se jen vymlouval ohledne vyplaty. tahla jsem vse sama. Max prinesl par tisic. Ted prinesl jen 2tisice vymlouval se ze nedostal vyplatu celou. Volal mi jeho sef ze se mimu partnerovi nemuze dovolat. Ze mu partner jednou volal co asi potreboval. Tak jsem mu rekla ano vim co potreboval, nedostal vyplatu tak t o chce s Vami poresit. A on mi o nem zacal rikat takove veci ze jsem se jeho sefovi rozbrecela do telefonu. Pry vyplatu dostal a jeste si vzal zalohu z dalsi vyplaty, rekl mi i datumy ma svedky co u toho byli. O par hodin na to jsem se od partnera dozvedela ze hraje automaty. Nasla jsem mu doma cizi penezenku v ni byli kreditnk karty ciziho muze obcanka karticka pojistovny. Domu chodi pozde, uz chapu proc. Opustila jsem ho. Zadoni ze se zmeni. Nechci mu dat sanci protoze tohle je zavazna vec. mam strach ze budeme biti na tom cela rodina. Mam dve deti male. Je zly. Dokaze mi udelat modrinu na rukach. Psychicky me dokaze srazit na zem. Pomohl by mu psycholog? Nebo mam od nej dat ruce uplne pryc. Potrebuji radu. Jsem na dne.

Ty děti asi nebudou jeho, nebo jo? Chceš jim udělat peklo ze života? Tak přemýšlej o tom, jak se zakopat i s nimi s tím tvým dárečkem. Ruce od něj pryč a nediskutuj s ním o ničem. Jestli něco slibuje tak ať přijde za rok a řekne ti, co dokázal. Kecama se nezmění nic.

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:22
@Terisos píše:
Ruce pryč!!! Od takového na kilometry daleko!!! Toto přece nechceš jako vzor svým dětem…

Ne to urcite ne. Proto jsem ho vyrazila z bytu. Jen vecne zadoni. A premyslela nad psychologem. Ale vracet se nehodlam. Chce vedet zda li bych mu dala sanci za cas az mu pomuze psycholog. Ptam se prave zda li mu vubec pomuze a zda li to pak bude mit cenu.

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:24
@Kobliha51 píše:
Ty děti asi nebudou jeho, nebo jo? Chceš jim udělat peklo ze života? Tak přemýšlej o tom, jak se zakopat i s nimi s tím tvým dárečkem. Ruce od něj pryč a nediskutuj s ním o ničem. Jestli něco slibuje tak ať přijde za rok a řekne ti, co dokázal. Kecama se nezmění nic.

Ne ne nejsou deti jeho. Nastesti. To jsem mu rekla taky az ukaze za par let co dokazal tak pak muzem premyslet

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 25.01.18 19:26

No, možná by jsi měla jít k psychologovi ty, proč si vybíráš takové strašné typy chlapů.
Ten člověk se může změnit, ale musí chtít sám. Zpátky chce protože nemá peníze. Ať se postaví na vlastní nohy.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 25.01.18 19:28
@Touha0804 píše:
Myslite ze to ma v sobe a vzdy mit bude?

Ano. A ani za měsíc nebo rok bych mu šanci nedala. Opravdu, máš děti, tohle jim nesmíš udělat… takový člověk se nezmění. Za tvojí pomoc ti nebude vděčný, nenapraví se, odneseš to ty a tvoje děti. Odstřihni se od něj hned a kompletně, navždy.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 25.01.18 19:28
@Touha0804 píše:
Ne ne nejsou deti jeho. Nastesti. To jsem mu rekla taky az ukaze za par let co dokazal tak pak muzem premyslet

Dobre jsi udelala, i kdyz to jiste neni lehke a boli to. Hlava a rozum vi, ze je to spravne rozhodnuti, srdci to dojde casem. Ale jsi maminka a nemuzes si dovolit hazardovat a riskovat, ze vas vsechny zatahne do problemu.

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:28
@pikola píše:
No, možná by jsi měla jít k psychologovi ty, proč si vybíráš takové strašné typy chlapů.
Ten člověk se může změnit, ale musí chtít sám. Zpátky chce protože nemá peníze. Ať se postaví na vlastní nohy.

Netusim.. zamilovala jsem se az po usi a mela nasazene ruzove bryle a vse tim zkazila. Byla duveriva. Ano ja jsem z nej zrala na psychologa. Ale vim jak jste to myslela. Slusne odpovidam. Zkuste se vzit do situace

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 25.01.18 19:31
@Touha0804 píše:

To jsi mu řekla dobře. A nenech se zatáhnout do zbytečných debat. on myslí, že tě ukecá. nenech se, litovala bys velmi. :kytka:

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 25.01.18 19:31
@vonajebohyne píše:
Dobre jsi udelala, i kdyz to jiste neni lehke a boli to. Hlava a rozum vi, ze je to spravne rozhodnuti, srdci to dojde casem. Ale jsi maminka a nemuzes si dovolit hazardovat a riskovat, ze vas vsechny zatahne do problemu.

Ano kvuli tem detem jsem to ukoncila. Dal iz to neslo. Zacal byt i zly. Laska je hrozna. Nechapj jak se clovek dokaze zamilovat do nekoho takoveho. Dekuji za prispevky za rady za nazory. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >