Partner je na mě zlý

Anonymní
1.12.19 13:55

Partner je na mě zlí

Dobrý den už nemůžu dál partner je mě pořád zlí neváží si ničeho co pro něj dělám doma má uklizeno uvareno vyprano postarano o dite a on jen spi pak se vzbudi jde do koupelny pak se naji oblece jde ven prijde vecer a pak jde do kramu ja snim do kramu nemohu protoze pry utracim neda mi zadne penize nevim kolik vydela nevim nic kdyz neco potrebuju musim mu napsat na fb a stejne to prinese v noci sedi v hospode jen tak doma skoro neni a kdyz tak sedi u tv a chce klid nebo nadava urcuje co mam udelat nekolikrat me uhodil i v tehotenstvi nadava na moji rodinu ale na jeho se nesmi rict nic uz dal nemuzu ale jsem na materske dovolene mam rocniho syna a nedokazu se o nas sama postarat od pritele mame vse co potrebujem ale jeho vubec nezsjima jak se citim a kdyz se snim hadam tak je ticho nebo me vyhodi prosim o radu je toho moc co mam na srdci proste uz nemuzu… ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21077
1.12.19 13:57

Jestli můžeš, vrať se k mámě. A příště si nedělej dítě s přítelem, ale s manželem, který se k tobě bude hezky chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
1.12.19 13:59

No asi tady padne spousta dotazu, proc sis s nekym takovym vubec delala dite..no budiz..tak vzit dite a odejit k rodine? K mame, tetě, sestre… to by asi bylo nejlepsi, nez tohle nasnet.. horsi, nez uhodit zenu je snad jen uhodit tehotnou zenu.. co to je proboha za cloveka :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 14:01
@Anonymní píše:
Dobrý den už nemůžu dál partner je mě pořád zlí neváží si ničeho co pro něj dělám doma má uklizeno uvareno vyprano postarano o dite a on jen spi pak se vzbudi jde do koupelny pak se naji oblece jde ven prijde vecer a pak jde do kramu ja snim do kramu nemohu protoze pry utracim neda mi zadne penize nevim kolik vydela nevim nic kdyz neco potrebuju musim mu napsat na fb a stejne to prinese v noci sedi v hospode jen tak doma skoro neni a kdyz tak sedi u tv a chce klid nebo nadava urcuje co mam udelat nekolikrat me uhodil i v tehotenstvi nadava na moji rodinu ale na jeho se nesmi rict nic uz dal nemuzu ale jsem na materske dovolene mam rocniho syna a nedokazu se o nas sama postarat od pritele mame vse co potrebujem ale jeho vubec nezsjima jak se citim a kdyz se snim hadam tak je ticho nebo me vyhodi prosim o radu je toho moc co mam na srdci proste uz nemuzu… Vsechno ma přímo pod nos bojim se ho tak mu ani nic nerikam
Je mi 25 a jemu 36
  • Citovat
  • Nahlásit
23889
1.12.19 14:03
@Anonymní píše:
Dobrý den už nemůžu dál partner je mě pořád zlí neváží si ničeho co pro něj dělám doma má uklizeno uvareno vyprano postarano o dite a on jen spi pak se vzbudi jde do koupelny pak se naji oblece jde ven prijde vecer a pak jde do kramu ja snim do kramu nemohu protoze pry utracim neda mi zadne penize nevim kolik vydela nevim nic kdyz neco potrebuju musim mu napsat na fb a stejne to prinese v noci sedi v hospode jen tak doma skoro neni a kdyz tak sedi u tv a chce klid nebo nadava urcuje co mam udelat nekolikrat me uhodil i v tehotenstvi nadava na moji rodinu ale na jeho se nesmi rict nic uz dal nemuzu ale jsem na materske dovolene mam rocniho syna a nedokazu se o nas sama postarat od pritele mame vse co potrebujem ale jeho vubec nezsjima jak se citim a kdyz se snim hadam tak je ticho nebo me vyhodi prosim o radu je toho moc co mam na srdci proste uz nemuzu… ????

Vrať se k rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
1.12.19 14:09

Zlý… Zlý - jako mladý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839
1.12.19 14:11

Odejdi, jinou radu nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
1.12.19 14:13

Vrať se k mámě. A taky se vrať do školy. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
1.12.19 14:18

To je asi nejdelší věta, jakou jsem kdy četla 8o na přítele se vykašli, běž k rodině a příště si najdi normálního chlapa, udělej z něj manžela a až pak si udělej dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21058
1.12.19 14:20

Bych taky byla zlá, kdyby partner neuměl ani psát  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
1.12.19 14:21

Tecky a carky utekly z klavesnice? jinak souhlasim s radami vyse, odejdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8221
1.12.19 14:23

Ja se domnivam, ze manzelstvi jako zazracny lek nefunguje, respektive z vola pozorneho a milujiciho partnera a otce neudela. Chyba je ve vyberu, ne v rodinnem (partnerskem) usporadani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
1.12.19 14:25

@ontarova.stara Máš samozřejmě pravdu, ale jako manželka by měla nárok na přehled o financích. Jako přítelkyně má nárok na prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76230
1.12.19 14:34

No, co na to napsat, tohle je bohužel důsledek nerozvážného pořízení si mimina s blbem a v situaci, kdy nemáš nic. No, v principu máš 3 možnosti:

1. sehnat azylák a utéct tam
  2. utéct ke svým rodičům
  3. snažit se ho neprudit a potají šetřit, hledat práci a školku, abys třeba za rok mohla odejít do vlastního pronájmu

Zázraky na počkání se nedějí, takže jiná varianta asi není… no ještě by byla

1. najít si jiného chlapa a jít k němu, ale to bývá dost často z bláta do louže.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8221
1.12.19 14:35
@divine woman píše:
@ontarova.stara Máš samozřejmě pravdu, ale jako manželka by měla nárok na přehled o financích. Jako přítelkyně má nárok na prd.

Melo by to tak byt, lec realita je bohuzel casto jina i u sezdanych paru. V pripade zakladatelky je mozna spise vyhoda, ze nejsou manzele, protoze tohle partner pro zivot neni a bude se ji casem jednoduseji odchazet. Ty finance jsou tam asi posledni problem, horsi je to nasili. Jeho jako partnera odstrihne, ale diky spolecnemu diteti ji bude v zivote figurovat prakticky naporad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat