Partner je nespokojený s mým vzhledem a hrozí pomalu rozchod

6
30.6.20 10:29

Partner je nespokojeny s mym vzhledem a hrozí pomalu rozchod

Ahoj holky,
ráda bych se zeptala na objektivní názor někoho cizího.
S partnerem jsme spolu už něco málo přes 3 roky, dříve ( ještě než jsme se poznali ) jsem bývala hubená. Poznali jsme se už při mé nadváze - výška 160cm/80kg. Jsme mladý pár 28 a 30let. On je sportovní typ, vypadá dobře. Od začátku vztahu říkám sama sobě a i jemu, že se vrátím na svou původní váhu 53kg. Přibrala jsem vlastní blbostí a leností, nemáme děti. Sama jsem maximálně nespokojená a nešťastná se svou postavou. A on tedy se do mě zamiloval proto, jaká jsem a věřil, že zhubnu. Nicméně, ani po více než 3 letech se mi to nedaří, jsem prostě líná, uznávám :(. Partner už se mnou nespí skoro vůbec, už mi i několikrát řekl, že by byl rád abych se sebou něco dělala, říkal to nejdříve „hezky“ a pak už pěkně na plnou pusu a z mé strany dle jeho slov „stále nic“. Máme nádherný vztah plný porozumnění a všeho, kromě intimna. Náš intimní život téměř neexistuje. Už se nám kvůli tomu začíná kazit vztah, neustálé hádky kvůli tomu jak vypadám, že nedokážu se sebou nic udělat a že už neví jak mě má prosit. Co si o tom myslíte? Je normální, aby hrozilo, že se semnou nejspíš kvůli tomu rozejde? Není vztah o něčem jiném trošku? Děkuji za každý názor a prosím nelynčujte mě, není to pro mě lehké. Hezký den, S. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

669
30.6.20 10:35

@lebedice tak co teda jste, když spolu nespíte? Kamarádi? Intimní život je 50% vztahu a jsem s někým (jasně, nejen) proto, že mě přitahuje. Kdyby mě nepřitahoval, ale rozuměli bychom si, tak by z nás byli asi přátelé, ne? Jakože chápu, že mu tři roky tvrdíš, že zhubneš, asi jako každá druhá to říká, že se sebou musí něco dělat a nic :lol: Každopádně on tě poznal, když jsi vypadala tak jako teď a nevadilo mu to? Nebo od začátku při sexu zavíral oči a trpěl, dokud teda nezhubneš? Tohle nemá žádnou cenu v tom pokračovat, ať už se rozhodneš začít na sobě makat nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
30.6.20 10:36

No jo no tos mu neměla slibovat, ze zhubnes, když to neumíš splnit :nevim: teď těžko radit, leda začni cvičit a sportovat, ať vidí, ze pro to něco děláš. Chodte o víkendech po horách, to by bylo pro začátek fajn. Takových 10 - 15 km si dat. A přes týden nějaké cvičení 1×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
405
30.6.20 10:37

Nevidím u něj problém, dal ti čas, ty sama takto tlustá být nechceš a víš že on je aktivní typ člověka. Kdyby tě od začátku urážel, ale on je prostě nešťastný z toho kam jsi to dopracovala, navíc když to od začátku víš.

Jestli chceš, napiš mi, možná bych mohla poradit bezbolestnou cestu hubnutí s klasickým jídlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14692

Dej mu šanci najít si někoho jiného, kdo ho bude fyzicky přitahovat a ty si najdi tlouštíka a oba budete spokojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43

Nechci se tě dotknout, ale já se tedy tvému partnerovi nedivím, že není spokojený. Jakkoli je to hnusné říct, tak ano, vztah není o tom, jak vypadáš, ale bohužel je to taky dost důležité. Evidentně ho nepřitahuješ, chce tě mít hubenější a ty mu to tři roky slibuješ.

Když je sportovně založený, mohl by ti s hubnutím pomoct. Choďte na procházky, výlety, brusle, fitka. Přečti si něco o stravovacím způsobu Whole30. Je to udržitelné a shodíš opravdu hodně.

Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15727
30.6.20 10:38

To je obvyklá výmluva tlouštíků, že vztah by neměl být jen o vzhledu. A co takhle o plnění slibů? O zidpovědnosti k vlastnímu tělu a zdraví? Co by jsi dělala ty, kdyby ti on tři roky jen sliboval a sliboval? Rozejde se s tebou, ale budete to vůli tvé nadváze, ale kvůli přístupu k životu a vztahu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3036
30.6.20 10:40

No já nevím, on je od začátku nespokojený, ty mu od začátku slibuješ, že něco začneš dělat a nic neděláš. Není to spíš o tom, že už má těch slibů plný zuby? To je jak kdyby třeba on kouřil nebo hrál pořád hry na mobilu a tři roky ti sliboval, že s tím přestane a nic. A ano, chápu, že kvůli tomu je nastvanej a že ho nepritahujes. Kdyby mu to od začátku nevadilo a najednou začalo, bylo by to divné. Takhle ho chápu, má pro tebe porozumění už tři roky a nikam to nevede. Jak budeš vypadat po dětech? To už teprve nebude čas a chuť s tím něco dělat. Tvoje lenost zabíjí váš vztah, ne jeho nespokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43966
30.6.20 10:46

Proč, když je sportovní typ, tak tě někma nevytáhne? Nezkusíte společně najít nějaký sport, který byste mohli dělat spolu a tobě by pomohl na hubnutí? Popravdě dost by mě mrzelo, že se nijak nesnaží pomoct a má jen blbý řeči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
30.6.20 10:47

Vztah je i o tom, ze se mi musi druhy libit a probirat se zaparenymi faldy toho druheho fakt moc rajcovni neni. Chlap ztratil tri roky zivota naivnim cekanim a doufanim :nevim: Zamysli se nad sebou, kdyz uz kvuli nikomu jinemu, tak aspon kvuli sobe bys mela byt lehci, trpi klouby, srdce, to je jen zacatek. Jednou budes mit deti a za jejich stravovaci navyky, ktere si do zivota odnesou, budes zodpovedna ty, tak si ujasni priority.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
30.6.20 10:48

Ze začátku byl sex a intimno ok? Překvapuje mě, že šel do vztahu bez přitažlivosti s nějakým slibem? Zvláštní.

Jinak za mě - ano, zhubla bych, ale kvůli sobě. Jsi mladá, to musí jít snadno. Navíc bezdětná, takže máš času, co si vzpomeneš. Je potřeba se na sebe naštvat a hubnout ne kvůli chlapovi, ale kvůli sobě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3036
30.6.20 10:49

@mackA159 Prosím tě, proč ty vždycky jsi tak agresivní? Proč hned líné prase? Tobě tady taky nikdo nenadava, ne? To se přece všechno dá říct slušně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
30.6.20 10:50

Hele holky, nepřehlídly jste to, že ona se nevyžrala v průběhu vztahu, ale už tlustá (promiň) do vztahu vstupovala? To byl ten její tak zoufalý, že si začal s někým, kdo ho nepřitahuje a rozhodl se čekat, až zakladatelka zhubne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43966
30.6.20 10:54
@KaZeAd píše:
Hele holky, nepřehlídly jste to, že ona se nevyžrala v průběhu vztahu, ale už tlustá (promiň) do vztahu vstupovala? To byl ten její tak zoufalý, že si začal s někým, kdo ho nepřitahuje a rozhodl se čekat, až zakladatelka zhubne?

a hlavně když je takový sportovec, proč ji nevytáhne sportovat společně. Takže bych to viděla spíš na jiný problém a tohle bere jen jako záminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
30.6.20 10:54
@KaZeAd píše:

Všimly. Ptala jsem se na to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama