Partner je stále aktivní na Badoo seznamce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lotty28
Povídálka 25 příspěvků 07.01.19 19:21
Partner je stále aktivní na Badoo seznamce

Zdravím,

jdu se zeptat, zeptám se rovnou přímo. Vadilo by Vám, kdyby si Váš partner přímo před Vámi zapnul mobil s aplikací Badoo, a projížděl si tam jednotlivé profily žen? Navíc byla u toho i partnerova 11letá dcera, která to komentovala, ta se jmenuje Lucie, a ta je docela hezká, atp. On to ještě ukazuje své dceři! To jako fakt super. Sbalila jsem se a zavřela jsem se do ložnice. Za chvíli odcházím do práce. Jsme spolu skoro rok. Máme nějaké neshody, ale když jsme se dali dohromady, já jsem si profil na Badoočku smazala.

Co byste na to řekli Vy? Nebo stálo by za to, abych si taky znovuobnovila profil na Badoo a dělala to stejné, co partner?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7107 příspěvků 07.01.19 19:25

Nevím, tohle bych moc vážně nebrala, kdyby to dělal tajně a někomu psal tak bych byla naštvaná, ale pokud veřejně před rodinou jenom projíždí profily tak na tom nic není :nevim: stejně tak si může prohlížet ženský na fb, instagramu atd…

Martina84
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 07.01.19 19:26

To by mi teda vadilo.

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 07.01.19 19:31

přidala bych se a taky komentovala ;)

LvE
Kecalka 157 příspěvků 07.01.19 19:33

Vadilo. V klidu si promluvte, zjisti, kde by mohl být problém a zkuste jej vyřešit spolu.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 07.01.19 19:36

Nevadilo,manzelovi verim a je lepsi,kdyz se podiva,nez aby nejakou fakt realnou zenskou oslovil na ulici a psal si s ni :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 19:38

Můj chlap taky na seznamky chodí… :nevim: Asi nikdy nepřestane. Už neřeším… Jeho boj (fakt to tak cítím).

lilithlilith
Kecalka 321 příspěvků 07.01.19 19:43

Měla bys mu přidat práci ať nemá roupy…a mladá ať se jde učit.

radek9
Kecalka 168 příspěvků 07.01.19 19:48

Se tam aktivuj taky a pak dělej překvapenou, až budou komentovat Tebe :))

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 07.01.19 19:50

Me by to prislo prinejmensim divne a urcite bych se zeptala, proc si ty profily jako projizdi. Badoo nepouzivam, ale podle mne to neni osobni profil na Facebooku, kde si muže z nudy projíždět zed. Nebo mu tam někdo „vyjede“, tak se koukne. Badoo je vyloženě seznamka ne? Můj přítel na instagramu sleduje třeba nejake modelky nebo herečky a to mu občas se smíchem okomentuju..ale to nejsou ženské, které jsou k mání a které někoho hledají. Nevím, me osobně by to určitě přišlo divné. Možná jednou bych to nechala…ale kdybych si toho všimla podruhé, potřetí, určitě by mne to zajímalo. Nemyslím si, že by se nad tím on nepozastavil, kdyby to viděl u tebe. :roll:

Uju
Kelišová 6558 příspěvků 07.01.19 20:03

No, já bych tedy asi fest pěnila. Ale nevím co bych dělala ,jestli zapla taky badoo , možná bych mu řekla ať si tedy píše a já že jdu na skleničku - jasný,šla bych ke kámošce na kafe,ale jemu bych to podala tak, že by si mohl myslet, že mě třeba někdo" loví " :nevim:

Jinak asi bych se neubránila založení nového profilu a sblížení se s partnerem :lol:

zuracz1
Kecalka 384 příspěvků 07.01.19 20:09

Z mého pohledu to je zvláštní a osobně by mi to také vadilo, ale jakožto uživatel této aplikace vím, že tam je hodně českých dívek, hlavně těch co streamují, které tvrdí, že si to nikdy nesmažou, že to mají kvůli lidem a dokonce tam bylo pár žen, které tvrdí, že se s partnery rozešly, protože chlapům vadilo že zůstaly na Badoo…

Si udělej znovu také účet, dej tam nějaké pěkné fotky a pak před partnerem hodnoť ty fotky mozečků co ti dorazí, jak se pak bude tvářit

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 07.01.19 20:20

Spíš nechápu že to dělá v tvé přítomnosti :lol: to bych se asi nebála, jo, pokud by tam chodil tajně a i nějakou kontaktoval, může si rovnou sbalit :mrgreen: takhle to vypadá že tě oba jen rádi provokují :mrgreen:

katyca
Závislačka 3456 příspěvků 07.01.19 20:21

Udělala bych to samé a také bych řešila před ním i s jinými. Docela by mě zajímalo co on by na to řekl. Prostě v klidu nejlepší obrana.

Annabela11
Závislačka 2895 příspěvků 07.01.19 20:25

@Lotty28 No tak za těchto podmínek bych profil obnovila…a před ním bych projížděla všechny muže.....pak pochopí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >