Partner je v sexu sobec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Koloman89
Nováček 9 příspěvků 16.02.18 18:03
Partner je v sexu sobec

Jak byste reagovali, pokud byste partnerovi vycetli ze v sexu mysli prilis na sebe a on vam odpovedel "Tak kdyz ti to trva 3 hodiny? Chtelo se mi fakt brecet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 16.02.18 18:07

Taky ti mohl říct: „Měla jsi na to stejně času jako já.“ :mrgreen:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 16.02.18 18:07

Na druhou stranu, jestli po něm fakt nechceš moc. Tři hodiny je dost :D nicméně odpověď je hulvátská, zkus mu to naznačit jinak, aby se hned neurazil.

Hroznej puberťák
Závislačka 3483 příspěvků 16.02.18 18:20
@Koloman89 píše:
Jak byste reagovali, pokud byste partnerovi vycetli ze v sexu mysli prilis na sebe a on vam odpovedel "Tak kdyz ti to trva 3 hodiny? Chtelo se mi fakt brecet.

Milý Kolomane,
a ty jsi v tom sexu jako táta, nebo jako máma? Abychom to mohli zodpovědně posoudit :dance:

Helileli
Závislačka 2652 příspěvků 16.02.18 18:20

Já si nějak nedokážu představit, že bych partnerovi výslovně něco vyčetla jako jeho chybu v tak choulostivém problemu :nevim: Takže mi přijde, že tady zafungovalo, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a trochu ti patřilo, že tě tak zprazil, ty sis začala.

V tomhle ohledu je myslím lepší požádat o to či ono, navigovat co kam, než zpětné negativně hodnotit jeho výkon.

Koloman89
Nováček 9 příspěvků 16.02.18 18:21
@Hroznej puberťák
@Hroznej puberťák píše:
Milý Kolomane,
a ty jsi v tom sexu jako táta, nebo jako máma? Abychom to mohli zodpovědně posoudit :dance:

Mama

Verun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 16.02.18 18:37

No tak jestli mu trva te udelat 3 hodiny, tak jestli taky neni problem spis u nej. To si mela vzdycky takovy problem? Nebo kdyz si to delas sama, tak ti to trva 3h? Asi ne co.
Nebo proc ti to trva 3h? Proc mu nereknes, jak to mas rada?

Koloman89
Nováček 9 příspěvků 16.02.18 18:38
@Verun83 píše:
No tak jestli mu trva te udelat 3 hodiny, tak jestli taky neni problem spis u nej. To si mela vzdycky takovy problem? Nebo kdyz si to delas sama, tak ti to trva 3h? Asi ne co.
Nebo proc ti to trva 3h? Proc mu nereknes, jak to mas rada?

Mne to samozrejme netrva 3 hodiny ale proste dele no asi tak 20 minut.

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 16.02.18 18:39

Tak mu nedej dokud se z toho nevylíže :)

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 16.02.18 18:39

Po 3 hodinách už na to neměla ani náladu a ani sílu :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 16.02.18 18:44
@Koloman89 píše:
Mne to samozrejme netrva 3 hodiny ale proste dele no asi tak 20 minut.

20 minut a on s tim ma problem??? :roll:

To je vul. A za me, zas tak moc to neumi, ze ti to neumi udelat rychlejc… Nebo v cem je problem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 18:48

Svého času jsem tohle řešila s mým dlouholetým přítelem - prostě mě to trvalo déle, než jsem se dostatečně nabudila a došla do cílové rovinky. I jsem na to téma četla nějaké chytré knihy a zkrátka ženám to obvykle trvá déle, křivka vzrušení stoupá pozvolněji, zatímco u chlapů to jde strmě vzhůru, a po vyvrcholení strmě dolů… Přítel se nakonec naučil pořádné předehry, protože pochopil, že by byl sám proti sobě a že se mu vlastně líbí, když partnerka pod jeho rukama roztaje, takže se cítí jako machr. Ale ne každý chlap je takhle uvědomělý… možností je vícero - buďto se nějak dostat do nálady sama, nebo ho zkusit nechat vydusit (záleží na tom, jestli to plácnul jen tak nebo jestli to takhle bere pokaždé a obtěžuje ho jakkoli se snažit), zkusit kompromis… těžko radit z jedné situace. Pokud to bylo ojedinělé a jindy je sex v pořádku, líbí se oběma a oba „z něj“ „odcházíte“ spokojeni, pak bych to neřešila, možná jen plácnul v hádce něco, co si sice myslí, ale reálně mu to zas tak nevadí. Pokud ovšem má tenhle přístup při každém milování, tak to už je na delší debatu a řešení…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 18:51

Jinak musím dodat, že s oním pánem nejsem, narazila jsem na jiného, ze kterého jsem byla tak hotová, že stačilo, aby se na mne podíval a už jsem šla do cílové rovinky… Potíže byly pak po porodu, kdy jsem byla tak vyšťavená a nevyspalá, že prostě nálada nebyla a vzrušení nenarůstalo, takže se hrozně divil, že už nefunguje, že na mne jen sáhne, a že najednou musí dělat psí kusy, abych se dostala do nálady. Teď máme druhé dítě a je to lepší než předtím (pokud nás děti nechají, ony mají nějaký zvláštní radar nebo co…), naopak bych skoro řekla, že v náladě jsem většinou já víc než on.

Co se týče těch 20 minut, tak to je podle sexuologů poměrně standardní doba na sex včetně předehry, samotného aktu, popř. i dohry. Prostě ženám to trvá déle a je to více o psychice, které rozhodně hlášky o tom, že Ti to trvá dlouho, nepomohou :?.

Verun83
Echt Kelišová 8444 příspěvků 33 inzerátů 16.02.18 18:52
@Andreww píše:
Tak mu nedej dokud se z toho nevylíže :)

A souhlasim. U nas to tak funguje, nejdriv ja a pak on.

Russet
Echt Kelišová 9491 příspěvků 16.02.18 18:53
@Koloman89 píše:
Kluci, vyřiďte si to mezi sebou a nepište na Emimino.
@Koloman89 píše:
@Hroznej puberťákMama

A jsi žena?!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama