Partner je velmi věřící - nechce sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 21:04
Partner je zarytý veriaci, nechce sex

Ach, asi na začatok by som napísala.
Zaľúbila som sa do moslima, a mám s ním 4 mesačný vzťah, žijeme spolu v jeho krajine- v Turecku. Je to milujúci človek, veľmi pozorný, nežný, vyhovujúci ako partner, snaživý, samozrejme má muchy, ako každý muž z inej kultúry, a kedže už spolu bývame vidím to.Asi ma nepochválite za to, ale zaľúbila som sa ako školáčka, viem, moja chyba, dokonca až tak, že som opustila Slovensko a začala s ním žiť. Je to krásny muž, robí modeling, ale je veľmi skromný človek, práveže mne skladá komplimenty, mal doteraz iba jednu partnerku, nie je sukničkár, a ani sa nechce dostať do Europy. Je vzdelaný a usmievavý. No máme dva problémy, pre ktoré nemôžem byť šťastná. ten prvý je, že je zaryto a hlboko veriaci, ( čo som síce vedela od začiatku, ale netušila som, že to bude tak STRAŠNE ťažké), myslela som, že láska všetko prekoná. A zamilovala som sa, predtým som mala iba jeden vzťah, takže tento je pre mňa exotický, nádherný muž. Avšak stále mi hovorí o islame, aké je náboženstvo skvelé, všetko dodržiava, prísne, a stále hovorí, že aj ja by som mala začať veriť, lebo jedine to je pravé náboženstvo :( :,( absolútne neuznáva kresťanov, sú to preňho ateisti, len moslimovia sú praví veriaci, hoci mňa ľúbi, čo vidno na ňom už zdialky, a vedeli sme od začiatku že sme rozdieln, dali sme sa do toho, ja som zarytá Europanka evanjelička so všetkým, čo k tomu patrí, on zarytý moslim so všetkým, čo k tomu patrí. Má ma síce za princeznú, ale cítim stáile že to neni OK. A aj tak som dovolila srdcu zamilovať sa doňho.
Druhým problémom je, kedže je zarytý veriaci, odmieta absolútne sex so mnou. Máme jedine orál, aj to väčšinou ja robím iba jemu, on je vášnivý chlap, túži po mne, cítim to, ale strašne sa stále kontroluje, lebo je to proti jeho presvedčeniu, a chce mať sex po svadbe so mnou. Ja si to neviem predstaviť, že budem čakať do svadby, kedže som sex normálne mávala s bývalým proateľom a veľmi po tomto túžim. On nechce, odmieta a vždy sa nahnevá, ked mu poviem, že by bolo už aj na čase, povedal mi, že p osvadbe, že musí to tak byť, lebo to tak má byť. začínať nenávidieť tie ich posrat…pravidlá striktné. nemyslela som si, že to bude tak strašne ťaťké. Mne nestačí iba orál sem tam a nejaké bozkávačky, ja nemám 15 rokov, mám 29 rokov. Takže dosť trpím a nie som spokojná. Vidím, že sa to celé komplikuje. Som zdravá mladá žena plná lásky k nemu a nehy a on sa chce iba túliž, hladkať, bozkávať na líca, čelo, sem tam na ústa, objímať, ale sex odmieta kategoricky, sem tam máme orál, aj z toho je znepokojený, že ani to neni OK.
Som zmätená, ani nečakám nijakú radu, len jedine som sa asi musela vykecať z trápenia, kt. prežívam. Bodaj by každý slovák a čech taký super partner ako tento, ale toto je naozaj desivé. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
viky23
Neúnavná pisatelka 17112 příspěvků 21.07.19 21:10

Vezmi nohy na ramena. Ne skrz sex, ale kvuli tomu celemu!

Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5352 příspěvků 21.07.19 21:10

Tebe se. re jejich základní pravidlo a chceš si ho vzít? Je ti fakt 29? Víš, kolik těch jejich pravidel bys musela přijmout svatbou s ním? Hezké, jak úžasně jsi se zamilovala, ale asi bych si s ním promluvila o tom, jak si vaši budoucnost představuje. Co po tobě bude chtít a podobně.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 14753 příspěvků 21.07.19 21:10

Nejsi ty ta co se za nim vracela po dovolene znova?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 21:13

Podívej se na film Bez dcerky neodejdu a zvaž jestli takto chceš žít…

Jana525
Kelišová 5832 příspěvků 21.07.19 21:13

:roll: no comment

Markéta80
Hvězda diskuse 45885 příspěvků 21.07.19 21:14

Jestli je to pravda tak nezbývá ne popřát hodně štěstí. Budeš ho potřebovat :palec:

Pantalaimon
Kecalka 214 příspěvků 21.07.19 21:15

Promiň, ale to je fakt ujetý, vykouřit ptáka si nechá, ale sex odmítá…to mi připomíná známou, co se nechala prcat do kaďáku, aby byla do svatby panna, pac byli oba katolíci :lol: mně to přijde vtipné i když když to vezmu do důsledku, je to spíš k pláči. Takové pokrytectví :poblion:

Petája
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 21.07.19 21:15

Ani snad nemám sílu vám odpovědět. Myslím si, že dva,,rozdílné světy” k sobě nepatří. A co do budoucna. Svatba, děti… vždyť se s nimi ani nemusíte dostat na Slovensko na návštěvu k rodičům. Taky se může stát při neshodách, že vám řekne ať odejdete a děti zůstanou tam, kde jsou…I tady na eMiminu je dost smutným příběhů, kdysi jsem narazila na starší diskusi, kde psala paní dvou dětí, která žije s muslimem v jeho zemi, jak se tam k ní chovají, má problém navštívit rodiče…Zkušenější holky -uživatelky sem snad vloží odkaz na tuto diskusi. Nemám moc ve zvyku tady holkám tykat, ALE HOLKA HODNĚ SI VŠE ROZMYSLI :(

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 21.07.19 21:17

To víš holka. Ti naši pepíci si sice na orientální romantiku nepotrpěj, ale respektujou naše přesvědčení a nebojej se vlízt do postele…
Nechám stranou, že stěhovat se do cizí země po čtyřech měsících považuju za šílenství, to je můj problém, ale vážně, co budeš dělat po svatbě, když zjistíš, že to v sexu neklape? Fakt upřímně věříš, že ti bude dovoleno manžela v sexu - ale vlastně obecně v čemkoliv - kritizovat, poučovat, vychovávat a případně se rozvést? Nejlíp tak s dítětem…? Jestli jo, tak jak jsem ateistka, tak bůh s tebou.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 21.07.19 21:19

Nechci te soudit, jsi zamilovaná. Ale než se fakt do toho pustis i se svatbou, zkus ho vzit mimo jeho komfortní zónu, jak se bude chovat. Jed na Slovensko a uvidíš… každopádně kdyby byl tak silne věřící, tak s tebou vůbec není, protože by byl s muslimkou. V případě, ze s nim tak strašně chceš být, tak tohle všechno posrate jak píšeš, budes muset přijmout. Když te to štve už teď a to mas růžové brýle, tak si představ, jak te to bude stvat, až ty brýle nebudou a přijdou všední problémy. Chtěla bys mít s takovým chlapem decka? Vždyť bys to dítě ani nemohla vzit na Slovensko. To je proste šílené… je hezké, jak jste se zakoukali, ale holka, zkus se na to podívat s nadhledem, jinak se podle mě zenes do neštěstí…

bublinek
Kelišová 5691 příspěvků 21.07.19 21:21

I když zhasnete tak to Aláh vidí?

Petra Z
Hvězda diskuse 53246 příspěvků 21.07.19 21:21

Orál si nechá udělat a jinak sex ne :mrgreen:
Má holt kluk svoje pravidla…holka, kašli na to…

sahrazad1
Kecalka 258 příspěvků 21.07.19 21:28
Když ptacka lapaji....

Tvůj arabský partner se chová jako všichni arabští muži před svatbou. Ale po svatbě většina evropských žen své manzele nepoznava, jak otočí o 180 °. Najednou samý zákaz, příkaz, šátek, a poslouchat, a běda jak ne. Precti si pár knížek k danému tématu.

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 21.07.19 21:29

Vykašlay se radši na něj a najdi si jiného lepšího :kytka: já nevim ale oral si nechat a sex ne? Já bych s takovým se ani nezabývá mám z nich i strach :oops: hodně štěstí do života

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama