Partner, který šetří na nesprávném místě?

Anonymní
29.10.20 12:20

Partner, který šetří na nesprávném místě?

Mám jednoduchou otázku. Dotklo by se vás, kdyby vám partner nenápadně naznačil, ať se vysprchujete v práci než se k němu stavíte? Tím mám na mysli to, že mu tím ušetříte za vodu…Bydlíme každý zvlášť a nikdy mě nenapadlo toto řešit.
Anonym prosím-stydím se.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4121
29.10.20 12:24

No tak rozhodně bych si s ním nedělala děti.
Dyk je pak ani neumeješ. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15223
29.10.20 12:28

Pochopil bych to, kdyby měl ucpaný odpad a čekal na instalatéra, nebo mu netekla teplá voda. Anebo pokud má vodu ze studny a je jí nedostatek. Ještě by se to dalo pochopit pokud pracuješ ve smradlavém prostředí, ale tam je sprchování v práci normální. Kvůli úspoře těch několika korun bych to asi nepochopil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
29.10.20 12:31

A má k tomu aspom trochu důvod? Má ted práci? Má dluhy? Splácí něco? Taktak vyjde?
Normální to určitě není. Vsadím se, že s rodinou byste se v napuštěné vaně večer střídali.

Co jinak? Je jen toto jeho úchylka? Jinak tě pozve na kafe, zaplatí útratu, nebydlí v holobytě, nevyjídá kontejner, nekupuje ty téměř prošlé věci slevněné o 50%?

Příspěvek upraven 29.10.20 v 12:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
29.10.20 12:32

Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí…
Upřímně, přišlo by mi to vtipné a navrhl bych, ať si dá do koupelny kasičku a že mu tam za každé sprchování dám 3 koruny, což je cca cena 40l vody.
Ale znám dva takové lidi.
Jedna paní si nosila na splachování vodu z potoka (jedno spláchnutí wc je přibližně 50 hal.), jeden bývalý šéf chodil pravidelně v práci na velkou, protože kromě vody ušetřil i za papír…
Anebo mám ještě lepší nápad. Každý intimní styk mu započítej cenou obvyklou a za jeden styk se můžeš sprchovat celý rok :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
29.10.20 12:34

@Premek_Orac tk ušetřit za papír by se mi hodilo, k nám chodí hajzlová víla, až se za tu spotřebu stydíme, bohužel, nic s tím neuděláme…lopuchy teď nerostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.10.20 12:38
@debra.morgan píše:
@Premek_Orac tk ušetřit za papír by se mi hodilo, k nám chodí hajzlová víla, až se za tu spotřebu stydíme, bohužel, nic s tím neuděláme…lopuchy teď nerostou.

Naber si v práci. U nás, a to dělám ve společnosti, kde kromě uklízečky berou všichni docela dost, se běžně ztrácí toaletní papír, příbory v kuchyňce (prý ročně za 10.000 Kč), i mýdlo (a to si musíš odpumpovat). Mě by hanba fackovala, kdybych to dělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
29.10.20 12:39

Nema treba maly bojler? Ze by ses u nej osprchovala a na nej uz nezbyla tepla voda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15448
29.10.20 12:39

No ty se nemáš za co stydět, tys to nevymyslela…a pokud k tomu nemá opravdu závažné důvody, ale je to šetřílek, tam tím by si podepsal konec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.10.20 12:40
@Anonymní píše:
Mám jednoduchou otázku. Dotklo by se vás, kdyby vám partner nenápadně naznačil, ať se vysprchujete v práci než se k němu stavíte? Tím mám na mysli to, že mu tím ušetříte za vodu…Bydlíme každý zvlášť a nikdy mě nenapadlo toto řešit.
Anonym prosím-stydím se.

Můj švagr svojí bývalé holce zakazoval se koupat, mohla se u něj jen sprchovat. Pak když byla u mě na návštěvě, tak se mě bázlivě zeptala, zda se může vykoupat a já se divil, proč se ptá. (Tak jsem se to dozvěděl). A to bral slušné peníze a náklady na bydlení měl cca 3000 měsíčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5622

Co bych si myslela by záleželo na celkovém dojmu z přítele… Může mít nějaký akutní problém (ucpaný odpad, nemá práci apod.) a nebo je je to skudlil a nebo je takhle zvyklý z domu… Možná by ses divila, ale lidí, kteří šetří vodu, někdy dost podivným způsobem, je spousta. (např důchodci koupající se pouze ve veřejném bazénu, kam mají vstup zdarma apod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17490

Nejenže bych se v té práci osprchovala, ale nejspíš bych si tam s fešným instalatérem odbyla i ten sex, přece mu nebudeš opotřebovávat postel… Najíst ti dá nebo si nosíš z práce jídlonosič?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
@riccius píše:
Naber si v práci. U nás, a to dělám ve společnosti, kde kromě uklízečky berou všichni docela dost, se běžně ztrácí toaletní papír, příbory v kuchyňce (prý ročně za 10.000 Kč), i mýdlo (a to si musíš odpumpovat). Mě by hanba fackovala, kdybych to dělal.

na rodičáku si v práci moc nenaberu :P. Manžel jezdí po stavbách, ten mi moje hajzlový zásoby ještě krade :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
29.10.20 12:42
@Premek_Orac píše:
Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí…
Upřímně, přišlo by mi to vtipné a navrhl bych, ať si dá do koupelny kasičku a že mu tam za každé sprchování dám 3 koruny, což je cca cena 40l vody.
Ale znám dva takové lidi.
Jedna paní si nosila na splachování vodu z potoka (jedno spláchnutí wc je přibližně 50 hal.), jeden bývalý šéf chodil pravidelně v práci na velkou, protože kromě vody ušetřil i za papír…
Anebo mám ještě lepší nápad. Každý intimní styk mu započítej cenou obvyklou a za jeden styk se můžeš sprchovat celý rok :-)

Tvl. Moje máma - chytá do umyvadla a z odpadovou vodu z pračky a tím splachuje. A protože ta voda smrdí, hází do toho plátky citronu:-)))). A aby jí to šetření vycházelo líp, počítá, že šetří teplou vodu.
Něco prostě nepochopíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
29.10.20 12:42
@riccius píše:
Můj švagr svojí bývalé holce zakazoval se koupat, mohla se u něj jen sprchovat. Pak když byla u mě na návštěvě, tak se mě bázlivě zeptala, zda se může vykoupat a já se divil, proč se ptá. (Tak jsem se to dozvěděl). A to bral slušné peníze a náklady na bydlení měl cca 3000 měsíčně.

to mě zajímalo, jestli si někdy zkusil kolik vody při sprchování odteče. O moc míň než napuštěná vana to totiž není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama