Partner má radši psa než mě s dítětem

Anonymní
10.12.19 16:21

Partner má radši psa než mě s dítětem

I když už teď tuším že za tu špatnou budu podle vás já i tak se chci zeptat co by jste dělaly na mém místě vy. Přítel má nevychovaného psa kterému se nevěnoval a měl ho jen na mazleni. Spal s nim v posteli skákal po gauci, rozkoše co může a když na chvíli nechám jídlo na stole bez dozoru tak tam za chvíli není. A největší problém je ze není naučený se venčit. Vyčura se všude kde se dá a jde to strašně moc cítit.
Sestěhovali jsme se k sobě a já krátce na to otěhotněla. Dalo se to ze začátku nějak zvládat. Doma jsem to pořádně vydrhla. Chodila jsem s nim ven když přítel nechtěl. Vstavala jsem k němu brzo ráno. A snažila se dělat vše pro to abychom byli v čistotě. Ale pak jsem musela nastoupit na rizikové těhotenství se 4h vychazkama a už nemám tolik možnosti s nim chodit ven ale přítele k tomu proste nejsem schopna dokopat. Když jdu třeba na kontrolu musím toho psa zavřít na chodbu aby nic neudelal a když přijdu domu, šíleně to tam zapáchá a je tam minimálně 2× načůráno. Řekla jsem mu ze už to tak dal nejde. Měla bych byt v klidu a odpočívat a ne se nervovat se psem po kterém musím neustále uklízet. Nabídla jsem mu jestli by nebylo lepší ho dat ke známým na zahradu kde alespoň bude moct každý den běhat a měl by se tam lépe protože to je docela velký pes. Řekl ze v žádném případě. To raději ať se seberu já i s dítětem. Že nás doma chce všechny ale i se psem. Pes by mi nevadil kdyby byl čistotný a vychovany. Ale nemám už sílu k němu ráno vstavat s nevolnostma a jít s nim ven ještě mimo moje vycházky. Příteli ten bordel a smrad doma nevadí protože je na to zvyklý. Ale já si nemůžu k nám pozvat ani návštěvu aby mi neutekli hned od dveří kvůli tomu ze to u nás strašně smrdí a je tam načůráno. Nedělám nic jiného než ze teď chodím s hadrem.
Je normální ze se ho přítel nechce vzdát ani za cenu ze přijde o jeho vlastní rodinu? Nebo to mám prekousnout já, nebrblat a proste cele dny uklízet a chodit ho vencit i mimo vycházky? Obavam se ze s tím psem se toho smradu doma ani nezbvime a já budu neustále ve stresu a budeme se s přítelem jen hádat. Přenaučit se ho to jsem zkoušela ale bez výsledku. Ten pes ví ze si muže dělat co chce když je přítel doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.12.19 16:26

Dala bych příteli nůž na krk-bud ja nebo pes. Pokud doopravdy vybere psa, je načase změnit přítele. Protože s dítětem bude hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 16:28
@Anonymní píše:
I když už teď tuším že za tu špatnou budu podle vás já i tak se chci zeptat co by jste dělaly na mém místě vy. Přítel má nevychovaného psa kterému se nevěnoval a měl ho jen na mazleni. Spal s nim v posteli skákal po gauci, rozkoše co může a když na chvíli nechám jídlo na stole bez dozoru tak tam za chvíli není. A největší problém je ze není naučený se venčit. Vyčura se všude kde se dá a jde to strašně moc cítit.
Sestěhovali jsme se k sobě a já krátce na to otěhotněla. Dalo se to ze začátku nějak zvládat. Doma jsem to pořádně vydrhla. Chodila jsem s nim ven když přítel nechtěl. Vstavala jsem k němu brzo ráno. A snažila se dělat vše pro to abychom byli v čistotě. Ale pak jsem musela nastoupit na rizikové těhotenství se 4h vychazkama a už nemám tolik možnosti s nim chodit ven ale přítele k tomu proste nejsem schopna dokopat. Když jdu třeba na kontrolu musím toho psa zavřít na chodbu aby nic neudelal a když přijdu domu, šíleně to tam zapáchá a je tam minimálně 2× načůráno. Řekla jsem mu ze už to tak dal nejde. Měla bych byt v klidu a odpočívat a ne se nervovat se psem po kterém musím neustále uklízet. Nabídla jsem mu jestli by nebylo lepší ho dat ke známým na zahradu kde alespoň bude moct každý den běhat a měl by se tam lépe protože to je docela velký pes. Řekl ze v žádném případě. To raději ať se seberu já i s dítětem. Že nás doma chce všechny ale i se psem. Pes by mi nevadil kdyby byl čistotný a vychovany. Ale nemám už sílu k němu ráno vstavat s nevolnostma a jít s nim ven ještě mimo moje vycházky. Příteli ten bordel a smrad doma nevadí protože je na to zvyklý. Ale já si nemůžu k nám pozvat ani návštěvu aby mi neutekli hned od dveří kvůli tomu ze to u nás strašně smrdí a je tam načůráno. Nedělám nic jiného než ze teď chodím s hadrem.
Je normální ze se ho přítel nechce vzdát ani za cenu ze přijde o jeho vlastní rodinu? Nebo to mám prekousnout já, nebrblat a proste cele dny uklízet a chodit ho vencit i mimo vycházky? Obavam se ze s tím psem se toho smradu doma ani nezbvime a já budu neustále ve stresu a budeme se s přítelem jen hádat. Přenaučit se ho to jsem zkoušela ale bez výsledku. Ten pes ví ze si muže dělat co chce když je přítel doma :nevim:

Já bych Ti poradila sebrat se a odstěhovat. Až bude dítě na světě, budeš se s ním stěhovat rozhodně hůř než teď, když ještě na světě není.
Co s chlapem, který Ti řekne, že se máš odstěhovat Ty… :nevim:
Jestli je byt jeho a dítě se narodí tam, může Ti pak přítel dělat potíže s přestěhováním dítěte. Ty se bez děcka samozřejmě můžeš stěhovat, jak se Ti zlíbí. Ale to narozené dítě už ne. Protože otec má svá práva.
Já bych na takový život, jako máš Ty, neměla nerva a už bych si balila kufry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8461
10.12.19 16:32

Tvůj přítel je blbec a dobytek. Pes mu do rukou nepatří.
Odebrala bych vzorek moči a odnesla na vet, jestli je pes zdravý. Já bych si toho chlapa nemohla vážit, když se takhle není schopný postarat o psa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5594
10.12.19 16:32

Tvl sorac ale to je magor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 16:33

@Černá vdova chtěla jsem mu dát čas jestli si to opravdu nerozmyslí a raději bude dál doma jen se psem. Ale právě že podle toho ze si vybral psa než mě si myslím že to nemá smysl. Ale pak jsem četla různé diskuze o tom že tohle po něm vlastně ani nemůžu chtít. Takové ultimátum. Tak jsem nevěděla jestli jsem tady ta zla opravdu já :nevim: Ale cítím že to s takovým člověkem nemá smysl a mrzí mě že jsem to zjistila pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
5594
10.12.19 16:36
@Anonymní píše:
@Černá vdova chtěla jsem mu dát čas jestli si to opravdu nerozmyslí a raději bude dál doma jen se psem. Ale právě že podle toho ze si vybral psa než mě si myslím že to nemá smysl. Ale pak jsem četla různé diskuze o tom že tohle po něm vlastně ani nemůžu chtít. Takové ultimátum. Tak jsem nevěděla jestli jsem tady ta zla opravdu já :nevim: Ale cítím že to s takovým člověkem nemá smysl a mrzí mě že jsem to zjistila pozdě.

Kdybys chtela aby se vzdal vychovanyho psa, bylo by to blby, ale takovyho zkazenyho hajzla???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5594
10.12.19 16:37

Proste takovej chlap je nezodpovednej sobeckej manipulator, pryc od nej, bude hur.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 16:40

Tady není problém to, že má psa, ale to, že je to prase, které není schopné psa pravidelně venčit a v klidu žije v bytě, kde pes nekontrolovaně vykonává potřeby. V takovém prostředí bych dítě vychovávat nechtěla. Nedala bych ultimátum pes nebo já, ale podmínku třikrát až čtyřikrát denně psa venčit plus výcvik na cvičáku. Pokud toho není schopný, tak odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1950
10.12.19 16:41
@Tarjei píše:
Kdybys chtela aby se vzdal vychovanyho psa, bylo by to blby, ale takovyho zkazenyho hajzla???

Pes není hajzl, nemůže za to, že není vychovanej. Přítel je blb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
10.12.19 16:42

S takovým nechutným dobytkem sis neměla pořizovat dítě. Nebyla bych s takovým člověkem ani vteřinu.

• Nahlásit
  • Citovat
5594
10.12.19 16:46

@AjaF jako psa kterej by mi vlezl na stul bych prerazila vejpul. Jasne ze je to nasledek spatny vychovy ale to je jako s detma. Spatna vychova, spatny nasledky. A nikdo uz se nepta, kdo to zavinil. Pes i dite zkazeny chovajici se jako hajzlove a pricina je uz fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caboverde
10.12.19 16:48

@Tarjei Ten pes za to nemůže. Pána si nevybral. Otázka je, co na to ochránci zvířat. Je ten pes vůbec řádně očkovaný a zdravý? Nehraničí takové zacházení se zvířetem náhodnou s týráním. A jak se bude pediatr tvářit na to, že máte novorozence v bytě, kde běžně močí a kálí pes? První návštěva pediatra probíhá většinou v bydlišti dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
5594
10.12.19 16:49

@Caboverde damy hodlate vsechny slovickarit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5594
10.12.19 16:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie