Partner me nutí k seznámení s bejvalkou

Anonymní
11.6.21 20:47

Partner me nutí k seznámení s bejvalkou

Ahoj holky,

žiju 2 měsíce s klukem, který má dítě z předchozího vztahu. V poslední době na mě tlačí, že chce, abychom se s exkou seznámily, ale v podstatě s tím přišla asi ona. Mně se do toho nechce, nepřijde mi to zatím nutný a moje představa je taková, že až to bude nevyhnutelné, tak ok, ale nepotřebuju tomu jít naproti. Stejně jako nemám v plánu jí “otevírat” dveře do našeho vztahu.

Zajímá mne, jak to máte Vy?

Předem děkuji,

E.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
11.6.21 20:51

A proč by ses měla s jeho bejvalou seznamovat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
11.6.21 20:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

žiju 2 měsíce s klukem, který má dítě z předchozího vztahu. V poslední době na mě tlačí, že chce, abychom se s exkou seznámily, ale v podstatě s tím přišla asi ona. Mně se do toho nechce, nepřijde mi to zatím nutný a moje představa je taková, že až to bude nevyhnutelné, tak ok, ale nepotřebuju tomu jít naproti. Stejně jako nemám v plánu jí “otevírat” dveře do našeho vztahu.

Předem děkuji,

E.

Pokud maji deti, tak bych to pochopila. Jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
11.6.21 20:53

No ex je předpokládám matka dítěte a tak chce vědět, s kým se bude její dítě často stýkat. Nevidím v tom problém. Nikdo vás snad nenutí jezdit na společné dovolené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69339
11.6.21 20:53

Mě to přijde fajn. Tedy pokud je v tom jejich společné dítě, tak chápu, že to xku zajímá, kdo s dětmi bude trávit čaas. Povinnost to není, z tvé strany chápu, že valný zájem není. Ale zkusila bych to překousnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
11.6.21 20:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Předem děkuji,

E.

Oni to chlapi občas tak mají, chtějí to hrát na obě strany. Takový harém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 20:54

Zakladatelka

@Mayaa007 píše:

No jako že když k nám posílá svoje dítě, tak že by bylo vhodné, abychom se spolu seznámily.

• Citovat
  • Nahlásit
8436
11.6.21 20:56
@Anonymní píše:
No jako že když k nám posílá svoje dítě, tak že by bylo vhodné, abychom se spolu seznámily.

Tak to určitě. Ty bys taky posílala dítě k úplné cizímu člověku, kterýho jsi v životě neviděla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21017
11.6.21 20:57
@Mayaa007 píše:

Dítě které bude u otce dítěte? Při dlouhodobém vztahu i třeba určitý vstup i do výchovy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
11.6.21 20:57
@Anonymní píše:

Kdybys napsala to dítě hned, tak by to bylo jasnější, takhle to vypadalo, že se chystáte na trojku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69339
11.6.21 20:58
@Cenarius píše:
Tak to určitě. Ty bys taky posílala dítě k úplné cizímu člověku, kterýho jsi v životě neviděla?

tak fakticky by ti nic jiného nezbylo. Ale jo, je to mnohem příjemější. Spíš pocitově, ono fakticky asi nejsou páky, jak s tou nabytou vědomostí dál naložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 20:58
@Tarena píše:
Kdybys napsala to dítě hned, tak by to bylo jasnější, takhle to vypadalo, že se chystáte na trojku :mrgreen:

Je to hned v první větě dotazu 😂

• Citovat
  • Nahlásit
26
11.6.21 21:01
@Anonymní píše:
Je to hned v první větě dotazu 😂

Pardon. Vidíš, jeden Gin&Tonic a myslím rychleji než čtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1694
11.6.21 21:02

Taky bych chtěla znát ženskou, se kterou bude moje dítě pravidelné trávit čas a která na něj chtě nechte bude mít určitý vliv. Nevidím na tom nic k nepochopení. Bejvalce nejde o tebe jako takovou, nejspíš ses jí ukradená, ale jde jí o dítě. Pokud v plánu s chlapem dlouhodobě být, tak. budes muset mít v životě místo i pro jeho dítě a budeš muset alespoň formálně poznat i jeho bývalou.

Já jsem jendu manhekovu bývalou znala, sgaly se z nás kamarádky, byly jsme všichni v jedné partě, jezdili spolu na výlety, víkendy, chaty… bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8667
11.6.21 21:02

2 mesice spolu zijete, jak dlouho spolu chodite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat