Partner mě podvedl a opustil když jsem byla těhotná ????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
23.1.22 23:46

Partner mě podvedl a opustil když jsem byla těhotná ????

Děvčata stalo se mi tohle v prosinci 2020 kdy jsem kvůli dobré nabídce práce na 3 týdny vzala zakázku a téměř nespala abych vydělala slušné korunky. Během těchto 3 týdnů mě partner podvedl a 28.12. mě opustil s tím, že už se mnou nechce být jelikož jsem se na něj vykašlala, ale přitom věděl, že pracují, nicméně ho to nezajímalo. Začal si psát s kolegyní z práce a pak za ní jezdil. Vlednu když jsem si byla u něj pro věci tak jsem se ho jako dospělá dospělého ptala zda někoho má a on mi do očí řekl, že nemá, že nikoho nechce, ze chce jen volný život. Za 2 tydny jsem zjistila, že spolu čekáme dítě. Nevěřil mi, řekl mi, že jsem mrcha a podvedla ho:-(. Zablokoval si mé číslo, emaily, vše. Odcestovala jsem do Británie, kde jsem v minulosti žila, jelikož jsem kvůli něj a zamilovanosti opustila svého manžela. Úplně jsem začala nový život s přípravou na miminko, ikdyz jsem proplakala celé dny, týdny a zanevřela na něj, tak jsem se postavila na své nohy. V únoru jsem se dozvěděla, že je s tou kolegyní z práce a bydlí u ní. Tak jsem mu to patřičně omlatila o hlavu tím, že jsem jí dala informací, že byl můj partner 4 roky a čekáme potomka, zapřel mě a prý jsem s ním nikdy nic neměla, no bylo to hnusné. Úplně jsem skončila vše, myšlenky, kontakty, vše jsem přerušila, protože jsem byla naprosto podvedena a zlomená. V březnu se mi začal sám ozývat z nového emailu. Neodpovídala jsem, nereagovala. Zacal mi psát jak ho ta jeho kopretina využívá a jen chce prachy a prachy. Bylo mi ho líto, vím jsem hloupá, v dubnu jsem plánovala návštěvu česka a chtěl se se mnou sejít. Jakmile mě uviděl s bříškem rozbrečel se a já taky. Klekl si a bulel jaký mohl být idiot a nevěřit mi. Od té doby jsme se kontaktovali jen občas jelikož byl jak ve vězení, nesměl u jeho kopretiny mít telefon v ruce😃. Vtipné. Nicméně jejich vztah byl horší a horší a v červenci ji opustil s tím, že praskla její nevěra. No šílený. Malá se nám. Narodila v červenci ke konci a z nás se stala šťastná rodina. Nicméně jak čas plyne, tak se zase začíná vracet později z práce, do noci si s někým píše. Nechci být stíhačka, ale nikdy toto nedělal. Poraďte co mám udělat? Netráví s námi čas, ale jen s telefonem, na WC, v posteli na gauči. Nechodí s námi ven, prostě nezájem, když se ho zeptám, jemně a slušně, proč s námi nejde ven, tak na mě vyštěkne, že je unavený a že ho to nebaví s námi chodit ven. Co se sexu týče, tak už si ani nedovolím k němu si něco zkusit, protože sex jednou za měsíc je dar, co mám dělat poraďte mi prosím. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
23.1.22 23:51

Rozchod. Nic jiného poradit nemůžu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20609
24.1.22 00:07

Neměla si se k němu vůbec vracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8742
24.1.22 00:08

Odpověz si sama - nikdy nebyl ideální, myslíš, že se z něj stane dobrý partner a otec?
V tomto případě buď budeš tolerovat to, že jsi vždy druhá, nebo odejdeš. Jiná možnost není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
24.1.22 00:09

Jaky si to udelas, takovy to mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7251
24.1.22 00:57

@Pajaja38 tak sama musíš vědět, proč ženská jako ty, má tohle zapotřebí.
Budu to tady psát po několikáté, ale lidi se nemění.

Nevěřím jediné, která tady napsala podobný výlev (a že jich tu je), že takový nebyl už dříve.
Jasně že byl. Však ty jsi dostala šanci odejít.

Nevím, proč hledás chybu v té známosti. Takovým zvláštnim arogantním způsobem jí titulujes. To tvůj přítel je viník, pokud se chová, jak se chová.
Nejdříve hledej chybu u něj, pak si to prober v sobě a pak jednej.

Co chceš radit? Máš snad vůči sobě nějakou úctu, ne? Však vidíš, ze je pořád stejný. Neexistuje rada, ty musíš chtít s tím něco udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 03:01

Jedním slovem Rozchod. I když já mám co říkat. Bejvalej je podnikal a byl stále v práci, ale věděla jsem 100% že nikoho nemá a mohla jsem se kouknout vždy i na kameru co dělá. A já mu každou chvíli s někým zahla. Mohl si za to sám sex byl tak 2× za mesic. A to bylo hodně málo.
Ale toto co píšeš bych netolerovala má rodinu a má se jí věnovat určitě má jinou pošli ho do háje.

• Citovat
  • Nahlásit
5
24.1.22 03:35

Já v této situaci nikdy nebyl. Se svojí ženou jsem byl furt a mobil jsem vůbec neřešil. Vždy když jsem po práci byl doma byla pro mě ona a má dcera na 1. Místě a snažil se trávit čas a věnovat se jen jim. Ale takovýto muž snad nestojí ani za vztah. Byt Tebou bych se sebral a odešel. Dítě vycejti že je něco v nephode ven dítko a jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
24.1.22 05:49

Další nudný troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
24.1.22 05:53

To jsou ty typy, kteří si furt musí dokazovat, že mohou mít kohokoliv. To jsem znala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11520
24.1.22 06:14

Ach jo…chlap je prase který střídá ženské a určitě se nezmění. Tohle bych já neměla zapotřebí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11520
24.1.22 06:14

@karkarka Taky si myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
24.1.22 07:38

Tak ten tvůj týpek byl marný už od začátku, kdy te podvedl, opustil a bylo mu jedno, že s ním čekáš dítě. Až když mu nevysel další vztah, tak k tobě prilezl zpátky. Chápu, že chceš žít s otcem dítěte a být úplná rodina…ale za každou cenu? Pravděpodobně má teď další bokovku. Sama vidíš, že se nezměnil, že ani dítě a nová role otce nezpůsobily, že by se změnil k lepšímu. Jak ti tady už psali, máš toto za potřebi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
24.1.22 11:30

Pokud je to pravda, tak si to po sobě přečíst. Kdo k něčemu podobnému potřebuje radu?
Chceš být s mužem, který Tě podvádí, lže Ti a ostatním o Tobě, ponižuje Tě…asi ano, když už to dělal předtím a vrátila ses k němu… :think: no, tak s ním zůstaň a sklízej, co jsi zasela. Lidi se nemění, ne tolik, aby to stálo za řeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
24.1.22 11:45
@karkarka píše:
Další nudný troll.

To nebude úplný troll, jen něco z toho bude hodně přikrášlené…
Když to shrnu.

• nechala manžela kvůli milenci
  • ten ji nechal,
  • odjela a vrátila se, ob stihl několikaměsíční pobyt v nápravném zařízení.
  • jsou šťastná rodina.
  • on má zase roupy

Něco takového člověk těžko vymyslí :think:

Zbývá jen pogratulovat bývalému ke šťastnému a včasnému rozvodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat