Partner mě trestá za nemoc, mestruaci apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:24
Partner mě "trestá" za nemoc, mestruaci apod.

Milé dámy, dávám do placu problém, který mě v mém, jinak víceméně standardním, vztahu poslední dobou trápí. Zajímá mě především, jestli můj partner úplně zmagořil, nebo jestli si všechno prostě moc beru. Problém je následující.

S partnerem jsme spolu přes čtyři roky, jsme oba mladí ( něco pod třicet let) a zatím nemáme děti. Ty jsou ostatně otázkou mnoha diskusí (on je chce brzy, já chci ještě počkat). Víceméně si spolu rozumíme, máme stejné koníčky, podobné názory na společenské otázky, rádi trávíme čas spolu, peníze nemusíme řešit. Problémem je, že je partner velmi majetnický a touží trávit veškerý svůj čas se mnou a očekává to samé ode mě. Dále se neshodneme ve frekvenci milování. Jemu by vyhovovalo dvakrát denně, mě jednou, dvakrát týdně. Snažím se přizpůsobit se jeho potřebám, nicméně je od začátku vztahu neustále sexuálně frustrován. Poslední z problémů, který je možná víceméně v mé hlavě je to, že si myslím, že mě chce partner kompletně vlastnit, a že se moje tělo a moje duše stala tzv. společným majetkem - tedy nemám nárok na vlastní pocity, touhy, a přání bolesti atd. Nevyhovuje mi to.

V poslední době se u partnera rozmohl takový nešvar :lol: pokaždé, když dostanu menstruaci, nachladím se, nebo mám potíže s vaginálními infekcemi (poměrně časté, původ je od jeho bývalé neléčené přítelkyně), jsem trestána mizernou náladou, tichou domácností a v závěru výčitkami, že není sex (rozumíme pohlavní styk). Úsměvná historka z dnešního rána vystihuje standardní situaci. Po prodlouženém víkendu stráveném s ním mě přepadl nějaký strašný moribundus. Hnus maximální, já všude chrchlám zelenej sliz, mám horečky a umírám. No a ráno mi začal partner ukazovat obrázky vibrátorů na nějakým erotickým e-shopu, kterej bych prej jakože chtěla. No upřímně vibrátory mě dnes po ránu nijak nezaujaly a hleděla jsem si smrkání a čaje. Tak se strašlivě urazil, že si myslel, že když jede na služební cestu, tak jako bude sex. Tím pádem že sice mohl být ještě o hodinu dýl doma, ale že když jsem na něj tak zlá a nemiluju ho, že teda odejde do práce ihned, že to nemá zapotřebí. No a těchhle situací proběhne do měsíce několik. Nevím, jestli mu to můžu úplně vyčítat, podobně se praktikuje prosazování vlastních zájmů u nich v rodině.

A teď mi někdo řekněte, jestli je to normální. Jak já můžu mít s takovým mužským dítě? Co kdybych byla třeba několik měsíců na rizikovým, pak porod a šestinedělí… U nás v rodině se takhle nikdy nikdo nechoval, proto si s tím absolutně neumím poradit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
AnnieTRoj
Kecalka 334 příspěvků 23.05.19 10:28

Tak zvaž pro a proti vašeho vztahu. tohle je docela velký proti.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53795 příspěvků 23.05.19 10:29

:nevim: NO, zkusila bych naposledy promluvit ( ikdyž todle asi nebude ten pravý prototyp na naslouchání), říct přesně o svých pocitech, co jsi tu napsala. A bud to radikálně změní nebo prostě tradááá. Začni si vážit sama sebe a půjde to líp. ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66894 příspěvků 23.05.19 10:29

No, jasne mu sdělit, ze takhle tedy ne a pokud to nechce chapat, tak se rozejit, co chceš slyset, evidentne vam to vzajemne neklape.

pikola
Generální žvanilka 21419 příspěvků 1 inzerát 23.05.19 10:30

Není to normální a vůbec bych s takovým člověkem neplánovala dítě, nebo se utrápíš. Je to sobec jestli je i žárlivý, tak by ti měla dost blikat kontrolka.

debra.morgan
Echt Kelišová 9506 příspěvků 23.05.19 10:31

S někým takovým bych nebyla. vadila by mi ta mira sexu, kterou by chtel, to by mel fakt smulu a jeste se kvuli tomu urazet :roll: to by byl fakt kratky proces…

anahita
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 23.05.19 10:31

Žít s ním můžes jak dlouho ti to bude vyhovovat, ale NIKDY si s ním nedělej děti. Prostě logicky. Na to ani nepotřebuješ názor druhých, protože to víš sama. :-)

free333
Nadpozemská drbna 25727 příspěvků 23.05.19 10:32

Ani bych se nedivila, kdyby už ted měl sex jinde, když mu to s Tebou nestačí a je jasné, že až budou děti a Ty budeš na něm víc závislá, bude vše horší…

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 23.05.19 10:32

Věta „Víceméně si spolu rozumíme“ mě pobavila. Neorzumíte. Aspoň ne v těch zásadních věcech.
A že máš infekce od jeho bývalé přítelkyně? :think: Přeléčili jste se oba zároveň? Protože jestli ano, tak buď se stala někde chyba, nebo smáčí svůj penis i v jiné mindže.
Nebyla bych s ním.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 23.05.19 10:32

Od takového rychle pryč, to bych nesnesla. Podobný typ měla kolegyně a už v oběhu-žárlivý, majetnický, neustálé výslechy proč se zdržela.

maca84
Kecalka 324 příspěvků 23.05.19 10:34

Sla bych od nej pryc :roll: je to magor nadrzenej…zalezi mu jen na sobe…a myslim si ze ti vernej dlouho nebude :think: a dite???ani nahodou s nim urcite neeeee!!!

darekp
Závislačka 2690 příspěvků 23.05.19 10:34

Ne, urcite to neni normalni. Nenechala bych si to libit, zkusil by me takhle vydirat a rychle by pochopil, ze takhle to fungovat nebude. Musis si trochu dupnout, bud to pochopi, nebo se s nim rozluc, pokud ti to takhle nevyhovuje :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 10:35

My sex rádi oba a ve velký frekvenci, ale když si vybavím své těhotenství, tak to bylo na začátku špinění, pak jsem šla z jedné mykózy do druhé, pak zas nějaká jiná brebera, poté porod, šestinedělí, takže pomalu od pozitivního tstu téměř bez sexu, teď miminko moc nespí a když už, snažím se spát taky, jsem unavená a když se rozhoupeme jednou, dvakrát do týdne, je to fakt hodně. U nás bude líp, ale pořizovat si dítě s chlapem, co mi vyčítá pár dní bez sexu bez MS, ani omylem. Pro mě by to teda byl dost závažný důvod, proč s ním nebýt.

Šáruší
Závislačka 3560 příspěvků 23.05.19 10:36

Tak teď prsím tě napiš nějaká ta jeho pozitiva, která by převážila to, že je to manipulátorskej magor :nevim:

Julinka 18
Kecalka 326 příspěvků 23.05.19 10:36
@Anonymní píše:
Milé dámy, dávám do placu problém, který mě v mém, jinak víceméně standardním, vztahu poslední dobou trápí. Zajímá mě především, jestli můj partner úplně zmagořil, nebo jestli si všechno prostě moc beru. Problém je následující.

S partnerem jsme spolu přes čtyři roky, jsme oba mladí ( něco pod třicet let) a zatím nemáme děti. Ty jsou ostatně otázkou mnoha diskusí (on je chce brzy, já chci ještě počkat). Víceméně si spolu rozumíme, máme stejné koníčky, podobné názory na společenské otázky, rádi trávíme čas spolu, peníze nemusíme řešit. Problémem je, že je partner velmi majetnický a touží trávit veškerý svůj čas se mnou a očekává to samé ode mě. Dále se neshodneme ve frekvenci milování. Jemu by vyhovovalo dvakrát denně, mě jednou, dvakrát týdně. Snažím se přizpůsobit se jeho potřebám, nicméně je od začátku vztahu neustále sexuálně frustrován. Poslední z problémů, který je možná víceméně v mé hlavě je to, že si myslím, že mě chce partner kompletně vlastnit, a že se moje tělo a moje duše stala tzv. společným majetkem - tedy nemám nárok na vlastní pocity, touhy, a přání bolesti atd. Nevyhovuje mi to.

V poslední době se u partnera rozmohl takový nešvar :lol: pokaždé, když dostanu menstruaci, nachladím se, nebo mám potíže s vaginálními infekcemi (poměrně časté, původ je od jeho bývalé neléčené přítelkyně), jsem trestána mizernou náladou, tichou domácností a v závěru výčitkami, že není sex (rozumíme pohlavní styk). Úsměvná historka z dnešního rána vystihuje standardní situaci. Po prodlouženém víkendu stráveném s ním mě přepadl nějaký strašný moribundus. Hnus maximální, já všude chrchlám zelenej sliz, mám horečky a umírám. No a ráno mi začal partner ukazovat obrázky vibrátorů na nějakým erotickým e-shopu, kterej bych prej jakože chtěla. No upřímně vibrátory mě dnes po ránu nijak nezaujaly a hleděla jsem si smrkání a čaje. Tak se strašlivě urazil, že si myslel, že když jede na služební cestu, tak jako bude sex. Tím pádem že sice mohl být ještě o hodinu dýl doma, ale že když jsem na něj tak zlá a nemiluju ho, že teda odejde do práce ihned, že to nemá zapotřebí. No a těchhle situací proběhne do měsíce několik. Nevím, jestli mu to můžu úplně vyčítat, podobně se praktikuje prosazování vlastních zájmů u nich v rodině.

A teď mi @Tableta

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama