Partner mě vyhazuje z domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 11:46
Partner mě vyhazuje z domu

Po krátké známosti jsme s partnerem koupili dům. On mel hotovost z vyrovnani po tozvodu a ja si musela vzit hypoteku. Ja mam dvě svoje deti a partner take dve své. Soužití je dist problémové. Deti se nesnesnou, partner rve na mé děti ze sou nevychované, kontroluje kdo co snědl. Děti i ja to špatně neseme a nevím, co dál. Hledám si podnájem. Podepsala jsem mu, ze budu hradit polovinu energií. To už ale nebudu muset, když budu bydlet jinde, že?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20850 příspěvků 02.05.19 11:50

A na koho je napsaný dům?

jezz1e
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 02.05.19 11:51

Energie mu hradit nebudeš, ale vyřešit hypotéku asi bude docela oříšek.

ka2ka
Extra třída :D 14907 příspěvků 02.05.19 11:56
@jezz1e píše:
Energie mu hradit nebudeš, ale vyřešit hypotéku asi bude docela oříšek.

otázka je co vlastně podepsala a pokud se odstěhuje může to partner vyžadovat :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 11:56

@pikola na oba

Kotatko03
Echt Kelišová 8564 příspěvků 02.05.19 11:56

Energie jsou to poslední, na koho je barák napsaný? Ta hypotéka bude dost problém.

pikola
Generální žvanilka 20850 příspěvků 02.05.19 11:57
@Anonymní píše:
@pikola na oba

Tak tě nemá co vyhazovat.. a dohodli jste si co bude s barákem dál, co tvoje hypotéka?

Michelle_M
Závislačka 2608 příspěvků 02.05.19 12:00

No a co uděláš s tou hypotékou, to utáhneš nájem i hypo na dům, kde nebydlíš? Nebo tě on vyplatí, převezme splátky?

Nikolka1122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 12:02

Hypotéku by jí přeci nedali na dům, který není napsaný na ní ne? :roll:

Nikolka1122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 12:03
@Anonymní píše:
Po krátké známosti jsme s partnerem koupili dům.
8o 8o :zed: :zed: :pocitac: :pocitac:

Edit: Nejdřív jste měli zkusit společný bydlení a ne hned kupovat dům :think:

Hanka1
Extra třída :D 14894 příspěvků 02.05.19 12:04

Jak mas poresenou hypotéku? Vyplati te pritel? Co banka na to? Do baraku uz nic neplat ted…

priste po kratke znamosti si s nikym neporizuj nemovitost!

jezz1e
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 02.05.19 12:06

@ka2ka To může, ale těžko s tím uspěje, protože by takový postup byl pravděpodobně v rozporu s dobrými mravy (pokud by tedy požadoval víc než jen poloviční podíl na nákladech např. na zimní vytápění, aby dům nechátral). Ale je třeba taky říct, že pokud je dům na oba, bude ho využívat jen partner se svými dětmi a nejde ho reálně rozdělit, aby užíval jen část, vznikne odešlé partnerce nárok na vydání bezdůvodného obohacení z nadužívání její části, které celkem jistě lze započíst na náklady na energie.
Ale ty jsou fakt otázka druhořadá, v prvé řadě fakt musí vyřešit spoluvlastnictví a hypotéku.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52541 příspěvků 02.05.19 12:06
@Anonymní píše:
Po krátké známosti jsme s partnerem koupili dům. On mel hotovost z vyrovnani po tozvodu a ja si musela vzit hypoteku. Ja mam dvě svoje deti a partner take dve své. Soužití je dist problémové. Deti se nesnesnou, partner rve na mé děti ze sou nevychované, kontroluje kdo co snědl. Děti i ja to špatně neseme a nevím, co dál. Hledám si podnájem. Podepsala jsem mu, ze budu hradit polovinu energií. To už ale nebudu muset, když budu bydlet jinde, že?

Stran energii - na koho jsou napsané energie, ten to musí platit.
Co hypotéku, tu bude platit kdo? Jak dál s domem?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 02.05.19 12:12
@Anonymní píše:
Po krátké známosti jsme s partnerem koupili dům. On mel hotovost z vyrovnani po tozvodu a ja si musela vzit hypoteku. Ja mam dvě svoje deti a partner take dve své. Soužití je dist problémové. Deti se nesnesnou, partner rve na mé děti ze sou nevychované, kontroluje kdo co snědl. Děti i ja to špatně neseme a nevím, co dál. Hledám si podnájem. Podepsala jsem mu, ze budu hradit polovinu energií. To už ale nebudu muset, když budu bydlet jinde, že?

Tak kupovat si po krátké známosti dům je tak trochu sebevražda 8o 8o

carola
Kelišová 7492 příspěvků 02.05.19 12:29

Je mi tě líto a hlavně tvých dětí, ale upřímně, nikdy bych si po rozchodu a s dětma na krku, nekoupila nemovitost na půl s v podstatě cizím chlapem, notabene také s dětma. Bohužel neporadím, ale držím ti palce, ať to pro vás dopadne co nejlépe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama