Partner mi najednou zmizel z fb z přátel

Anonymní
5.2.21 16:40

Partner mi najednou zmizel z fb z přátel

Dobrý den, dnes mi záhadně zmizel partner z fb z přátel, nemám tam vůbec jeho profil. Jednou jsem zkoušela ho blokovat ze zvědavosti, jestli mě uvidí, že jsem přihlášená. Udělala jsem to přes messenger a zadala i fb, ale za chvíli jsem blokaci zrušila. Mohlo se to stát nebo jaké jsou další možnosti, proč zmizel. Neříkala jsem mu to. Poslala jsem mu novou žádost, ale vrtá mi hlavou, jestli si mě nezablokoval nebo nezrušil on. Viděla bych ho tam pak? Prosím anonymně je to pro mě citlivé, Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1960
5.2.21 16:43

Když si ho zablokujes a pak odblokujes, tak ho automaticky z přátel odstranis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 16:49

@alena1995 Jéžiš marja, jak to teď vysvětlím? Pane bože, já jsem d…l :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2254
5.2.21 16:56
@Anonymní píše:
@alena1995 Jéžiš marja, jak to teď vysvětlím? Pane bože, já jsem d…l :zed:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Můžeš říct, že to bylo omylem. Dívala ses na profil a uklikla ses :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960

Co chceš vysvětlovat? Řekni pravdu, kterou si tady napsala a nebo lži a řekni, že nevíš proč a, že ti zmizelo z přátel více lidí. Moc to hrotis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
@Anonymní píše:
@alena1995 Jéžiš marja, jak to teď vysvětlím? Pane bože, já jsem d…l :zed:

Nijak, řekneš, že to bylo omylem, že ses preklikla. Nebo řekneš pravdu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
5.2.21 16:58

Záhadně zmizel :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
5.2.21 17:03
@Rive píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Můžeš říct, že to bylo omylem. Dívala ses na profil a uklikla ses :nevim:

No jestli neni blbej, tak ji prokoukne stejne, blokovala jsem sice jen nejake spamovaci profily „americkych“ muzu, kteri me proste museli poznat, ale mam pocit, ze to neni uplne na jedno kliknutí :lol: Zakladatelko, nedelala bych z toho tragedii a rekla mu pravdu, prostes chtela vedet, jak blokovani funguje, tak sis to vyzkousela na nem, no booze. Ale spis mi na tve storce nehraje fakt, zes to delala, abys „zjistila, jestli uvidi, ze jsem prihlasena“. To bys mu to ale stejne musela říct ne, aby ses dozvedela odpoved ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3878
5.2.21 17:03
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes mi záhadně zmizel partner z fb z přátel, nemám tam vůbec jeho profil. Jednou jsem zkoušela ho blokovat ze zvědavosti, jestli mě uvidí, že jsem přihlášená. Udělala jsem to přes messenger a zadala i fb, ale za chvíli jsem blokaci zrušila. Mohlo se to stát nebo jaké jsou další možnosti, proč zmizel. Neříkala jsem mu to. Poslala jsem mu novou žádost, ale vrtá mi hlavou, jestli si mě nezablokoval nebo nezrušil on. Viděla bych ho tam pak? Prosím anonymně je to pro mě citlivé, Děkuji

A zmizel jen z fcb nebo i ze života? Jinak nevím, jak funguje fcb, nevlastním ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
5.2.21 17:04

Mu lži že nevíš proč., stejně jsi mu už lhala, když jsi nechtěla aby viděl že někomu píšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 17:09

Díky všem. Asi zůstanu u ukliknutí, blbě by se vysvětlovalo, že to byla jenom zkouška co se stane. Máme teď trochu krizi a asi by to zbytečně vzbudilo podezření z úmyslné blokace, která opravdu byla jen tak, zrušila jsem to okamžitě. Nechci ať si pak myslí něco co není pravda :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
29
5.2.21 17:10

To jsou problémy :D buď mu řekni pravdu, nebo řekni, že ses překlikla a omylem ho smazala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
5.2.21 17:13
@Anonymní píše:
Díky všem. Asi zůstanu u ukliknutí, blbě by se vysvětlovalo, že to byla jenom zkouška co se stane. Máme teď trochu krizi a asi by to zbytečně vzbudilo podezření z úmyslné blokace, která opravdu byla jen tak, zrušila jsem to okamžitě. Nechci ať si pak myslí něco co není pravda :nevim:

A to ze sis ho vyhodila z pratel ponese urcite lip :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 17:17

Právě, že ne, já jsem nikomu tajně nepsala, klidně bych to tu mohla přiznat. Psala jsem si s kamarádkou, jen jsem chtěla vědět, jestli si všimne, že si píšu a nejsem on line. Je to složité na vysvětlení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 17:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes mi záhadně zmizel partner z fb z přátel, nemám tam vůbec jeho profil. Jednou jsem zkoušela ho blokovat ze zvědavosti, jestli mě uvidí, že jsem přihlášená. Udělala jsem to přes messenger a zadala i fb, ale za chvíli jsem blokaci zrušila. Mohlo se to stát nebo jaké jsou další možnosti, proč zmizel. Neříkala jsem mu to. Poslala jsem mu novou žádost, ale vrtá mi hlavou, jestli si mě nezablokoval nebo nezrušil on. Viděla bych ho tam pak? Prosím anonymně je to pro mě citlivé, Děkuji

Přesně to mě jednou napadlo taky, že přítele zkusím zablokovat, abych věděla, jak to funguje :lol: no pak mi došlo, že když by mi to nešlo odblokovat, tak by se to dost blbě vysvětlovalo :lol: Holt moderní doba :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat