Partner mi neustále kazí náladu

Anonymní
13.4.21 18:08

Partner mi neustále kazí náladu

Ahoj. Holky (a kluci) ja uz nevím co mam dělat. Muj přítel mi pořád kazí náladu.
Je úplně v pohodě a pak najednou mu rupne v bedně a chova se jako s prominutím idiot..

včera mi nebylo dobře a po práci jsem si šla lehnout. Nedala jsem mu najíst tak pak vzteky zacal kopat do dvířek od mrazáku který mu nesli zavřít. A nebo na me vyjede protože chci rekonstruovat koupelnu. Ale on si chce koupit hifi za stovky tisíc. Chce si vzít půjčku. Aby si splnil prani.
Ja uz nemuzu. Jsem z něj úplně vyčerpaná. Je ted doma a jak ho vidím tak jsem z něj unavená a chtěla bych aby tu nebyl. Nekdy se mi stane ze jsem cely den v pohodě a když přijede z práce tak mam úplně špatnou náladu.
Nas vztah nema žádnou budoucnost. Máme jedno dítě, další nechce. Vzít se nechce. Na byte nemá potřebu cokoliv dělat.

Jsem s nim kvůli diteti a taky ze mi s nim bylo dobre, mohli jsme si spolu o čemkoliv povídat, máme společné zájmy, je vtipný..
ale v poslední době porad vic přemýšlím nad tím jestli by mi nebylo lepe bez nej..
někdo nějaký rady? Nic říct mu nemůžu protože okamzite vyjede a naštve se ze ho kritizuju. Zkusila jsem to jednou s tím že mi doma nepomaha. A nakonec jsem byla ta nejhorší ja. No a žádná parova terapie pro něj taky nepřipadá v úvahu. Tak ja nevím.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
632
13.4.21 18:17

Takhle se chová běžné, nebo v poslední době..??
Jako, žes mu nedala najíst tak byl vzteklej? :mrgreen: Holka promiň, ale ty máš doma dvě děti :roll: :roll:
Asi bych ho vyměnila :nevim:

Příspěvek upraven 13.04.21 v 18:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3813
13.4.21 18:17

Jsi hloupá, co chceš slyšet jiného? Proč sis upletla dítě s takovým mag.orem? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.4.21 18:19

Odpověděla jsi si sama v úvodním příspěvku. S tímhle elementem by rozumná ženská nechtěla žít a ještě v tomhle vychovávat děti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17946
13.4.21 18:21

Takovej nevyzralej blbec, no. To si ale musis zvazit sama, jestli ti bez nej nebude lip. Ono zustavat jen kvuli diteti ma take sve limity. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
13.4.21 18:24

Nedala jsem mu najist :potlesk: co vic potrebujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 18:26

@KKikina jo. Přišla jsem z práce a nedala mu najíst.. no a pak malem ukopl dvere u mrazáku.. :roll: vsechno doma dělám sama. Takhle to bylo vždycky. Me to nevadi. Chodím z práce brzy a on dělá do večera. Ale pak je třeba 2 měsíce doma a stejně nehne a to už mě pak štve. Jenže většinou je aspoň v pohodě. Letos je ale na zabití..

• Citovat
  • Nahlásit
18305
13.4.21 18:29
@Anonymní píše:
@KKikina jo. Přišla jsem z práce a nedala mu najíst.. no a pak malem ukopl dvere u mrazáku.. :roll: vsechno doma dělám sama. Takhle to bylo vždycky. Me to nevadi. Chodím z práce brzy a on dělá do večera. Ale pak je třeba 2 měsíce doma a stejně nehne a to už mě pak štve. Jenže většinou je aspoň v pohodě. Letos je ale na zabití..

Co znamená nedala mu najíst? Jako uvařit a strčit mu to i s příborem pod rypáček? :think: Tady by byl už dávno mrtvý hlady :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 18:30

@JOHNDENVER hele on nebyl vždycky magor. Diteti je pět a tohle je až letos. Zimy jsou u nás náročné na finance a tahle obzvlášť kvůli covidu. Ale zase ne tak aby jsme se z toho hroutili. Měli jsme rezervu na zimu. Mela jsem ted asi týden takovej spatnej, byla jsem hodně unavená.. a dneska konečně mi bylo lip a on nezklamal a dokázal mi během pěti minut tu náladu úplně zkazit. Uplne zbytečně..

• Citovat
  • Nahlásit
17946
13.4.21 18:30
@Monchichik píše:
Co znamená nedala mu najíst? Jako uvařit a strčit mu to i s příborem pod rypáček? :think: Tady by byl už dávno mrtvý hlady :mrgreen:

Idealne jeste predkousat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8099
13.4.21 18:31

No hlavně si s ním nedělej další dítě. S takovým chlapem bych nebyla ani kvůli dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 18:33

@Monchichik to mate všichni doma vážně chlapy co chodí do práce, jsou tam do večera a stejně občas uvaří?? :lol: muj táta faky doma vari ale zase pracuje par hodin denně.. přítel je v práci klidne 13 hodin. Tak bych si nedovolila mu vůbec něco říct :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 18:36
@Lenka_Hal píše:
Idealne jeste predkousat. :mrgreen:

Zvládne sam. Můžu říct ale ze pětiletý syn vi lip jak se co vaří.. připraví příbory na stůl, loupe brambory a cibuli.. kdyz se tak nad tím zamyslím je to vážně na palici.. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
18305
@Anonymní píše:
@Monchichik to mate všichni doma vážně chlapy co chodí do práce, jsou tam do večera a stejně občas uvaří?? :lol: muj táta faky doma vari ale zase pracuje par hodin denně.. přítel je v práci klidne 13 hodin. Tak bych si nedovolila mu vůbec něco říct :lol:

Ne, to vůbec…vařím já…to je v pohodě…ale umí si to nandat a poděkovat…a nebo mu to nandám…nemám s tím problém…ale to samé dělá on pro mě…mlátit čímkoliv, protože ho neobskakuju, tak by rozpoutal peklo :cert: :mrgreen: A dovolím si říct cokoliv…ještě se budu bát svého muže, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18305

@Lenka_Hal A servírovat na podpatcích a v negližé :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu