Partner mi od začátku lže

Anonymní
12.5.21 19:08

Partner mi od začátku lze

Ahoj, chtěla bych vědět jen vás názor. Před měsícem jsem poznala chlapa o 10 let staršího, vypadalo to, že je rozumný, ale pak jsem zjistila že mi od začátku lže a že nemá nově zrekonstruovaný byt, jak mi od začátku tvrdil, přijel za mnou na víkend a nakonec u mě byl 3 týdny. Což mi dost vadilo… Když jsem ho neznala… Protože žádný byt neměl, byl na penzionu ubytovny už asi 3 roky. Jelikož nemá řidičák, navrhovala jsem mu, že ho domu odvezu a vždy se na něco vymlouvat. A hlavně mi vadilo že je u mě, když ho vlastně ani neznám a nechtel odejít. Od ty doby co jsem to zjistila,, vyhodila jsem ji a on tejd hák mě miluje, že změnu svůj život atd… Jente ha už mám v sobě blok a nevěřím mu. Co si to tom myslíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32009
12.5.21 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych vědět jen vás názor. Před měsícem jsem poznala chlapa o 10 let staršího, vypadalo to, že je rozumný, ale pak jsem zjistila že mi od začátku lže a že nemá nově zrekonstruovaný byt, jak mi od začátku tvrdil, přijel za mnou na víkend a nakonec u mě byl 3 týdny. Což mi dost vadilo… Když jsem ho neznala… Protože žádný byt neměl, byl na penzionu ubytovny už asi 3 roky. Jelikož nemá řidičák, navrhovala jsem mu, že ho domu odvezu a vždy se na něco vymlouvat. A hlavně mi vadilo že je u mě, když ho vlastně ani neznám a nechtel odejít. Od ty doby co jsem to zjistila,, vyhodila jsem ji a on tejd hák mě miluje, že změnu svůj život atd… Jente ha už mám v sobě blok a nevěřím mu. Co si to tom myslíte vy?

Troll? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
12.5.21 19:10

No verila bych mu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
12.5.21 19:11

Ahoj, nezačíná jeho jméno náhodou na S? Někoho mi to hrozně připomíná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4612
12.5.21 19:19

Neni slovo partner malo? Neni to spise zivotni partner…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
12.5.21 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych vědět jen vás názor. Před měsícem jsem poznala chlapa o 10 let staršího, vypadalo to, že je rozumný, ale pak jsem zjistila že mi od začátku lže a že nemá nově zrekonstruovaný byt, jak mi od začátku tvrdil, přijel za mnou na víkend a nakonec u mě byl 3 týdny. Což mi dost vadilo… Když jsem ho neznala… Protože žádný byt neměl, byl na penzionu ubytovny už asi 3 roky. Jelikož nemá řidičák, navrhovala jsem mu, že ho domu odvezu a vždy se na něco vymlouvat. A hlavně mi vadilo že je u mě, když ho vlastně ani neznám a nechtel odejít. Od ty doby co jsem to zjistila,, vyhodila jsem ji a on tejd hák mě miluje, že změnu svůj život atd… Jente ha už mám v sobě blok a nevěřím mu. Co si to tom myslíte vy?

Myslím, že ti lže už v tom, že je tvůj partner, já v něm partnera nevidím ani trochu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
12.5.21 19:22
@Anonymní píše:

To je ti dvacet, ze vubec nad timhle premyslis? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2838
12.5.21 19:35
@Anonymní píše:

Myslím si o tom, že potřebuje bydlení a nepříliš bystrá slečna je k tomu jako stvořená.
A prosím tě místo tvé mámy, už NIKDY si nezvi na „víkend“ nikoho, koho vůbec neznáš.
To, že se ti tam jen vetřel na 3 týdny, je ještě docela šťastný konec. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
12.5.21 19:45

Me mate, ze o muži pises vyhodila jsem JI a ze ho nazývas partnerem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
12.5.21 19:45

To snad nemyslíš vážně ne?
Chlap po měsíci který by přijel na víkend, tak by po víkendu prostě odešel!
Kdyby zůstal do pondělí, tak snad by šel ráno do práce a ty taky. Kdyby se mu nechtělo, tak bych si něco vymyslela já, že musím nutně pryč a po rozloučení bych ho chtěla vidět jen ve městě nebo u něj, když teď je vše zavřené. Už si ho domů hlavně neber. Jinak tomu moc nevěřím, protože za tři týdny si musela jít aspoň na nákup a cizího člověka by si snad doma samotného nenechala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
12.5.21 19:46

Zvlastni pribeh… pokud pravdivy, tak je to normalni parazit a ti se musi likvidovat :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10076
12.5.21 19:47

Chlap potřebuje kde bydlet. :poblion: Naivní žena se mu hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10076
12.5.21 19:48
@Sardelka píše:
Zvlastni pribeh… pokud pravdivy, tak je to normalni parazit a ti se musi likvidovat :cert:

Bohužel těchto parazitů je hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21663
12.5.21 19:55

Po měsíci si necháš chlapa doma nakýblovanýho na 3 týdny? Jsi normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26385
12.5.21 19:57
@divine woman píše:
Po měsíci si necháš chlapa doma nakýblovanýho na 3 týdny? Jsi normální?

Po týdnu, měsíc se znají celkem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat