Reklama

Partner mi řekl že h***o dělám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 23:15
Partner mi řekl že h***o dělám

Ahoj maminky,

asi se jen potřebuju vypovídat. Partner, se kterým mám skoro ročního syna, mi dnes řekl, že jsem na mateřské, „hovno dělám“ a že mám po roce na mateřské už „kurva vymytý mozek“. Neřekl to poprvé. Dnes vše kvůli tomu, že je unavený z práce a já jsem chtěla řešit, jak bude vypadat byt.

Podotýkám, že jsme jinak slušná rodina, oba VŠ. Od doby, kdy jsem na mateřské, využívá (když něco chci dělat, řešit) na vše argument, že nechodím do práce, už jsem zapomněla, jaké to je a že „teď ne“. Dnes mi to řekl kvůli tomu, že jsem v obýváku pracovala na NTB a nechtěla mu zhasnout na koukání na TV.

Snažila jsem se nehádat a víceméně ustoupit, když mi to tolik nevadilo a nějak taktně ho vmanipulovat, ale já už nemůžu, tohle byla poslední kapka.

Co byste dělaly? Rozchod nepřichází v úvahu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 7451 příspěvků 13.12.16 23:18

Sbalila bych prcka a odjela na týden k rodičům si odpočinout, ať vychladne.

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 13.12.16 23:20

Přečetla bych si nějakou knihu o tom jak se stanovují hranice a začala to aplikovat. Nenech si s relativním úsměvem na tváři, takhle ubližovat, na to je život moc krátký. :kytka:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 20936 příspěvků 13.12.16 23:24
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,

asi se jen potřebuju vypovídat. Partner, se kterým mám skoro ročního syna, mi dnes řekl, že jsem na mateřské, „hovno dělám“ a že mám po roce na mateřské už „kurva vymytý mozek“. Neřekl to poprvé. Dnes vše kvůli tomu, že je unavený z práce a já jsem chtěla řešit, jak bude vypadat byt.

Podotýkám, že jsme jinak slušná rodina, oba VŠ. Od doby, kdy jsem na mateřské, využívá (když něco chci dělat, řešit) na vše argument, že nechodím do práce, už jsem zapomněla, jaké to je a že „teď ne“. Dnes mi to řekl kvůli tomu, že jsem v obýváku pracovala na NTB a nechtěla mu zhasnout na koukání na TV.

Snažila jsem se nehádat a víceméně ustoupit, když mi to tolik nevadilo a nějak taktně ho vmanipulovat, ale já už nemůžu, tohle byla poslední kapka.

Co byste dělaly? Rozchod nepřichází v úvahu…

Nejsem si jistá, jestli ve slušné rodině muž vůči partnerce používá slova jako h..o a k…a. :think:

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 13.12.16 23:26

Na Mateřské nemůžeš nikdy dělat hovno, partner si asi neuvědomuje co obnáší péče o dítě, odjela bych na týden třeba k rodičům, třeba mu to dojde. nenech se ponižovat :kytka:

Makysu
Kecalka 373 příspěvků 13.12.16 23:30
@terien píše:
Sbalila bych prcka a odjela na týden k rodičům si odpočinout, ať vychladne.
účinnější by bylo prcka nechat tatínkovi, ať si to ho*no užije :jazyk:
to se ale lépe říká, než dělá :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 23:33

@Bábrdl Chtela jsem tim tict ze nejsme zadne socky kde by takovato mluva byla na dennim poradku. Ale partner kdyz se nastve, zacina tak se mnou mluvit bezne. Jsme spolu 10 let a drov to nedelal. Ja reaguji slusne, nemam to za potrebi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 23:35

@Makysu Tak jako on ma v tomhle pravdu, mame zlate dite a chodit do prace je mnohem narocnejsi. Ale to ze me preci nedela otroka bez naroku na jskykoliv nazor. On by si to rad otocil a sel na materskou zase…

terinka4444
Hvězda diskuse 66598 příspěvků 13.12.16 23:36
@Anonymní píše:
@Bábrdl Chtela jsem tim tict ze nejsme zadne socky kde by takovato mluva byla na dennim poradku. Ale partner kdyz se nastve, zacina tak se mnou mluvit bezne. Jsme spolu 10 let a drov to nedelal. Ja reaguji slusne, nemam to za potrebi.

posouvá hranice, jak je necháš překročit, nevrátíš to zpět. řekla bych mu, ještě jednou se mnoubudeš mluvit tímto způsobem, končíme. Já své slovo držím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 23:41

@terinka4444 ale ja s nim mam syna a nechci vyhrozovat necim co vim ze nesplnim. Jaky by to melo vyznam?

Zase tak spatne na rozchod na tom nejsme… jsme za tu dobu uz jinak dost sehrani a nechci vse borit.

Uživatel je onlineDanulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 13.12.16 23:41
@Anonymní píše:
@Makysu Tak jako on ma v tomhle pravdu, mame zlate dite a chodit do prace je mnohem narocnejsi. Ale to ze me preci nedela otroka bez naroku na jskykoliv nazor. On by si to rad otocil a sel na materskou zase…

Tak at jde :) a uvidime, jestli si bude dal myslet, ze delas h…o ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 13.12.16 23:42

Taky bych s nim nejakym zpusobem zametla. Muj to taky jednou zkusil. Zustala jsem v soku, rozbrecela se..zustal on hledet. Pak me to nasralo, a rekla sem mu jako co to melo znamenat? Jestli se ted jako takhle spolu budem bavit doma normalne? To bys chtel? A at se tak laskave bavi se svyma kamaradama a na me to ani nezkousi… no proste sahodlouhy promlouvani do duse a byl klid :kytka: nemela si mu v klidu odpovidat ale mela jsi zakrocit to jsi neudelala dobre. Jsme spolu 6let.

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 13.12.16 23:43

Jinak by to možná chtělo řešit tu příčinu, tak po ní můžeš začít pátrat. Buď jsi mu začala lézt na nervy, jinými slovy jsi ho omrzela (vliv může mít i „okolní zdroj“ jestli mi rozumíš) nebo začal být on sám se sebou nespokojený a obrací to proti tobě. Baví ho jeho práce? Co mu v životě chybí, že se takto chová? Dělá něco pro optimalizaci time-managementu a snížení stresu? Jsi vysokoškolačka, tak to zkus řešit trochu koncepčně a systematicky, třeba se k něčemu dobereš. Držím palec…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 13.12.16 23:45

Ja si nenecham nadavat sproste. U nas se sproste nemluvi a mluvit nebude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 23:46

Asi opravdu dava smysl rict ze jeste jednou se mnou bude mluvit takto a odjedu k nasim. Ja jsem ale tak blba ze je mi za nej lito ze by tyden nevidel maleho. Ma ho moc rad… Ach jo. Prijde mi hloupe vlastne vydirat pres prcka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama