Partner mi zatajil insolvenci

Anonymní
13.8.20 23:00

Partner mi zatajil insolvenci

Známe se 10let. Ale partneři jsme pár měsíců. Teď má dojít k tomu, že se ke mě má nastěhovat. Nikdy nenaznačil, že by měl nějaké finanční problémy a to jsme si za ty roky hodně blízcí, teda já si to myslela.On o mě ví skoro vše. Dnes mi nevědomky cosi naznačil. (Šlo o žádost na větší byt, ke které se dokládá bezdlužnost).Tak jsem si ho na justice.cz prolustrovala a zjistila, že dluží 2mega. Vytloukal půjčku půjčkou. Musím říct, že mě to totálně rozsekalo. Nestála jsem mu ani za to, aby mi to řekl. Přitom ví, že jsem si tím prošla (dělala jsem ručitele ). Jak byste se zachovali? Mám sto chutí mu sbalit raneček. Bůh ví co mi ještě neřekl. Nebo to moc dramatizuju? Věřila jsem, že jsme k sobě upřímní a můžeme si důvěřovat. Jenže vše je jinak. Zradil moji důvěru a nevím zda ji získá někdy zpět.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4855
13.8.20 23:04

Ano, sbalila bych mu raneček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
13.8.20 23:07

Jestli jste spolu jen pár měsíců a bez závazků, tak bych od něj možná ani nečekala, že to vybalí automaticky. Teda pokud ses ho přímo neptala a on nezalhal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7093
13.8.20 23:07

Kde se tohle sakra bere? Můžete mí říct, jak je možné, že tolik lidí má exekuce? Já to nechápu? :think: žiju v nějaké sociální bublině?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
13.8.20 23:08

...

…taky se blbě zakládá rodina s takovým dárečkem. Budete furt švorc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
13.8.20 23:09

@PaníBovaryová
Insolvence je teď až moc dostupná, ne? Třeba v tom umí borec chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18090
13.8.20 23:11

Tohle bych nevydýchala. Kdy ti to chtěl říct, až budete mít dítě a vezmou vám střechu nad hlavou? Twl dvě mega… nikdy s ním nic nebudeš mít, budete celý život splácet jeho dluhy a ty z těch peněz neuvidíš nikdy ani pětník. Ne, za tohle by mi žádný chlap nestal, ještě navíc ulhanej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7093
13.8.20 23:14
@MrsNorris píše:
@PaníBovaryová
Insolvence je teď až moc dostupná, ne? Třeba v tom umí borec chodit.

prý už není tak dostupná, jak byla dřív, ale já nevím :nevim:

nechápu ale ty dluhy a exekuce, jak to ti lidé udělají, že do toho jen tak spadnou. Znám alkohličku, co si brala „rychlé půjčky“, znám blblku, co si nakoupila u šmejdů blbosti a nezaplatila jim, znám „onasise“, co si chtěl žít nadpoměry a všechny hostil a kupoval ferrari apod., ale co takový normální chlap? Proč? Jak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
13.8.20 23:15

Jojo ranecek uz by mel zbaleny. Co s nim? Budes vsechno dotovat ty, az spolu budete bydlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 23:17

@MrsNorris jenže známe se spoustu let. Spolu závazky nemáme. Ale pokud mám v úmyslu s někým utvořit rodinu, tak snad tomu partnerovi důvěřuju a takovouhle podstatnou věc řeknu. Vždyť se ti bude té rodiny bezprostředně dotýkat. Já mu taky vybalila svoje bubáky a nechala mu na rozmyšlenou zda i přesto chce s námi žít. O tom snad vztah je, jednat narovinu.

• Citovat
  • Nahlásit
114
13.8.20 23:19

Ano zbalila bych mu raneček. Za prvé nesnáším lhaní a za druhé dokážeš si představit život s takovým dluhem? Pokud nemá hodně hodně dobrou práci tak to bude splácet snad do konce života. Nikdy si nic pořádného nekoupíte, o větším bytě si můžeš nechat zdát a to nemluvím o dětech. Z čeho byste asi žili kdyby jsi šla na mateřskou? Co s takovým chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 23:23

@terien děti máme z předchozích vztahů a žádný už neplánujeme. Ale mě prostě rozrazilo to, že jsem řekla o doložení bezdlužnosti k žádosti o větší byt a on najednou řekl, že by s tím bytem ještě počkal. Tak mi došlo, že je někde problém. Přitom o mě ví, že jsem před lety v insolvenci byla. Šla jsem ručit a pak splácela peníze, které jsem nikdy neviděla.

• Citovat
  • Nahlásit
18090
13.8.20 23:25
@Anonymní píše:
@terien děti máme z předchozích vztahů a žádný už neplánujeme. Ale mě prostě rozrazilo to, že jsem řekla o doložení bezdlužnosti k žádosti o větší byt a on najednou řekl, že by s tím bytem ještě počkal. Tak mi došlo, že je někde problém. Přitom o mě ví, že jsem před lety v insolvenci byla. Šla jsem ručit a pak splácela peníze, které jsem nikdy neviděla.

Tak o to hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 23:29

@Tejami insolvence je na pět let. Ale je pravda, že ho odrbou a nechají mu jen minimum. Já si tím prošla a nevím zda to chci prožívat znovu. Mám za sebou pomerně naročné dva roky života a nevím zda tohle ustojím. Navíc on začal splácet letos.

• Citovat
  • Nahlásit
80
13.8.20 23:35
@Anonymní píše:
Známe se 10let. Ale partneři jsme pár měsíců. Teď má dojít k tomu, že se ke mě má nastěhovat. Nikdy nenaznačil, že by měl nějaké finanční problémy a to jsme si za ty roky hodně blízcí, teda já si to myslela.On o mě ví skoro vše. Dnes mi nevědomky cosi naznačil. (Šlo o žádost na větší byt, ke které se dokládá bezdlužnost).Tak jsem si ho na justice.cz prolustrovala a zjistila, že dluží 2mega. Vytloukal půjčku půjčkou. Musím říct, že mě to totálně rozsekalo. Nestála jsem mu ani za to, aby mi to řekl. Přitom ví, že jsem si tím prošla (dělala jsem ručitele ). Jak byste se zachovali? Mám sto chutí mu sbalit raneček. Bůh ví co mi ještě neřekl. Nebo to moc dramatizuju? Věřila jsem, že jsme k sobě upřímní a můžeme si důvěřovat. Jenže vše je jinak. Zradil moji důvěru a nevím zda ji získá někdy zpět.

Kriste pane, jak se dají probendit dva miliony a žít v obecním bytě? :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama