Partner nás pravidelně opouští

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 11:44
Partner nas pravidelne opousti

Mame male miminko a od te doby me muj partner pokazde, kdyz je nemocny nebo kdyz jsou problemy, opousti. Nyni je to uz potreti.
Poprve jsem myslela, ze nas nechce nakazit a chapala jsem to. Nyni ale nic nekazliveho nema. Rika, ze je mu zle, ze se cite trapne, ze chce byt sam a mit klid. Vzdy se pritom stehuje do sveho bytu, ktery je jinak prazdny.
Mne to vadi, on chce, abych mela pochopeni.
Co si o tom myslite?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Nekoukej!
Kelišová 6185 příspěvků 08.06.19 11:46

Ja si myslim ze ma nekoho jineho a nevi jak to vyresit

Monchichik
Echt Kelišová 8680 příspěvků 08.06.19 11:47

No pro tohle bych teda pochopení neměla a pokud by se tam odstěhoval, tak by tam už taky zůstal.

Sany80s
Kelišová 7343 příspěvků 08.06.19 11:48

Ne, je to rozmazlenost a obyčejné partnerské selhání ať už v důsledku nevyzrálosti nebo nevěry.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3150 příspěvků 08.06.19 11:50

Ze je to pekne divny. Jak dlouho jste spolu? Jeho rodinu znas?

A kdyz takhle zmizi, jak dlouho je pryc, jste v kontaktu?

arinecka
Kelišová 6403 příspěvků 08.06.19 11:50

Je mu zle, chce být sám, hm. Tak to je fakt dobrej argument teda :nevim: Až bude zle tobě a budeš si chtít odfouknout, tak se postará o dítě a dá ti taky prostor? Zajdi se za ním podívat, určitě má děsnou depku a je tam sám v posteli…

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10715 příspěvků 08.06.19 11:50

No jestli je to jenom na dobu kdy je mu zle, tak bych to nechala. Buď se bojí že nakazí mimčo, nebo jak říká chce klid a třeba ti nechce pridelavat práci, abys nemusela jeste běhat kolem nej :nevim: každý nemoc snáší jinak a chlapi zvlášť to prozivaj. My teda nemáme byt kam by se chlap zdejchnul, ale když je nemocnej tak se zavře v ložnici a nikdo za nim nechodí. Až mu bude líp tak si o tom promluvte, připomeň mu ze v když se berete, tak se slibuje v nemoci i ve zdraví :lol: možná by bylo řešení i ten jeho byt pronajmout, aby nemohl utéct pokaždé pryč a ještě byste z toho měli peníz navic :think:

1mila2
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 08.06.19 12:08

Je to 3× do roka, nebo 3× za 3mesice? A kdyz jsi marod ty, tak dela co?
My se nestehujeme, ani deti neposilame pryc. Proste jsme porad spolu. Ale taky bych si rada zasla na 2dny nekam odpocinout :lol:

Ginella
Kecalka 292 příspěvků 08.06.19 13:17

To je zvláštní. Jako já chápu, že když je člověk nemocný, tak chce mít klid, ale to snad stačí se zavřít do jiné místnosti a ne odcházet do jiného bytu. :nevim: A co mu teď je, že do tojo bytu odešel? Jak často to dělá? A to má svůj byt, který si platí, nepronajímá ho a má ho jen na to, aby se tam mohl zdejchnout, když je nemocnej? 8o Mě tohle hlava nebere.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 13:26
@Ms.Ragdoll píše:
Ze je to pekne divny. Jak dlouho jste spolu? Jeho rodinu znas?A kdyz takhle zmizi, jak dlouho je pryc, jste v kontaktu?

Jsme spolu nekolik let, cast rodiny znam.
Poprve byl pryc tyden (angina), podruhe dva dny (hadka), ted to ma pry na tyden (zanet mocovych cest).
To vsechno behem poslednich dvou mesicu.
Kdyz jsem byla nemocna ja, tak se o nas normalne staral.
Byt je jeho, ja ho chci pronajmout, on s tim otali.
Ja jsem mu opakovane rekla, zenechci, aby takto odchazel.

PaníBovaryová
Závislačka 4705 příspěvků 08.06.19 13:30

Tohle občas dělávají lidé s psych. nemocí

Uživatel je onlineMaden
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 08.06.19 13:32

No to je pašák. Hele Ja jakmile bych přestala kojit, tak bych se ve čtvrtek postavila někam do pruvanu, v pátek bych dostala rýmu, sbalila bych se a na víkend odjela do toho bytu, abych je nenakazila. Do měsíce by ho pronajal a rad.

mroe
Neúnavná pisatelka 15588 příspěvků 08.06.19 13:35

No, zanet mocovych cest je opravdu velmi nakazlivy…to rozhodne. Zjevne ma jiny problem…

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 08.06.19 13:35

Chápu to a měla bych pro to pochopení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 13:41
@Maden píše:
No to je pašák. Hele Ja jakmile bych přestala kojit, tak bych se ve čtvrtek postavila někam do pruvanu, v pátek bych dostala rýmu, sbalila bych se a na víkend odjela do toho bytu, abych je nenakazila. Do měsíce by ho pronajal a rad.

Kojit mam v planu jeste dlouho, takze tudy cesta nevede.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama