Partner nebo hledat tátu budoucího dítěte?

Anonymní
28.4.20 22:58

Partner nebo hledat tatu budouciho ditete?

Je mi 35, mam uz predskolaka a prala bych si mit za par let jeste dite (nejvetsi zivotni prani). Mam rok pritele, je uzasny po vsech strankach, miluji ho. Nechce deti. Nekdy rika tak za deset let a a nekdy vubec, je mlady, chce cestovat, venovat se praci, deti vidi jako omezeni. Na jeho prani jsem svolila k nitrodeloznimu telisku, mam ho pul roku. Nebydlime spolu. Kazda chvile s nim je skvela, rozhodne nelituju casu s nim.
Kdyz jsem pak sama, je mi smutno a premyslim jestli nemam hledat nekoho perspektivniho, kdo se mnou bude chtit mit rodinu, domov a deti…
Vazne je mi pak s nim skvele… ale nejvic bych proste chtela muze, ktery se mnou bude chtit mit dite rodinu svatbu… a vsechno tohle. :srdce:
Zaroven nevim jestli bych nekdy mohla potkat nekoho jako je on. Asi tezko.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.4.20 23:10
@Anonymní píše:
Je mi 35, mam uz predskolaka a prala bych si mit za par let jeste dite (nejvetsi zivotni prani). Mam rok pritele, je uzasny po vsech strankach, miluji ho. Nechce deti. Nekdy rika tak za deset let a a nekdy vubec, je mlady, chce cestovat, venovat se praci, deti vidi jako omezeni. Na jeho prani jsem svolila k nitrodeloznimu telisku, mam ho pul roku. Nebydlime spolu. Kazda chvile s nim je skvela, rozhodne nelituju casu s nim.
Kdyz jsem pak sama, je mi smutno a premyslim jestli nemam hledat nekoho perspektivniho, kdo se mnou bude chtit mit rodinu, domov a deti…
Vazne je mi pak s nim skvele… ale nejvic bych proste chtela muze, ktery se mnou bude chtit mit dite rodinu svatbu… a vsechno tohle. :srdce:
Zaroven nevim jestli bych nekdy mohla potkat nekoho jako je on. Asi tezko.

Urcite bych si s nim promluvila…o svych touhach..tve bio hodiny tikaj…muzsky to neresi;-(((
Rekni mu ze i premyslis o rozchodu ale reknini to..ze vis ze takoveho nenajdes…rekla bych mu to…tak…
Kamaradka.na tajnacku vyndala. telisko..a bylo mimco…po nejale dobe si jo partner vzal..ale reakce kazdeho je jina.

• Citovat
  • Nahlásit
8290
28.4.20 23:33

Sednout si s přítelem a vyříkat si, co kdo chce jestli lze kompromis, nebo si každý půjdete po svém. Já bych ve tvém případě chtěla muže, co se mnou bude žít a bude ještě to druhé. Na druhé máš pěkný čas, ale musíš jednat ihned, podle mě. Taky nějaký čas by trvalo, než bys našla jiného muže.. Jinak ti držím palce a chápu tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:34

Na toto tema spolu mluvime a je to jak pisu vyse. On dite v dohledne dobe urcite nechce. Vi, ze ja dite budu za par let chtit - a hodne. Tam se proste neshodneme.
Nejsem nejmladsi a kdovi jak se mi to bude kolem ctyricitky darit. A buhvi jestli se pak nebudu muset ted a tady rozhodnout on nebo moje hypoteticke budouci dite.. kdo vi s kym.
Na druhou stranu pokud bych opustila uzasneho muze ktereho miluju, pro nekoho jineho, kdo se mnou bude chtit mit dite, kde mam jistotu, ze nekoho vhodneho najdu a ze otehotnim? To si nedokazu predstavit.
Mam ho moc rada, nevim jestli bych nekoho dokazala takto milovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:35
@Anonymní píše:
Zaroven nevim jestli bych nekdy mohla potkat nekoho jako je on. Asi tezko.

TAk ono mit chlapa na pobavení, se kterým je mi dobře..to je fajn, ale je potřeba se na to podívat s dlouhodobého hlediska. Chceš děti, svatbu. On cestovat, a kariéru. Zásadní nesoulad. A naprosto se divím, že jdeš do vztahu s někým, kdo považuje dítě za omezení, když už jedno máš. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:45

V tuto chvili spolecne dite nechci, jeste tak 3 roky si ho nebudu moci dovolit, takze u mne prijde rec na lamani chleba za tech par let, u hranicni 40, kdy to s tim ditetem muze ale i nemusi vyjit.
Takze mi i ted vyhovuje, ze cestujeme (no, koronavir;( nebo sportujeme a mame cas na praci a ja na sve dite. Respektuju ze je mlady a ze se na to neciti.
Ted je to proste o tom, ze pokud to ma mit cenu, tak do toho musim jit s tim, ze treba za ty tri roky zmeni nazor, nebo ho pak budu muset zmenit ja ( treba tak, ze zacnu hledat otce budouciho ditete last minute).

• Citovat
  • Nahlásit
9784
29.4.20 05:38

A to fakt dobrovolně chcete mít dítě po 40tce? Však bude ještě studovat a vy už budete v důchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10426
29.4.20 06:59

Kolik je příteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37450
29.4.20 07:06

Jsi v těch počtech trošku posunutá. Je ti 35 a tak za pět let bys ráda dítě? Tak to si klidně partnera nech. Schválně koukni do místních diskuzí na téma matky 40+, které se podařilo? Aby sis pak nespletla těhotenství s nástupem menopauzy. Jistě, občas se zadari, ale v kolika procentech? Podle mne máš už teď ne za pět minut dvanáct, ale dvanáct. Takže buď hned, anebo nic. Takových znám - já jsem ještě mladá, ještě mám plno času! A za pět let - já bych tak chtěla a nejde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33240
29.4.20 07:13
@Anonymní píše:
Na toto tema spolu mluvime a je to jak pisu vyse. On dite v dohledne dobe urcite nechce. Vi, ze ja dite budu za par let chtit - a hodne. Tam se proste neshodneme.
Nejsem nejmladsi a kdovi jak se mi to bude kolem ctyricitky darit. A buhvi jestli se pak nebudu muset ted a tady rozhodnout on nebo moje hypoteticke budouci dite.. kdo vi s kym.
Na druhou stranu pokud bych opustila uzasneho muze ktereho miluju, pro nekoho jineho, kdo se mnou bude chtit mit dite, kde mam jistotu, ze nekoho vhodneho najdu a ze otehotnim? To si nedokazu predstavit.
Mam ho moc rada, nevim jestli bych nekoho dokazala takto milovat.

Přijde mi to opravdu jak psaní z cesty…

Ve 35 letech plánuješ dítě až za pár let, vždyt už nemusíš vůbec otěhotnět anebo můžeš být v přechodu, přečti si někde statistiky procent přirozeného otěhotnění…

Jestli partner dítě nechce, tak jedině se pustit do hledání dalšího, už v těch 35 natrefit na někoho, kdo bude chtít dítě a hlavně aby si sedl s Tvým synem, to nebude jednoduché, vidím to na záležitost pár let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69026
29.4.20 07:19

Neshodnete se na tom nejdulezitejsim.
Navic je Ti 35 a dobrovolne chces cekat az do 38, pritom druhe urcite chces.
Nazor zmenit muze, ale treba ho zmeni s nekym jinym… ;)
Za me duvod zmenit partnera. Mozna bude vetsi sance se seznamit a mit dite s nekym jinym, kdo ho bude chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69026
29.4.20 07:25
@Anonymní píše:
V tuto chvili spolecne dite nechci, jeste tak 3 roky si ho nebudu moci dovolit, takze u mne prijde rec na lamani chleba za tech par let, u hranicni 40, kdy to s tim ditetem muze ale i nemusi vyjit.
Takze mi i ted vyhovuje, ze cestujeme (no, koronavir;( nebo sportujeme a mame cas na praci a ja na sve dite. Respektuju ze je mlady a ze se na to neciti.
Ted je to proste o tom, ze pokud to ma mit cenu, tak do toho musim jit s tim, ze treba za ty tri roky zmeni nazor, nebo ho pak budu muset zmenit ja ( treba tak, ze zacnu hledat otce budouciho ditete last minute).

Last minute na hledani to je uz ted :oops: ve 38 uz pochybuju, ze se seznamis, k tomu ze si sedne dotycny s klukem a bude chtit hned dalsi vlastni dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
29.4.20 08:38

Ne není to fajn. Žádné pokušení není fajn.

@Anonymní píše:
TAk ono mit chlapa na pobavení, se kterým je mi dobře..to je fajn, ale je potřeba se na to podívat s dlouhodobého hlediska. Chceš děti, svatbu. On cestovat, a kariéru. Zásadní nesoulad. A naprosto se divím, že jdeš do vztahu s někým, kdo považuje dítě za omezení, když už jedno máš. :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 09:34

Je pravda, ze ziju vic in the moment a moc neplanuju. Mozna bychom si meli promluvit, jak to vidi za tech pet let, jestli si dokaze predstavit, ze zmeni nazor. To uz mu bude po tricitce. Na druhou stranu, proc nicit to krasne co je ted, kdyz jsme spolu. A kdo vi, co bude zitra? Nikdo, zadny partner mi nezaruci, ze spolu budeme za rok, za dva za pet. At budu s kymkoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
10426
29.4.20 14:39
@Anonymní píše:
Je pravda, ze ziju vic in the moment a moc neplanuju. Mozna bychom si meli promluvit, jak to vidi za tech pet let, jestli si dokaze predstavit, ze zmeni nazor. To uz mu bude po tricitce. Na druhou stranu, proc nicit to krasne co je ted, kdyz jsme spolu. A kdo vi, co bude zitra? Nikdo, zadny partner mi nezaruci, ze spolu budeme za rok, za dva za pet. At budu s kymkoliv.

Tak jesti je to nějaký mladík, tak se nedivím, že dítě ještě nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat