Partner nechce dítě, ale nedává si pozor!

Anonymní
12.4.17 11:18

Partner nechce dítě,ale nedává si pozor !

Holky, omlouvám se za anonym ale musím. Partner tvrdí, že nechce děti, že už je na děti starej ( má dva kluky už dospělé),brala jsem HA kterou jsem musela vysadit. Nedavno jsme se o tom bavili a ptal se mě co budeme dělat kdyby se to stalo. Řekla jsem mu, ze na potrat by me nejspíš nedostal a on mi řekl tam by me tam ani nenutil. Nepoužíváme kondom…nicméně mě dost překvapilo, že poslední dobou ho sice vynda ale hodí to na ni :oops: a ještě rozpatla hezky všechno pěkně dovnitř :oops: minule uz ho nevyndal vubec 8o
Známý co se nás ptali kdy budeme mít potomka, vzdycky odpovidal ze dítě už nechce. Ted se to změnilo, že odpovídá pro změnu, že ma stejně už pomalý pulce. Kdyz se ho na to ptam, tvrdi to samy dokola…dítě nechci…ale přeci chlap, kterej dítě nechce si bude davat sakra pozor nebo ne? Jsem z toho zmatená, nebo si myslí, že se to párkrát nezblazni? Má někdo podobnou zkušenost? Druhe dite zatim taky nechci, kdyz jsem chtela trvalo to dlouho…ale znate to, když nechcete a ono to najednou prijde… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

12.4.17 11:26

Řekla bych, že chce, ale nechce to přiznat (kdyby to nešlo hned, tak by byl v tlaku). Takže bych to brala tak, že vědomě máte sex bez ochrany a dítě může přijít, ani se neotočíte. A pokud dítě nechceš ty, tak je na čase se začít nějak kvalitně chránit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5847
12.4.17 11:26
@Anonymní píše:
Holky, omlouvám se za anonym ale musím. Partner tvrdí, že nechce děti, že už je na děti starej ( má dva kluky už dospělé),brala jsem HA kterou jsem musela vysadit. Nedavno jsme se o tom bavili a ptal se mě co budeme dělat kdyby se to stalo. Řekla jsem mu, ze na potrat by me nejspíš nedostal a on mi řekl tam by me tam ani nenutil. Nepoužíváme kondom…nicméně mě dost překvapilo, že poslední dobou ho sice vynda ale hodí to na ni :oops: a ještě rozpatla hezky všechno pěkně dovnitř :oops: minule uz ho nevyndal vubec 8o
Známý co se nás ptali kdy budeme mít potomka, vzdycky odpovidal ze dítě už nechce. Ted se to změnilo, že odpovídá pro změnu, že ma stejně už pomalý pulce. Kdyz se ho na to ptam, tvrdi to samy dokola…dítě nechci…ale přeci chlap, kterej dítě nechce si bude davat sakra pozor nebo ne? Jsem z toho zmatená, nebo si myslí, že se to párkrát nezblazni? Má někdo podobnou zkušenost? Druhe dite zatim taky nechci, kdyz jsem chtela trvalo to dlouho…ale znate to, když nechcete a ono to najednou prijde… :oops:

Tak asi si budeš muset dávat pozor ty:) tělíčko, kondom spermicidni krem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
12.4.17 11:28

Kdyby tak hrozně o dítě nestál, tak by si podle mě dával větší pozor. Jestli si myslí, že se to párkrát nezblázní - aby se nedivil :D To my si říkali taky, že občas nevadí (ale my používali pesar), a stejně jsem otěhotněla :) Takže to znám moc dobře, ačkoliv to bylo neplánovaný a chtěli jsme pár let počkat, jak už jsem byla těhotná, nedokázala jsem to dát pryč. No nakonec si neumíme představit, že by to bylo jinak a jsme šťastní, ale to už je zas jiná kapitola :)
Já bych na něj asi udeřila, že si to musí rozmyslet, bere to teda dost laxně.
Každopádně jestli ty dítě nechceš, tak bude zodpovědná ochrana asi na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 11:29

@aspagi s kondomem mi rekl at jdu nekam :mrgreen: ze je to hnus a vadi mu to.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 11:31

@Mar__tanka1983 tohle me napadlo taky. Ja bejt chlapem a nebudu chtir dite za zadnou cenu, tak udelam vsechno proto aby se to nestalo…

• Nahlásit
  • Citovat
15660
12.4.17 11:32
@Anonymní píše:
@aspagi s kondomem mi rekl at jdu nekam :mrgreen: ze je to hnus a vadi mu to.. :zed:

Tohle říct mě, tak by asi sex nebyl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744
12.4.17 11:33

A ty dítě chceš? I kdyby s na něj třeba byla sama? Pokud ano, směle do toho.0Pokud ne, pores si ochranu ať nemusíš na potrat. A svatbu jste těšili, když vlastně chcete rodinu? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:36
@Anonymní píše:
@aspagi s kondomem mi rekl at jdu nekam :mrgreen: ze je to hnus a vadi mu to.. :zed:

tak si nasad prášky ;) protože píšeš, ze dítě zatím nechceš. Tak holt aspoň jeden z vás bude muset byt zodpovědný. Jinak to s tím kondomem jsou kecy - dnes uz dělají i ultra tenké a pozná prd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
12.4.17 11:37

To je zase jeden blb-ec, měla by ses začít chránit… nebo tady za chvíli bude další diskuze typu mám nebo nemám jít na potrat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 11:38

@truelly zenit se nechce, uz jednou zenatej byl a prej stacilo 8o :mrgreen: tvrdi ze na.to aby se meli dva radi, neni potreba papir a kus zeleza na ruce…ano ja bych dite chtela ale nekdy dyl…rozhodne ne ted. Presto ze on tvrdi ze dite nechce, tak dela snad vsechno mozny aby se to stalo. Vynda ho udela se mi na ni a nasouka to dovnitr :oops: tuhle byl zase unesenej z reklamy na plenky…mala furt mimi, mimi a on rika vidis? Malicka chce sourozence…no proste to cely nechapu…

• Nahlásit
  • Citovat
12.4.17 11:41

Kdyby nechtěl dítě, tak si bude dávat velký pozor :)
Možná to dítě chce, ale nechce to přiznat. Budeš si muset dávat pozor Ty :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
12.4.17 11:42
@Doe_Jane píše:
To je zase jeden blb-ec, měla by ses začít chránit… nebo tady za chvíli bude další diskuze typu mám nebo nemám jít na potrat

Přesně, celou zodpovědnost hodil na Vás, on na případný potrat totiž nepůjde…
Buď si nechce vědomě přiznat, že dítě vlastně chce nebo to je totální nezodpovědný sobec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:42

Pokud nemůžeš brát prášky, co zkusit nehormonální tělísko, nebo pesar v kombinaci se spermicidem? To si pak partner může soukat co chce, kam chce a ty budeš mít klid od strašáka nechtěného těhotenství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1828
12.4.17 11:46

Snaží se ti udělat dite, protože asi pochopil, ze vzhledem k jeho věku se lip zvladnes postarat ted ty o 2 deti rychle za sebou nez on pak o to druhé v důchodu, kdybyste cekali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama