Partner nechce sex v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 18:16

Partner nechce sex v tehu

Zdravim, jak uz plyne z nadpisu, pritel nechce sex. Jsem ve 24tt, skoro zadny bricho nemam, jen kdyz si sednu, je videt trosku vyklenuti, jinak vubec, i sam se divi, ze nemam kdyz jiny uz davno. Vetsinou 2× do tydne ho mame, meli jsme casteji nez jsem otehotnela. Ale ted uz pres tyden nic, vcera jsem se tak zeptala: lasko kdy budeme soulozit" u nas normalni mluva, a on ze zitra coz melo byt dnes. Odesla jsem s kamoskou na kafe, prisla jsem a on sel spat, jakoby se tomu chtel vyhnout, ze se boji do me busit mi jeste oduvodnil… Pripadam si oskliva, tlustá, nepritazliva (mam zatim 4kg nahore coz mi neprijde zas tak moc) jsem celkove smutna. On takova masina na sex a najednou nic. Nekomu to prijde normalni, ze cely tehu nesoulozi ale ja nemam zadne problemy nic a sex mi chybi. Kdybych mela fakt pupek, tak pochopim, ze jsem hnusna ale nevim co si myslet…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19461
19.11.19 18:21

Cíl splněn, co na tom většina ženskejch nechápe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 18:26
@pohledzdruhestrany píše:
Cíl splněn, co na tom většina ženskejch nechápe :nevim:

Tak on tvrdi, jak mu oskliva neprijdu, ze jsem dle jeho slov krasna porad, on radeji rekne, ze ma trochu stopku a ze v tomto obdobi zimnim nema moc chut. Pritom to je kec, ja bych uvítala kdyby me raději rekl ze se mu nelibim a bylo by to upřímný nez aby se vymlouval na pocasi. Nevím co mu vadi konkretne.

• Citovat
  • Nahlásit
2026
19.11.19 18:32

Znám spoustu chlapů, co to tak mají. Prostě jim to prijde divné. A nemá podle mě cenu ho do toho nutit, maximálně mu můžeš říct ty o tvých pocitech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19461
19.11.19 18:33
@Anonymní píše:
Tak on tvrdi, jak mu oskliva neprijdu, ze jsem dle jeho slov krasna porad, on radeji rekne, ze ma trochu stopku a ze v tomto obdobi zimnim nema moc chut. Pritom to je kec, ja bych uvítala kdyby me raději rekl ze se mu nelibim a bylo by to upřímný nez aby se vymlouval na pocasi. Nevím co mu vadi konkretne.

ale to není o vizuální kráse, prostě zabřezlá samice, evoluční cíl naplněn, není proč se snažit, ale takhle ti to samozřejmě přítel neřekne, protože tě má rád a nechce tě ranit, nějakej sex asi bude, ale prostě těhulka není nej nej sexuální objekt, holt musíš vydržet, až budeš uvnitř volná, zase to naskočí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 18:39
@NinaU. píše:
Znám spoustu chlapů, co to tak mají. Prostě jim to prijde divné. A nemá podle mě cenu ho do toho nutit, maximálně mu můžeš říct ty o tvých pocitech.

Tak ja se pak bojima by to nehledal treba jinde, mam 2 kamaradky, ktere to mely podobne a nakonec se provalila nevera. Ja teda dohfam, ze nic takoveho nehrozi. Nikam nejak potaji ani normalne nechodi. Ja mu rekla vickrat, ze si tak pripadam, vse mi vyvrati a pak řekne ze ma stopku kvuli zimnimu pocasi, ze nema v zime chut, coz keca a nebo minule mi rekl ze mu prijde divny, kdyz vi ze mu to tam lita nekde malymu u hlavy. No nenutim ho, naznacim, jednou jsem si to teda vlastne vynutila, jenze jemu to nedoslo nebo spis delal ze mu to nedochází ale videl moji neodbytnost tak sel :D ale jako vydrzet to jeste cca 4 mesice a jeste 6tinedeli…no nevim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 19:10
@Anonymní píše:
Tak ja se pak bojima by to nehledal treba jinde, mam 2 kamaradky, ktere to mely podobne a nakonec se provalila nevera. Ja teda dohfam, ze nic takoveho nehrozi. Nikam nejak potaji ani normalne nechodi. Ja mu rekla vickrat, ze si tak pripadam, vse mi vyvrati a pak řekne ze ma stopku kvuli zimnimu pocasi, ze nema v zime chut, coz keca a nebo minule mi rekl ze mu prijde divny, kdyz vi ze mu to tam lita nekde malymu u hlavy. No nenutim ho, naznacim, jednou jsem si to teda vlastne vynutila, jenze jemu to nedoslo nebo spis delal ze mu to nedochází ale videl moji neodbytnost tak sel :D ale jako vydrzet to jeste cca 4 mesice a jeste 6tinedeli…no nevim :nevim:

no vidíš, řekni, že je mu to divný, strkat penis do vagíny, kdy je poblíž dítě (v děloze), zároven se i bojí, tak asi tak, no prostě vydrž nebo si to udělej tak nějak sama :oops: :oops:, i když bez chlapa je to divný :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
3619
19.11.19 19:23
@pohledzdruhestrany píše:
ale to není o vizuální kráse, prostě zabřezlá samice, evoluční cíl naplněn, není proč se snažit, ale takhle ti to samozřejmě přítel neřekne, protože tě má rád a nechce tě ranit, nějakej sex asi bude, ale prostě těhulka není nej nej sexuální objekt, holt musíš vydržet, až budeš uvnitř volná, zase to naskočí

Covece :think: asi na tom neco bude hele :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
19.11.19 19:29
@Anonymní píše:
Tak ja se pak bojima by to nehledal treba jinde, mam 2 kamaradky, ktere to mely podobne a nakonec se provalila nevera. Ja teda dohfam, ze nic takoveho nehrozi. Nikam nejak potaji ani normalne nechodi. Ja mu rekla vickrat, ze si tak pripadam, vse mi vyvrati a pak řekne ze ma stopku kvuli zimnimu pocasi, ze nema v zime chut, coz keca a nebo minule mi rekl ze mu prijde divny, kdyz vi ze mu to tam lita nekde malymu u hlavy. No nenutim ho, naznacim, jednou jsem si to teda vlastne vynutila, jenze jemu to nedoslo nebo spis delal ze mu to nedochází ale videl moji neodbytnost tak sel :D ale jako vydrzet to jeste cca 4 mesice a jeste 6tinedeli…no nevim :nevim:

Tak jestli je schopný tě podvest, udělá to stejně. A hlavně teda je vidět jak mu věříš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19461
19.11.19 19:31
@Payus píše:
Covece :think: asi na tom neco bude hele :mrgreen:

podle mě to má většina standardizovanejch chlapů, prostě když kouknu na nějakou těhuli, tak může bejt sebekrásnější, kozy sebenalitější, ale to vzdouvající se břicho případně obr vana mi říká, chlapče ne, ne ne, tohle zboží už zastříkal nějakej rychlejší samec :mrgreen:

samozřejmě u partnerky je to trochu něco jinýho, ale dle mého skrovného názoru zrovna v tomhle období jde ze strany chlapa spíš o opravdovou lásku, případně o soucit, než čistej chtíč :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 19:36

Můj chlap to vnímá stejně, prijde mu to divný, když ho má pobliz ditete.. Takze jsem aktivnejsi ja. Jsou chlapi co s tim problem nemaji ale dost jich nad tim uvazuje.

• Citovat
  • Nahlásit
3619
19.11.19 19:42

@pohledzdruhestrany :mrgreen: :mrgreen: pravda, prsa super ty by mohly vydrzet, to drzadlo taky za urcitych okolnosti ujde..ale zadny vetsi akce :) beru nazor laska, soucit nee…ikdyz se asi musi chudak trochu hecnout :mrgreen: tady jsem se pobavila :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4981
19.11.19 20:01

@pohledzdruhestrany no jo chudák, takové sebeobětování… Že do toho ženskou dostal, ona bude kynout a pak si roztrhne vagínu až na prdel, nechá si vytahat prsa kojením apod to je pohoda. Ale aby ji jednou za čas dal šulína do klína, protože to že je těhotná z ní nedělá automaticky frigidní nositelku milostpanova následovníka, to už je hodno jeho obětování a soucitu s ní. Potenciální dítko bude mít určitě trauma, že mu tam táta strká tu svou rozpulenou holou hlavu a ještě mu to cakne do oka :lol: Vaše problémy bych chtěla mít… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
19.11.19 20:04

Nevím jestli jde dělat všeobecné závěry, my jsme doma meli půst 2měsíce kvuli hematomu ale od té doby co můžeme tak si užíváme stejně jako před těhotenstvim, jen je muž opatrnější, větší divocinu se bojí ale co se týče chtice tak je nadšený z mých větších prsou :lol: a rozhodně se nejedná o nějaký soucit, ale třeba kamarádka neměla sex skoro celé tehu protože její partner neměl chuť a prislo mu to divne a bal se ze ublíží miminku. Asi je to u každého chlapa jinak, ale určitě to chce si o tom v klidu bez emoci promluvit a nedělat závěry předem a nepřemýšlej hned o tom ze by ti byl nevěrný, snad je mezi vámi nějaká důvěra ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
19.11.19 20:15
@Anonymní píše:

To si jenom myslíš, že bys byla radši, kdyby ti řekl pravdu. Nevím, jaká je pravda. Ale co když je taková, že ho jako těhotná nevzrušuješ? A že na tebe zkrátka nemá chuť? To by tě nemrzelo? Možná, že je takový dobrák, že to radši vezme na sebe: „Miláčku, samozřejmě, že jsi krásná, ale já mám teď takové období, kdy nemám moc chuť na sex víš? A navíc nechci ublížit dítěti…“

Muž má hluboko v genech zakořeněno, že ho vzrušují holky s úzkým pasem = jistota toho, že nejsou těhotné. Jakmile se na ženě projeví znaky gravidity, mělo by to chlapa podvědomě od sexu odrazovat. To je prostě příroda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat