Partner nemá rád sex

Anonymní
3.8.21 08:36

Partner nemá rád sex

Ahoj, zajímal by mě váš názor :* popřípadě zkušenosti pokuď někdo má 🙂Mam partnera (25let)jsme spolu dva roky z toho půl roku jsme ve společné domácnosti. Cely problém je v sexu. Rok a půl když jsme bydleli každý v jiném městě a vidali jsme se co druhý víkend, tak mi to tak nepřišlo, je pravda že partner nikdy nepřišel sám, vždycky jsem byla iniciativní já. Po sestěhovaní je to ale hrůza, musím se dožadovat, potom jsem věcně nepříjemná. Debatu o tomto tématu jsme vedli asi dvakrát, partner mi prostě řekl že mu sex stači 1 týdně někdy jednou za 14 dni. Kapku tomu dal nedávno kdy jsmem se ho zeptala jestli ho vzrušuji v posteli.. Pry moc ne ale ať si to neberu osobně, že to měl tak s každou, že ho sex moc nebaví.. (gay určitě neni).. Nemůžu se nějak ztotožnit s rozchodem kvůli sexu. Jinak si nemám na co stěžovat.. Někde nějaká rada? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
3.8.21 08:38

Nebude to fungovat. Je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
3.8.21 08:39

Buď se s tím srovnej nebo rozchod.

Nebo může být nízké libido způsobeno nějakým zdravotním problémem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66100
3.8.21 08:41
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě váš názor :* popřípadě zkušenosti pokuď někdo má 🙂Mam partnera (25let)jsme spolu dva roky z toho půl roku jsme ve společné domácnosti. Cely problém je v sexu. Rok a půl když jsme bydleli každý v jiném městě a vidali jsme se co druhý víkend, tak mi to tak nepřišlo, je pravda že partner nikdy nepřišel sám, vždycky jsem byla iniciativní já. Po sestěhovaní je to ale hrůza, musím se dožadovat, potom jsem věcně nepříjemná. Debatu o tomto tématu jsme vedli asi dvakrát, partner mi prostě řekl že mu sex stači 1 týdně někdy jednou za 14 dni. Kapku tomu dal nedávno kdy jsmem se ho zeptala jestli ho vzrušuji v posteli.. Pry moc ne ale ať si to neberu osobně, že to měl tak s každou, že ho sex moc nebaví.. (gay určitě neni).. Nemůžu se nějak ztotožnit s rozchodem kvůli sexu. Jinak si nemám na co stěžovat.. Někde nějaká rada? :srdce:

po tom co ti řekl uz bych s nim zůstat nemohla..max.jako spolubydici, jestli ho nutné potřebuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
3.8.21 08:45
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě váš názor :* popřípadě zkušenosti pokuď někdo má 🙂Mam partnera (25let)jsme spolu dva roky z toho půl roku jsme ve společné domácnosti. Cely problém je v sexu. Rok a půl když jsme bydleli každý v jiném městě a vidali jsme se co druhý víkend, tak mi to tak nepřišlo, je pravda že partner nikdy nepřišel sám, vždycky jsem byla iniciativní já. Po sestěhovaní je to ale hrůza, musím se dožadovat, potom jsem věcně nepříjemná. Debatu o tomto tématu jsme vedli asi dvakrát, partner mi prostě řekl že mu sex stači 1 týdně někdy jednou za 14 dni. Kapku tomu dal nedávno kdy jsmem se ho zeptala jestli ho vzrušuji v posteli.. Pry moc ne ale ať si to neberu osobně, že to měl tak s každou, že ho sex moc nebaví.. (gay určitě neni).. Nemůžu se nějak ztotožnit s rozchodem kvůli sexu. Jinak si nemám na co stěžovat.. Někde nějaká rada? :srdce:

Rozchod bude to nejlepší řešení. Jestli je v 25 takový, těžko bude lámat ve 30 rekordy, až budeš chtít těhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19782
3.8.21 08:46

Tohle bohužel nemá jiné řešení, než rozchod. Pokud se tedy nechceš smířit s jeho frekvencí, která bude s věkem rychle klesat pravděpodobně až k nule :nevim: Nebo ho můžeš zkusit ukecat na kompletní zdravotní vyšetření, může jít i o hormony. Ale soudím, že on je takhle spokojenej, takže ho asi nepřesvědčíš. Zase si můžeš být poměrně jistá, že by tě nepodváděl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24765
3.8.21 08:47

Taky občas „otravuju“ o sex. Protože se k tomu dostanem tak třikrát do týdne a já bych klidně víc :D
Upřímně, pokud by se mnou můj chlap spal dvakrát za měsíc a dokonce mi i řekl, že ho moc nepřitahuju, tak by to byla obrovská ťafka a o tom rozchodu bych uvažovala.
Chceš být celý život napružená, protože se ti nedostává jedný ze základních potřeb? Jsi mladá, bezdětná, máš ještě možnost najít někoho, kdo bude kompatibilnější…
Má chuť s tím trochu pohnout? Nebyl by ochotný se nechat prohlídnout u doktora, jeslti v tom není nějaký zravotní problém? Aby se ti pak nestalo, že s dvěma dětma a frigidním manželem utíkáš za milencema a boříš rodinu, protože to prostě nevydržíš… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53926
3.8.21 08:49
@Anonymní píše:

Záleží co chceš ty, pokud Tě nevadí co tě řekl a zvykneš si na vztah bez sexu. Počítej že ho bude čím dál méně. Navíc to tak měl s každou takže rozhodně se nic nezmění a Tebe to bude drtit čím dál víc :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
3.8.21 08:49

Ať si říká, kdo chce, co chce, tak i sex je hodně důležitá položka ve vztahu. Bude tě to štvát víc a víc..
Buď najdete kompromis (ty nebudeš tlačit na pilu, on zvýší frekvenci aspoň o něco), smíříš se s tím a nebo (nejpravděpodobnější) se stejně rozejdete, protože se to začne projevovat i v jiným oblastech.

Já vím, že bych s nikým takovým nebyla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
3.8.21 08:52
@Anonymní píše:

Buď budeš akceptovat jeho potřebu a zvykneš si na málo sexu, časem se to bude jen zhoršovat. Nebo se rozejdete a najdeš si partnera, který bude na sex. Toto nemůže nikdy fungovat, můžete zůstat kamarádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3741
3.8.21 08:55

Rozchod. Ano, kvuli sexu. Za rok budes tak deprivovana a na.rana tak, ze si nabrnknes prvniho klatice, coz nemusi byt nejvhodnejsi volba.

Vztah jen o sexu samozrejme neni, ale nefunkcnost v tehle oblasti ovlivni celkove fungovani hodne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 08:57

@unuděná. Na hormonálním profilu byl, když jsem do něho měsíc hustila že má možná málo testosteronu. Všechno v normě. On je prostě spokojenej.

• Citovat
  • Nahlásit
19782
3.8.21 09:00
@Anonymní píše:
@unuděná. Na hormonálním profilu byl, když jsem do něho měsíc hustila že má možná málo testosteronu. Všechno v normě. On je prostě spokojenej.

No taky je tu možnost, že ho prostě moc nebereš :nevim: Nebo je zkrátka asexuální. Upřímně poté, co by mi chlap řekl, že ho moc nepřitahuju, by okamžitě přešla veškerá chuť na sex i mě. Zkus mu navrhnout, že si najdeš milence, třebas by vám to mohlo i takto fungovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.21 09:01

@Mar__tanka1983 ochotný byl, ale všechno v pořádku a v normě. A když se snažil zvednout frekvenci, tak to bylo od něho tak nucené a tvářil se u toho jako kdybych ho otravovala takže mě přešla chuť.

• Citovat
  • Nahlásit
126
3.8.21 09:02

Tohle ale opravdu nemá jiné řešení než rozchod. Nebude to lepší. Takže pokud si nechceš zvykat na život bez sexu, tak pá pá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat