Partner nemá zájem mě vzít k sobě domů

Anonymní
7.1.20 20:14

Partner nemá zájem mě vzít k sobě domů

Ahojte holky :) mám přítele pár měsíců, máme hezký vztah, vidíme se téměř každý den, ale mám menší problém. Několikrát jsem ho žádala, ať mě vezme k sobě domů, ale neustale výmluvy že má doma nepořádek apod. Jiná v tom asi není, bydlí s naším společným kamarádem. Moje rodiče zná oba, já jeho ne. Též nemá zájem mě seznámit, stále nějaké výmluvy. :nevim: jaký máte názor? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
290
7.1.20 20:32

Kolik vám je? Vy spolu nespíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 20:39

Ruce pryč od něj. Moje zkušenost.. taky nechtěl mě vzít domů a měl doma přítelkyní s dcerou. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
33343
7.1.20 20:45

Má jinou a jeho rodiče také znají jinou. Patrně jsi jen bokovka. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 20:46

Můj ex mě taky nechtěl vzít domů, že rodiče jsou strašný bordeláři a kramáři. Když mě vzal po dlouhé době domů, byla jsem v šoku. Nikdy jsem neviděla tak strašnej nepořádek a letitou špínu a byt obestavěný krámy, že tam člověk sotva prošel…Bohužel tento styl života podědil a neměl nejmenší návyky udržovat pořádek a nehromadit i rozbité krámy. Nedalo se to…Takže vždycky v tom ženská být nemusí :).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 20:46

Spime.. Je nám 25.. Je u mě doma skoro každý den

• Citovat
  • Nahlásit
1089
7.1.20 20:50
@Anonymní píše:

Něco v tom bude..
A bude něco špatně…asi bych se sním rozešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
7.1.20 20:50

Já bych asi chtěla jednoznačnou odpověď, žádné výmluvy. Ale pokud je u Vás denně něco zatím asi bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
7.1.20 20:51
@Anonymní píše:

A řekl ti, proč tě nechce seznámit s rodiči? To tě ani oni nechtějí poznat? :think: Klidně může být i echt bordelář, což by dobré nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5486
7.1.20 21:00

Seš si 100% jistá, že nemá jinou? Ten kamarád to nemůže dát nějaké informace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8535
7.1.20 21:02

Šla bych ho navštívit :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
7.1.20 21:05

Takže to je 50:50. Buď má doma manželku a nebo je nechutné prase. Hoď si korunou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
7.1.20 21:08
@Šmoulice píše: Šla bych ho navštívit :jazyk:

viď, taky bych to udělala :jazyk:. No, co po několika měsících, jakýpak copak. :D
Bůh ví, co zatím stojí :) :).
No, a že tě nechce seznámit s rodiči, to je divné též.
Tady něco holka smrdí, a nejen trochu, :mrgreen: :mrgreen: :think: :think:. A ty máš za úkol odhalit co :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
7.1.20 21:08

To, že bydlí se společným kamarádem bych jako záruku že má někoho jinýho nebrala, chlapi drží spolu. Je to každopádně divný. Blikala by mě výstražná kontrolka. Znáš někoho dalšího z jeho příbuzných a nebo přátel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5486
7.1.20 21:09

Napiš, co jsi zjistila, aspoň to bude varování ostatním, pokud to bude jedna z uvedených možností :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat