Partner nemá zájem o sex

Anonymní
3.6.20 21:16

Partner nemá zájem o sex

Ahoj všichni :mavam:
Jsem s partnerem delší dobu a ještě jsme neměli sex, má problém že musí nejspíš na obřízku…
Ano je pravda, že na ni opravdu nejspis musí, ale mohl si zajít aspoň k doktorovi, ať to má potvrzené a neco s tím už děla… Ze? A ne že říká, až si nasetrim těch několik tisíc tak k němu půjdu… Tohle mi přijde jako vymluva trošku… Myslíte, že to má tak na "parku "třeba kvůli tomu že nejsem asi úplně jeho vysněná holka? Nebo se tam nehrne jen kvůli tomu že to není lehké tam jít a bojí se toho…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

189
3.6.20 21:20

Já si myslím, že se bijí a nechce se mu do toho. Já se ani nedivím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 21:22

@Nicole 1234 Dobře, a když se bojí tak bude celý život bez sexu? :slight_smile:Neřeknu kdybychom spolu byli pár měsíců :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
59251
3.6.20 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj všichni :mavam:
Jsem s partnerem delší dobu a ještě jsme neměli sex, má problém že musí nejspíš na obřízku…
Ano je pravda, že na ni opravdu nejspis musí, ale mohl si zajít aspoň k doktorovi, ať to má potvrzené a neco s tím už děla… Ze? A ne že říká, až si nasetrim těch několik tisíc tak k němu půjdu… Tohle mi přijde jako vymluva trošku… Myslíte, že to má tak na "parku "třeba kvůli tomu že nejsem asi úplně jeho vysněná holka? Nebo se tam nehrne jen kvůli tomu že to není lehké tam jít a bojí se toho…

Podle me se jen boji.. Budou mu sahat na jeho chloubou.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
3.6.20 21:24
@Anonymní píše:
@Nicole 1234 Dobře, a když se bojí tak bude celý život bez sexu? :slight_smile:Neřeknu kdybychom spolu byli pár měsíců :slight_smile:

A jak dlouho spolu jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
3.6.20 21:28

Jakých několik tisíc? Pokud má zdravotní problém, jehož řešením je obřízka, půjde to přece přes pojišťovnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 21:29

@martina.se rok a půl :slight_smile:ano vím že se toho určitě boji, ale rok a půl je dlouhá doba, být to jiná žena tak se si myslím s prominutím na něho vysere :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 21:30

@elibro ano přes pojišťovnu prý jde jen poloviční obřízka, ne celkova, nebo aspoň tak to říkal

• Nahlásit
  • Citovat
22486
3.6.20 21:31

Máme vám poslat prachy na zákrok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
3.6.20 21:31
@Anonymní píše:
@martina.se rok a půl :slight_smile:ano vím že se toho určitě boji, ale rok a půl je dlouhá doba, být to jiná žena tak se si myslím s prominutím na něho vysere :slight_smile:

To tedy ano.. Navíc pokud má zdravotní indikaci, je to zdarma.. Proč hledá výmluvy místo řešení nechápu.. Dřív to bylo ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4804
3.6.20 21:32
@Anonymní píše:

A tak kdybys měla jít na operaci s frndou, tak by se ti taky nechtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1065
3.6.20 21:43
@Anonymní píše:
@elibro ano přes pojišťovnu prý jde jen poloviční obřízka, ne celkova, nebo aspoň tak to říkal

no… zní mi o krajně nepravěpodobně. jakože z logiky věci: když máš relativně běžný zdravotní problém, řešení jde přes pojišťovnu. Připlácí se obvykle nadstandard.

Co tak tu surfuju po googlu, tak kdyby to měl bez indikace, tak cena za zákrok je kolem 10-12 tisíc. Pokud to není schopen našetřit za rok a půl, co jste spolu, tak to je něco špatně… :oops: Ale chápu, že se bojí a že se mu do toho nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 21:43

@martina.se napsala jsem Vám soukromou zprávu

• Nahlásit
  • Citovat
3.6.20 21:51

Milá anonymko, jestli chceš napiš SZ, něco podobného jsem si prožila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 21:53

@Sluníčko1511 napíšu :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie