Partner nemůže mít děti, mít dítě s kamarádem?

Anonymní
17.3.21 08:46

Partner nemuze mit deti,mit dite s kamaradem?

Byli jsme u doktoru a partner ma vysledky velmi spatne, ani na ivf to neni. Je spatne si najit kamarada ktery mi s tim pomuze? Uz jsem s jednim domluvena, ale bojim se a porad vaham, detatko si ale moc preji a kazdy mesic je mi hur, tahne se to bezmala 8 let…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
17.3.21 08:47

No a co na to manžel?
Jestli souhlasí tak proč ne. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
17.3.21 08:47

Rozhodně ne. Ivf a darované spermie. Pak to dítě bude vaše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
17.3.21 08:49
No a co na to manžel?
Jestli souhlasí tak proč ne. :wink:
@Eame píše:
No a co na to manžel?
Jestli souhlasí tak proč ne. :wink:

Teda omlouvám se.. Přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5108
17.3.21 08:50

Nešla bych do toho mít dítě s kamarádem.. bude si dělat nároky, bude chtít dítě vídat… může to pak být mezi vámi. Jak píše @jita22 šla bych do ivf s darovanýma spermiemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
17.3.21 08:52

Jestli s tím partner souhlasí, proč ne. zapíše se na matrice jako otec a je to vyřešený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15995

A proč s ptáš na internetu a neřešíš s tím, po kom chceš aby to kamarádovo dítě vychovával?

Něco mi říká že tvůj partner by mě asi raději dítě z ivf se spermiemi neznámého dárce, ne?

Příspěvek upraven 17.03.21 v 08:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568

Nešla bych do toho s kamarádem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31301
17.3.21 08:53
@Anonymní píše:
Byli jsme u doktoru a partner ma vysledky velmi spatne, ani na ivf to neni. Je spatne si najit kamarada ktery mi s tim pomuze? Uz jsem s jednim domluvena, ale bojim se a porad vaham, detatko si ale moc preji a kazdy mesic je mi hur, tahne se to bezmala 8 let…

Nešla bych do toho.

On si to ted sám neumí představit, ale pak až to bude reálné hezké šikovné děcko, třeba i jeho kopie, se Ti může lehce stát, že budete chodit po soudech, bude uplatnovat svoje nároky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 08:55
@jita22 píše:
Rozhodně ne. Ivf a darované spermie. Pak to dítě bude vaše.

To partner nechce. Ani nechce na operaci mesa/tese. Veri na zazrak ze kdyz zmeni zivotni styl tak se i jeho sperma zlepsi.

• Citovat
  • Nahlásit
5911
17.3.21 08:58

Takže o tom kamarádovi by nevěděl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
@Anonymní píše:

A partner s tím souhlasí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
@Anonymní píše:
To partner nechce. Ani nechce na operaci mesa/tese. Veri na zazrak ze kdyz zmeni zivotni styl tak se i jeho sperma zlepsi.

A jak dlouho to ví? Už se to za tu dobu zlepšilo? A když se to nezlepší, jemu nevadí že dítě nebude? Přece pokud to řešíte 8 let, měli jste tyhle otázky probrat.
I tak bych ale nedělala nic za jeho zády. Divím se, že bys s tímhle dokázala žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
17.3.21 09:02

Pokud to resis takhle za jeho zády, tak toho nech. Víš, co by to bylo, kdyby to prasklo? Úplně bys ho tím zničila.
Pokud o tom ví a souhlasí s tím, pak není co řešit asi, je to vaše věc.
Ale pokud o tom neví, tak to nedělej. Moc by ho to bolelo. Chápu, že chceš dítě, ale to je přeci věc obou dvou lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:04

@jita22 vi to asi 3 roky a trochu zivotni styl zmenil, ale furt se nedari proste a pry mu staci syn ktereho mam s byvalym ze dalsi byt za kazdou cenu nemusi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat