Partner není schopný sexu

5.4.20 16:44

Partner není schopný sexu

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše názory mého příběhu, který mi láme srdce.

Během Vánoc 2019 jsem se seznámila na jedné párty v České republice s cizincem, a v podstatě jsem se do něj ihned zamilovala, což se mi nikdy předtím nestalo, láska na první pohled, a celé mi to přišlo jak ze snu. Navíc já na párty moc nechodím, tak mi to celé přišlo jako osud… Na té párty jsme se asi hodinu líbali a vyměnili jsme si kontakty facebook, instagram a intenzivně psali měsíc a půl něž jsme se sešli.

Oba jsme okolo 26 let, mluvící anglicky, sportovně aktivní. Já jsem Češka v Česku, on je Turek, žijící a studující v Rakousku. Vzhledem k tomu, že jsem v zahraničí studovala a cizinci se mi líbí, tak mi to přišlo opravdu jako splnění mého snu. Naše koníčky a zájmy byly stejné.

Nepočítala jsem, že to bude nějak pokračovat, když každý žijeme v jiné zemi, ovšem on mi každý den psal, na facebooku i na instagramu…Opravdu jsme si psali každý den i několik hodin, a já to brala jako i procvičování angličtiny, kterou on má perfektní…Iniciativa o psaní byla čistě z jeho strany, kolikrát jsem já ani neodepisovala, a měla jsem od něj několik dlouhých zpráv, myslím, že by se dalo říci, že mě opravu uháněl, mě se líbil taky a moc, ale asi jako většina žen, pokud cítím velký zájem z mužské strany tak to nějak nehrotím, pokud jsem ignorovaná dohání mě to k šílenství… Měla jsem ho jistého, nebo alespoň tak jsem to cítila.. A měla jsem neustálý úsměv na tváři.

Domluvili jsme se na osobním setkání v únoru a také jsme se sešli.. po několik dní jsme spolu cestovali po Rakousku,..všechno chtěl platit, hotel a tak, byl elegán, rozhodně jsem necítila, že by mě chtěl nějak využít či zneužít, z čehož jsem samozřejmě měla obavy.. samotná holka jede do cizí země za klukem, kterého potkala v klubu, samo o sobě dost bláznivé… ovšem tady nastává ten problém: on byl od začátku takový nervozní, i přes to, že se mnou kolikrát lehce eroticky flirtovat přes chat, v realitě toho schopný nebyl. Celkově byl úplně jiný v realitě…Po ubytování v hotelu došlo k „sexu“, byla jsem překvapená a lehce znepokojená, že ho měl malého, ovšem další šok byl, když si nandal kondom a okamžitě se uděl, ještě než ho do mě zasunul… to se opakovalo během našeho společně stráveného času ještě víckrát, došlo to až tak, že ani nestihl nandat kondom a udělal se ve slipech… Bylo jsem jak zmražená, ne jen z bezmocnosti a bezradnosti co dělat, ale především jak se změnil.. řekl mi, že už sex zkoušet nechce, že není schopný ho mít teď z žádnou ženou, že si musí zajít k lékaři.. A také mi vyprávěl o tom, že dříve měl nějaké psychické problémy…Úplně se uzavřel do sebe, a další intimnosti nebyly, pár společných dní jsme spolu byly vedle sebe, ale nebyla tam žádná chemie nic… Jakákoliv pusa a tak byly už dál jen z mojí iniciativy..

Po ukončení našeho společného času mě on už nekontaktoval, já jemu však psala, byla jsem a stále jsem tak poblázněná, snila jsem o něm, chtěla jsem aby naše společné setkání bylo jak jsme si psali… výsledek byl, že mě všude zablokoval…a jedinou zprávu co napsal, že jsem milý člověk, ale že to mezi námi nefunguje…

Osobně si myslím, že jeho ego nedalo jeho selhání a fakt, že sám chtěl sex (měl připravené kondomy, a iniciativa byla první z jeho strany), ale není schopný, možná má tyto špatné zkušenosti i z minulosti…a proto se rozhodl mě vymazat z jeho života…Šíleně mě to ubíjí, věřím, že by se dalo na tom pracovat.. vždyt není možné aby nebyl schopný mít sexuální styk. a nebo to možné je?. A možnost, že chyba je na mojí straně či tak něco to si raději nepřipouštím, to bych se zbláznila.. navíc mi i řekl, že ho vzrušuji a že to není o mě…Jsem zničená, že „náš“ vztah skončil kvůli sexu. Vím, že je to již ukončené, navíc mě všude zablokoval, ale stále cítím hroznou bolest, že vše skončilo kvůli mužskému egu, a navíc v současné době, kdy je karanténa, to člověka trápí ještě víc…

Máte někdo podobné zkušenosti? A jak jste se s tím vyrovnali? Potřebovala bych ho vymazat z myšlenek, ale nejde to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.4.20 17:23

@usměvaváholka Ahoj, já měla partnera, který žil v Anglii, seznámení podobné jak ty, internet, psaní, poté přijel do ČR (byl to Čech), a při sexu se mu stavalo úplně to stejný, udělal se a to jsme se jen líbali a měli spodní prádlo a to se opakovalo nekolikrat, vysvětlil mi to taky že neměl hodně dlouho sex, po nějakem čase už to bylo v pořádku, ale nikdy sex nějak netrval dlouho (Max třeba 5 min.). Naše cesty se rozešli a mrzelo mě to, ale to jsou věci co chtějí čas.

Myslím, že se cítí tvůj „kamarád“ ponížene, stydí se a upřímně se mu ani nedivím.. Oni to chlapi berou přece jen jinak. Zkusila jsi se ho na to zeptat? Říct mu, že tomu dáte čas nebo cokoliv?

Ikdyz můžu ti říct, že sex jak sama víš je dost důležitý ve vztahu, proto by se i mohlo stát, že kdyby jste spolu byli, tak budeš zklamaná, kdyby se to nelepšilo..

• Nahlásit
  • Citovat
4376
5.4.20 17:25

Čas a jiná aktivita. Ber to jako zkušenost a jestli to bylo i tak dobře, tak jako super zážitek. Nikdy nevíš, co by bylo kdyby… Tak to možná skončilo jak nejlépe mohlo. Teď je to asi těžké přijmout, ale vzpomínky budou blednout a za čas budeš vzpomínat bez nějakeho pocitu ztráty nebo bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
5.4.20 17:25

@usměvaváholka první vec je, ze si ho šíleně idealizujes a vidíš v něm superlativa. Strávila si s nim par dni… vykašlal se na tebe kvůli blbosti, to opravdu není chlap pro život. Kdybyste spolu zůstali, tak by se příště naštval kvůli čemu? Druhá vec je, ze sex je naprosto zásadní v každém vztahu a pokud to nefunguje, tak vždycky začne protistrana stradat, ať chceš nebo ne. Samozřejmě by se to dalo asi řešit, ale to by musel chtít on a nejen o tom mluvit a zas tak moc mu na tobě nezalezelo, aby to kvůli tobě zkusil.

Hele fakt platí, ze sejde z oči, sejde z mysli. Ono to prejde, věřím, ze te to mrzí. Osudové setkání sis z toho vybajila, ale ver, ze te čeká mnohem lepší chlapík, klidně cizinec, který te bude brát a milovat a bude s tebou překonávat trable… tenhle za to nestal!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 17:44

Šok z toho, že se udělal dřív, než začal sex? Myslím, že kluk víc ocení holku, která takové situace bere s nadhledem, pohodou a klidem… Což platí i opačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 18:22

@nakreslenypanacek ano, šok. Nevěděla jsem co mu říct, aby mu to nebylo líto, a nedotklo se ho to. Proto jsem napsala slovo šok, ale rozhodně jsem mu řekla, že je všechno v pořádku a byla jsem milá, a usměvavá. On se ovšem uzavřel i tak, a slovo šok i proto, že on působil dost sebevědomě, možná i lehce namyšleně, a byl dost hezký, proto jsem něco takového prostě nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
5.4.20 18:23

@usměvaváholka já bych hlavní problém, proč to skončilo, viděla v tom, že je to Turek. Ona ta národnost trochu k tomuhle chování je předurčena. Podle mě si pro něj byla jen jedna z mnoha a ta situace se mu hodila do krámu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 18:27
@Anonymní píše:
@usměvaváholka Ahoj, já měla partnera, který žil v Anglii, seznámení podobné jak ty, internet, psaní, poté přijel do ČR (byl to Čech), a při sexu se mu stavalo úplně to stejný, udělal se a to jsme se jen líbali a měli spodní prádlo a to se opakovalo nekolikrat, vysvětlil mi to taky že neměl hodně dlouho sex, po nějakem čase už to bylo v pořádku, ale nikdy sex nějak netrval dlouho (Max třeba 5 min.). Naše cesty se rozešli a mrzelo mě to, ale to jsou věci co chtějí čas.

Myslím, že se cítí tvůj „kamarád“ ponížene, stydí se a upřímně se mu ani nedivím.. Oni to chlapi berou přece jen jinak. Zkusila jsi se ho na to zeptat? Říct mu, že tomu dáte čas nebo cokoliv?

Ikdyz můžu ti říct, že sex jak sama víš je dost důležitý ve vztahu, proto by se i mohlo stát, že kdyby jste spolu byli, tak budeš zklamaná, kdyby se to nelepšilo..
@Anonymní píše:

A kolik bylo let tvému příteli, když jste spolu byli? Ano, zkoušela jsem mu to říct, ale odpověď byla, že o tom mluvit nechce, že se cítí ještě hůř, a že těd nemůže mít sex s ženou… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2400
5.4.20 18:39

Turek žijící v Rakousku… hele, buď ráda, že mu to nejde, jinak bys tu zakládala jiné diskuze :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
5.4.20 18:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 18:55

Buď ráda za to, jak to dopadlo. Zažila jsem to ve vztahu a dřív nebo později ti to začne vadit. Já to vydržela skoro dva roky, pak už to nešlo… U nás tedy hrála asi roli i jeho chronická nemoc, která má vliv i na erektivní funkci atd… Přede mnou neměl nikdy dlouhodobý vztah, tehdy mu bylo 25, mně 20, takže období, kdy můžeš téměř pořád. On mohl, ale vždycky tak dvě minuty. A ostatní praktiky ti taky všechno nenahradí, ať si to přeješ, jak chceš. Taky jsem byla trpělivá, nedělala narážky na velikost, byla jsem tolerantní, hledala rady, pomoc… Ale jednou ten pohár přetekl a přiznala jsem si, že tohle po zbytek života nedám. Samozřejmě jsem to jako důvod rozchodu nepřiznala. Ale ten sex, který pak přišel s dalším partnerem, to bylo jak balzám. Ono to totiž časem trochu poznamenalo i mě a bála jsem se, co mě ještě v tomto směru může potkat. Možná bych to teď s odstupem 10 let vnímala jinak, protože ten kluk byl jinak moc fajn, ale vůbec svého tehdejšího rozhodnutí odejít nelituji. A on od té doby dlouhodobější vztah bohužel neměl a asi to nebude jen " o štěstí" na partnerky… Tohle chlapi to mají těžký, ne že ne. Anonym prosím ponechat.

• Nahlásit
  • Citovat
24834
5.4.20 19:01

@usměvaváholka
Myslím, že dlouho abstinoval a ty ses mu prostě líbila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama