Partner nepřišel na mé promoce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.11.21 19:15

Partner nepřišel na mé promoce

Ahoj, trápí mě jedna věc a potřebuji znát Váš názor. Měla jsem dneska promoce a pozvala jsem na ně i svého přítele s kterým jsem rok a už s ním bydlím.
Pozvala jsem ho jen týden dopředu (původně jsem na ně jít nechtěla kvůli cestě do zahraničí, která byla nakonec zrušená).
Přítel ale měl dceru, kterou má ob týden a tak nepřišel na promoce a mě to bylo hrozně moc líto.
Chápu že to není nic pro děti, ale mrzí mě že jí třeba nenechal babičce na hlídání.
Jaký je Váš názor?
Mě přítel řekl, že se bojí že by mu dcera řekla že chce za maminkou. Přitom to má jen 50 km. Otázka 3 hodin. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
6.11.21 19:17

Že přeháníš. Já nebyl ani sám na své :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65149
6.11.21 19:18

Máš to říct mnohem dřív.. ono sehnat hlídání a jet 50 km není jen tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.21 19:19

Myslím, že nemá smysl se tím trápit.. A je lepší věřit v to, s čím se Ti bude lépe žít.. Čili chtěl tam moc jít, ale kvůli malé to prostě nedal. Nevypovídá to však nic o tom, že by Tě neměl rád atd.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
6.11.21 19:21

Tos mu měla říct dřív, já bych taky tak narychlo nesehnala hlídání pro dítě, byť jen na 3 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6411
6.11.21 19:36

Měla jsi mu to říct dříve. Sama píšeš, ze původně jsi tam být ani neměla. Tudíž k tomu zaujal naprosto stejný postoj, který ti navíc vysvětlil. Ženské pořád chtějí důvody, když ho mají, tak to stejně nestačí. To je fakt smutné :(

Jinak pro mě jsou mé děti rovněž přednější, než kde jaká sláva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22461
6.11.21 19:40

Jelikož jsi tam jít ani nechtěla, tak to asi právem vyhodnotil jako nedůležité. Pak jsi mu to řekla na poslední chvíli, do toho měl dceru, hlídání 50 km,… Ani se mu nedivím, že se nesnažil to za každou cenu zařídit. Nedělej toho drama, o nic nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
6.11.21 19:47

Dite bude vždycky na prvnim místě před tebou smiř se s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1012
6.11.21 19:51

Ano dítě je vždy na prvním místě i když si to mohl zařídit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5919
6.11.21 19:56
@Anonymní píše:
Ahoj, trápí mě jedna věc a potřebuji znát Váš názor. Měla jsem dneska promoce a pozvala jsem na ně i svého přítele s kterým jsem rok a už s ním bydlím.
Pozvala jsem ho jen týden dopředu (původně jsem na ně jít nechtěla kvůli cestě do zahraničí, která byla nakonec zrušená).
Přítel ale měl dceru, kterou má ob týden a tak nepřišel na promoce a mě to bylo hrozně moc líto.
Chápu že to není nic pro děti, ale mrzí mě že jí třeba nenechal babičce na hlídání.
Jaký je Váš názor?
Mě přítel řekl, že se bojí že by mu dcera řekla že chce za maminkou. Přitom to má jen 50 km. Otázka 3 hodin. Co myslíte?

A kolik těch promocí jsi měla?

Příspěvek upraven 06.11.21 v 20:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9233
6.11.21 19:57

No já teda úplně chápu, že upřednostnil dceru před nějakou ceremonií 50 km daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9233
6.11.21 19:58
@Alriga píše:
A kolik těch pomocí jsi měla?

Jo takže myslím si to správně, že to je TA promoce? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5919
6.11.21 19:59
@Michelle_M píše:
Jo takže myslím si to správně, že to je TA promoce? :D

Přesně tak. Zajímalo by mě, jakou vs autorka vystudovala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8925
6.11.21 20:00

No to je fakt strašný problém. Sbalila bych mu kufry a vyrazila ho. On si dovolil nepřijít na promoci princezně. To je ale blb. :roll:

Nejsi trochu hysterka? Se vlastně vůbec nic nestalo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
6.11.21 20:04
@Michelle_M píše:
Jo takže myslím si to správně, že to je TA promoce? :D

taky jsem si říkala, jestli to celý život skloňuju špatně :-)

Na mě zakladatelko působíš jako potížistka, je jasné, že když jsi tam původně jít nechtěla, tak předpokládal, že to není pro tebe až tak důležité a 50 km, dítě na starost, prostě ne…
Ale třeba tě pak pozve za odměnu na večeři :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat