Partner nestojí při mně

Anonymní
17.5.20 00:31

Partner nestojí při mně

Ahoj holky, už si opravdu nevím rady a jsem na dně. :,( :,( :,( :,(
Jedná se o přítele a jeho maminku.
Prosím, neberte to tak, že jsem jedna z těch zaujatých nevěst.
Jde o to, že můj partner se maminky neustále ve všem zastává. NIKDY ZA NIC MAMINKA NEMŮŽE.
Když se s ní snažím něco vyřešit, tak přítel mi do toho hned skočí a začne se maminky zastávat.
Např. Nám něco rozbije a je o naše chyba, že jsme si to k ni dali.Ona ze sebe hned začne dělat chudinku a přítel ji začne litovat.
Už si nevím rady. Je to jinak hodný chlap, žádné větší problémy nemáme ale tohle mě opravdu tíží a přemýšlím nad tím každou volnou chvíli.
Děkuji za každou radu, za každý názor. Mějte se hezky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3944
17.5.20 05:05

Tak asi zalezi o co jde a jak vy to podavate. Pokud na jeho mati startujete s kazdou blbosti, tak se ji asi zastavat bude. Pokud jinak zadnej problem neni. Tak s ni minimalizujte kontakt a mate to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
17.5.20 06:11

A asi hlavně záleží, jestli žijete ve společné domácnosti, nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
17.5.20 08:46

Utec, utec, utec!!!
Vim co pisu, s necim takovym ziju 35 let. Nikdy nebudes manzelka v pravem slova smyslu, vzdy bude na prvnim miste maminka. Chces- li vedet vic, napis sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
17.5.20 08:56

Ja nevim no..proste maminka je maminka..z jednoho prispevku se neda soudit, o co opravdu jde…jak dlouho jste spolu, jestli je maminka sama (vdova, opustena muzem), jaky mas ty vztah s tchyni jinak, jestli se s ni spis ty podvedome nesnazis soutezit atd. bohuzel snacha musi vzdy na vztahu pracivat trochu vic a vycurane :nevim:…nejlepsi je byt s tchyni kamaradka a spojenec…, nekdy to obnasi urcite ustupky..,ale jestli spolu nezijete v jednom byte, tak se to da zvladnout..ja treba reseni veci s tchyni nechavam hlavne na manzelovi..priklad, kdyz dame k tchyni televizi a ona ji pri luxovani rozbije, tak ja na ni vyjizdet nebudu, necham to na manzelovi a jestli to bzde jemu fuk, tak me vlastne taky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
905
17.5.20 09:10

Asi by to spíš chtělo přiblížit co s tchyni řešíš, nějaké konkrétní příklady. A záleží jak často s ní něco řešíš. Z toho co jsi napsala si nedokážu nic představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 15:58

Uteč! Žila jsem s podobným 8 let. Měli jsme před svatbou a naštěstí jsem dostala rozum a utekla ;) on se nezmění a do budoucna to pro tebe bude příšerné. Nestojí to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
17.5.20 16:38

Velká slova, plačící smajlíci, ale příklad jen ohledně toho, že něco rozbila… Těžko poradit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 23:47

Například kvůli pověře jsme u ni nechali postýlku pro miminko. Hodila na ni těžké věci a rozbila se. Aby toho nebylo málo, označkoval ji pes. Nechci psát moc do detailů, chodí sem část rodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 23:50

Jinak třeba když je u nás na návštěvě, tak nesedí na gauči nebo u stolu ale jde si polosednout/lehnout k nám do ložnice( prý kvůli malé). Učí ji houpat se na postýlce, shazovat kočku ze židle atd atd

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 10:56

@Ba412 mám to podobně a ještě ke všemu v baráku

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 10:59

To budeš mít holka těžké, znám to z vlastní zkušenosti skoro 19let.

• Nahlásit
  • Citovat
765
18.5.20 11:08
@Anonymní píše:
Jinak třeba když je u nás na návštěvě, tak nesedí na gauči nebo u stolu ale jde si polosednout/lehnout k nám do ložnice( prý kvůli malé). Učí ji houpat se na postýlce, shazovat kočku ze židle atd atd

Tak to by mi teda vadilo no :think: nastesti je moje tchyne normalni..no ale tak mate s pritelem mimco, tak nebudes utikat kvuli tchyni ne? Ja bych to s ni neresila primo..po odchodu bych to zkusila rict bez emoci manzelovi..resp. ne si stezovala, ale zeptala se ho, co si o tom mysli..ze uci dite takove veci, a kdyz rekne, ze mu to vadi, tak at ji to rekne, a kdyz mu to bude fuk, tak s tim nic neudelas, maximalne muzes tchyni priste poprosit, aby to nedelala…a do te loznice chodi, kdyz mimco spi? Tak bych za prve rekla, at tam nechodi, ze ucite spat holcicku samotnou, nebo nezbyde, nez koupit na postel prehoz, at se vam nevali v perinach..nebo vyrazit vsichni ven s kocarem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
765
18.5.20 11:12
@Anonymní píše:
Například kvůli pověře jsme u ni nechali postýlku pro miminko. Hodila na ni těžké věci a rozbila se. Aby toho nebylo málo, označkoval ji pes. Nechci psát moc do detailů, chodí sem část rodiny.

A priteli to teda vubec nevadilo a rekl, no nic, koupime novou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13762
18.5.20 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už si opravdu nevím rady a jsem na dně. :,( :,( :,( :,(
Jedná se o přítele a jeho maminku.
Prosím, neberte to tak, že jsem jedna z těch zaujatých nevěst.
Jde o to, že můj partner se maminky neustále ve všem zastává. NIKDY ZA NIC MAMINKA NEMŮŽE.
Když se s ní snažím něco vyřešit, tak přítel mi do toho hned skočí a začne se maminky zastávat.
Např. Nám něco rozbije a je o naše chyba, že jsme si to k ni dali.Ona ze sebe hned začne dělat chudinku a přítel ji začne litovat.
Už si nevím rady. Je to jinak hodný chlap, žádné větší problémy nemáme ale tohle mě opravdu tíží a přemýšlím nad tím každou volnou chvíli.
Děkuji za každou radu, za každý názor. Mějte se hezky :kytka:

Prostě maminka je maminka. Mělo by být cílem každé ženy a často to tady ženy píší, že chtějí vychovat slušného mladého chlapce, který má úctu k ženám a to se projevuje především úctou k mamince. Tak i přítel je takto vychován a svojí maminku chrání. Bohužel ženy jsou jako fenky a žádné dvě fenky se nesnesou a nikdy neskamarádí, takže tento slušný chlapec je drcen mlýnskými kameny a žádné jeho rozhodnutí nebude nikdy správné a asi se přiklonil na stranu té zranitelnější ženy - staré maminky.

Až poviješ také chlapečka, pochopíš a celý tento nikdy nekončící koloběh se bude opakovat :kytka: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama