Partner otočil a místo rodiny rozchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrisis
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 08:00
Partner otočil a místo rodiny rozchod

Zdravím, chci se zeptat jestli se s tím už někdo setkal, co to vůbec znamená a co mam teď dělat. S přítelem jsme se znali dlouho jako přátelé, byl to takový ten bavič, samá party a každá na něj letěla, nic pro mě. Když jsme spolu začali trávit víc času, začal se zklidňovat, jezdili jsme do kina, na koupák, na výlety. No prostě jsem se do něj zabouchla a on se úplně změnil, táhlo mu na 30, tak jsem si říkala, že už se konečně vyblbnul a už se chce usadit. Dokonce když jsme byli na návštěvě u jeho kamaráda, který postavil nový dům, tak na cestě domu mi vyprávěl, že by to udělal trochu jinak a udělal by i dětský pokoj kdyby náhodou. Jenže oslavil 30 a jakoby se vrátil do starých kolejí, samozřejmě že mi to vadilo, najednou se začal od rodiny a rodinné pohody distancovat (vymlouval se, že já jsem ještě mladá (23)), když jsem začala s tím jak to jako hodlá udělat kdybych náhodou otěhotněla a on, že by to dítě aspoň zajistil finančně. I frekvence sexu se změnila, má strašně psychicky i časově náročnou práci, přisuzovala jsem to tomuhle. Přes týden toho měl dost a o víkendu pařil, ale práci změnit nechtěl, že i když mu dává zabrat, je to práce co chtěl dělat. No nakonec se s semnou rozešel, že mezi námi není ta správná chemie a že mě vlastně rád jen jako kamarádku a jen si strašně přál aby se to změnilo v lásku. To mě úplně dostalo. Nejen že jsem ted úplně na dně, ale jak může chlap tak z ničeho nic otočit? Sám to plánoval, já na něj nijak netlačila, ještě studuju, takže to byly plány do budoucna. Nevim co teď. Ztratila jsem ho na dobro? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

carola
Kelišová 6760 příspěvků 27.02.18 08:04

Netrap se, jsi mladá holčina. Studuješ, máš život před sebou. Bav se, užívej si života, chlapů je. Asi to takhle mělo být a ten pravý na tebe teprve čeká. Tak hlavu vzhůru.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 27.02.18 08:13

Jak jste byli spolu dlouho? A netrap se ten ti za to nestojí :)

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5355 příspěvků 27.02.18 08:15

Ale on přeci neotočil, je furt stejnej :mrgreen:
Holka naivní, hlavně si s nim neupíchni mimíska :mavam:

zoidberg
Extra třída :D 12006 příspěvků 27.02.18 08:26

To že má někdo dvouminutový záchvat otcovství „udělal by i dětský pokoj kdyby náhodou“ neznamená, že chce zakládat rodinu. Takže ano, tvé řeči o otěhotnění zapříčinily brzdu méně sexu a následný rozchod. Příště pomaleji ;)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7872 příspěvků 27.02.18 08:30

@Adrisis

Ahoj,

z popisu mi příjde, že jste spolu byli rok? Táhlo mu na třicet a pak mu bylo třicet… To o čem jste se bavili nebylo vyloženě plánování rodiny, ale coby, kdyby :nevim:

Jsi mladá, oplakej to a jdu dál, někde na tebe čeká jiný chlap, který bude mít stejné plány jako ty ;) Tento asi sám neví co chce. Nevynucuj si lásku, takové vztahy se stejně pak rozpadnou.

Adrisis
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 08:33

Byli jsme spolu rok. To o tom co by dělal kdybych otěhotněla jsem řekla jednou. On sam o tom mluvil častěji. Ne jenom u toho domu, i v bytě mi ukazoval, jak by se přepažila velká ložnice. Studuju a ještě dva roky budu, takže jsem ani neměla důvod na něj tlačit. :nevim:

Konnny
Závislačka 2556 příspěvků 27.02.18 08:33

Vždyť ti důvod řekl, přes to nejede vlak. A urychlily to tvoje řeči o otěhotnění.
Netrap se, jsi hodně mladá, ten pravej ještě přijde a bude tam i láska i chemie:)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 27.02.18 08:59

Holt jsi ho náznakem hnízdění poděsila.

Hanney
Závislačka 2684 příspěvků 27.02.18 09:15
@Adrisis píše: … Nejen že jsem ted úplně na dně, ale jak může chlap tak z ničeho nic otočit? Sám to plánoval, já na něj nijak netlačila, ještě studuju, takže to byly plány do budoucna. Nevim co teď. Ztratila jsem ho na dobro? :,(

Podle mě má někoho jiného. Nešťourej v tom. Studuješ, si mladá, bav se a žij dál. Ten pravý přijde :hug:

Bizky
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 09:19

@Adrisis jak může chlap jen tak z fleku otočit? Jo holka, to je zcela normální :? Oni to tak proste mají. Nesčetněkrát jsem se s tím setkala. Kamarádka měla dokonce manžela, kterého jsme ji všechny „záviděly“ a on ji po 5ti letech bez problémů řekl, že ji stejně nemiloval, že pořád čekal, kdy to přijde a nic. a když se dotázala, proč si ji teda bral a proč ji říkal celý léta jak ji miluje, odpovědí bylo: to tak chlapi prostě říkají, protože to ženská chce slyšet. Ale jsou to je slova.

markytka3
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 27.02.18 09:28

No budte rada, ze ten vas pritel vam jasne rekl, jak to vidi, ze to na rodinu nevidi. vcera tady byly narky rovnez od 23lete s dvema detma, jak si ten jeji uziva zivota, kdyz ona travi pravidelne 14 dni u rodicu,… :-))) :mavam: jste mlada, sama pisete, ze mate pred sebou jeste skolu, tak si uzivejte zivota :mavam:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2661 příspěvků 27.02.18 09:31

Z toho co pises mi neprijde, ze by doslova planoval rodinu. To co rikal, byly proste jen takovy ty obecny tlachy a ty sis to spatne vylozila :nevim:

Asi ses mu libila, chtel to s tebou zkusit a casem mu proste naplno doslo, ze chcete oba neco jineho…
Je taky mozne, ze nekoho potkal a o to vic, mu doslo, ze co se jeho tyce, tak mezi Vami proste neni to „ono“. Tak se to proste celkove urychlilo a takhle rozseknul. Coz je fer, lepsi nez aby te z pohodlnosti drzel v nejake iluzi dalsi mesice, nedejboze roky a pak stejne nic.

Ty sis myslela, ze kdyz je mu 30, tak se bude chtit usadit, a on
zase předpokládal, ze vzhledem k tvemu veku, se ty naopak chtir usazovat, jeste DLOUHO nebudeš :nevim:

Proste oba jste od toho cekali neco jineho no a podle toho to dopadlo.

Esmeralda75
Závislačka 4146 příspěvků 27.02.18 11:15
@Adrisis píše:
Zdravím, chci se zeptat jestli se s tím už někdo setkal, co to vůbec znamená a co mam teď dělat. S přítelem jsme se znali dlouho jako přátelé, byl to takový ten bavič, samá party a každá na něj letěla, nic pro mě. Když jsme spolu začali trávit víc času, začal se zklidňovat, jezdili jsme do kina, na koupák, na výlety. No prostě jsem se do něj zabouchla a on se úplně změnil, táhlo mu na 30, tak jsem si říkala, že už se konečně vyblbnul a už se chce usadit. Dokonce když jsme byli na návštěvě u jeho kamaráda, který postavil nový dům, tak na cestě domu mi vyprávěl, že by to udělal trochu jinak a udělal by i dětský pokoj kdyby náhodou. Jenže oslavil 30 a jakoby se vrátil do starých kolejí, samozřejmě že mi to vadilo, najednou se začal od rodiny a rodinné pohody distancovat (vymlouval se, že já jsem ještě mladá (23)), když jsem začala s tím jak to jako hodlá udělat kdybych náhodou otěhotněla a on, že by to dítě aspoň zajistil finančně. I frekvence sexu se změnila, má strašně psychicky i časově náročnou práci, přisuzovala jsem to tomuhle. Přes týden toho měl dost a o víkendu pařil, ale práci změnit nechtěl, že i když mu dává zabrat, je to práce co chtěl dělat. No nakonec se s semnou rozešel, že mezi námi není ta správná chemie a že mě vlastně rád jen jako kamarádku a jen si strašně přál aby se to změnilo v lásku. To mě úplně dostalo. Nejen že jsem ted úplně na dně, ale jak může chlap tak z ničeho nic otočit? Sám to plánoval, já na něj nijak netlačila, ještě studuju, takže to byly plány do budoucna. Nevim co teď. Ztratila jsem ho na dobro? :,(

No, nemůžeš dělat nic.To se prostě stává, že jeden miluje víc, druhej min :?.Jsi ještě mladinká, ten pravej na tebe ještě čeká. Ale chápu že tě to moc bolí. Ja tohle zažila až ve 40 letech a měla jsem z toho taky pěkný šok. Teda akorát s tím rozdílem, že my jsme si mimino už dělali, jeden týden říkal že si mě vezme, druhý přišel a řekl mi že zjistil že mě nemá rád a bylo vymalováno. Uplne mi to oddelalo, trvalo mi než jsem to zkousla. Nakonec zjistíš, že ten druhej, prostě nebyl zralej.Ten tvůj o tom jen tak mluvil.Ja si teď říkám, mělo to tak bejt, život jde dál a ještě že se projevil včas. Doted nevím co se mu mlelo v kouli, prej žije sám. Myslim že by mě opustil i těhotnou, někdo holt neví co chce a to ani ve 40ti. :mavam:

malá_holka
Kelišová 5753 příspěvků 27.02.18 11:28
@pohledzdruhes­trany píše:
Holt jsi ho náznakem hnízdění poděsila.

poděsila? chlapa a poděsila? :lol: ;) vždyť mimískem život nekončí, jak tu mnozí dokazují, milenka a jede se dááál :nevim: :pankac: :pankac:
@Adrisis kašli na něj, řekl ti jak to je, což je dobrý. nic v tom nehledej. taky se mohl přestat ozývat a vyhýbat se ti, takhle to je lepší. Studuj, choď ven s kámoškama a na starýho hňupa kašli. Budou jiní :pankac: :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >