Partner po mně řve, jsem těhu

Anonymní
1.5.17 07:53

Partner po me rve, jsem tehu

Jak jsem cetla diskuze, níže, kdy v nejake diskuzi lidem vadila anonymitazakladatelky, tak mi dovolte, abych nejdriv poprosila o zachovani anonymity, z duvodu soukromi a pro nechci, aby se to tady provalilo. Chodi tu i parner, nekdy pry:). Cekam mimi a jsem ve 20 tt. Partner je cholerik, sve problémy resi rvanim, triskanim veci…rozhodi ho malickost. Pak prijde omluvi se. Vetsinou ho necham vyvztekat, ale vcera uz to presahlo vse. Partner prijel domu z delsi cesty autem, nejak se pohadal s rodinou. A prisaham, ze nic opravdu nic jsem mu nerekla do protivky nebo tak. Bylo devet vecer, rikala jsem si, si muzem jit lehnout. A on zacal rvat ku***, pi**, ze mu organizuju zivot. Rozbrecela jsem se a zacla se trepat. Cely vecer sedel naštvaný v jine mistnosti byte_ted jsme se prestehovali, takze holobyt…Nove prostredi…ja brecela v loznici a on se neobtěžoval nic. V noci jsem se vzbudila s tim, ze mi tvrdne bricho, mela jsem strach, ze o male prijdu. Kdyz videl, ze se krcim bolesti, rekl jen promin. Vmetla jsem mu, ze jestli o male zase prijdu, bude to jeho vina, pak bolest ustoupila..nebylo to nic strasneho, a nutno rict, ze jsem trochu to hrala, ale zaroven jsem mela o male strach. Nastesti ted brisko snad ok.Ale mrzi me a stve partner. Nemusi kolem me jak ke sklenene panne, ale on pochopení žádá, ja musim drzet hubu? Nekdy lituju, ze to male cekam s nim. Navic tak vymodlene těhotenství. Mozna prehanim ja…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.5.17 07:56

Omluvte preklepy pisu z tabletu. Chci jeste dodat, ze mi nerekl promin driv nez jsem mela ty nevolnosti. To me stve…ze me nechal samotnou brecet celou noc a prisel az jsem usla..v nasem novem byte. Zakladame nove bydleni a neshody uz ted

• Nahlásit
  • Citovat
1.5.17 07:59

S takovým bych si dítě nepořizovala. Jestli mas kam jít, odešla bych od něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16425
1.5.17 07:59

Zvykni si. Jako partnera a otce ditete sis vedome a dobrovolne nasla cholerika. Dokonce s nim cekas vymodlene dote. A jestli jsi cekala ze se zmeni k lepsimu tak jsi naivka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16425
1.5.17 08:01

Priprav se ze az bude dite na svete on bude jeste nervnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16408
1.5.17 08:04
@Janiiska píše:
S takovým bych si dítě nepořizovala. Jestli mas kam jít, odešla bych od něj.

Na to asi uz pozde ne, kdyz to dite ceka 8o…nejaka konstruktivnejsi rada by nebyla? :think:

Zakladatelko, zkus ho ignorovat a jak ho to chytne tak odejit do jine mistnosti, proste poustet jednim uchem tam a druhym ven. Kazdopadne az bude v klidu tak si s nim oromluv, ze tohle nehodlas snaset a s ditetem uz tuplem ne. At se bud vzpamatuje nebo vyhleda odbornou lecbu. A jsu tehule, je to jiny stav, je, takze nas narok byt orecitlivela hekna, takze hekej, polehavej a nechej se obskakovat, i kdybys to mela hrat.
Pokud by se scena opakovala, tak bych se druhy den bez reci az on nebude doma sebrala a minimalne na dve noci odjela, i kdybych si mela zaplatit hotel/penzion, pokud to nejde k rodicum/prarodicum nebo k nejake kamosce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
1.5.17 08:05

No tak to hodne stesti. Narozeni ditete je totiz zkouska vztahu. Bude nevyspalej a jeho reakce budou jeste horsi. A s ditetem nastava spousta situaci, kdy ma clovek nervy nasponovane a je potreba je ukocirovat. To bude delat dusno misto aby byl podporou?
Treba by pomohly nejake homeo nebo bachovky, na uklidneni. Byl vzdycky takovy?

• Nahlásit
  • Citovat
1.5.17 08:07

@Hanka1 uklidni se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.17 08:10

Dekuji, ja mu rikala, ze to bylo naposledy, ze jestli se to bude opakovat, uz me neuvidi. Nejsem zadna onuce. Ho to taky mrzi. Ted jsem u nasich, on dela na byte. Rekla jsem mu, ze jestli se mi ted pritizi, je to jeho vina. Doted to byl tak nejak v klidu, kazdy chlap ma sve chapu, i ja mam sve. Mam ho rada.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.5.17 08:12

Je trochu cholericky, ale hned se uklidni. Ted prece od nej nemuzu odejit

• Nahlásit
  • Citovat
1.5.17 08:12
@Anonymní píše:
Dekuji, ja mu rikala, ze to bylo naposledy, ze jestli se to bude opakovat, uz me neuvidi. Nejsem zadna onuce. Ho to taky mrzi. Ted jsem u nasich, on dela na byte. Rekla jsem mu, ze jestli se mi ted pritizi, je to jeho vina. Doted to byl tak nejak v klidu, kazdy chlap ma sve chapu, i ja mam sve. Mam ho rada.

Udělala si dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.17 08:14

Moc dekuju uz tak mam nervy na dranc. Zabydlovani, mimi na ceste…mame si prece uzivat, byt šťastni…my resime veci jak manzele po dvaceti letech

• Nahlásit
  • Citovat
24412
1.5.17 08:14

Kromě komunikace bych mu koupila hořčík. Povahu nezmění, ale těm nervům to trošku pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48770
1.5.17 08:15
@Anonymní píše:
Dekuji, ja mu rikala, ze to bylo naposledy, ze jestli se to bude opakovat, uz me neuvidi. Nejsem zadna onuce. Ho to taky mrzi. Ted jsem u nasich, on dela na byte. Rekla jsem mu, ze jestli se mi ted pritizi, je to jeho vina. Doted to byl tak nejak v klidu, kazdy chlap ma sve chapu, i ja mam sve. Mam ho rada.

to jaký je jsi věděla tak se nediv jaký je :? On se nezmění, prostě takový je a bude. až bude dítě bude protivnější ještě víc a neříkej něco co neuděláš :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.17 08:16
@Pipet píše:
Kromě komunikace bych mu koupila hořčík. Povahu nezmění, ale těm nervům to trošku pomůže.
:mavam: a kop do rite:)
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama