Partner pod stanem s kamarádkou - vadilo by vám to?

michelle21
15.3.17 15:52

Partner pod stanem s kamarádkou - vadilo by vám to?

Ahoj všem, nikdy jsem do podobné diskuze nepsala, ale nyní mi to nedá. Ráda bych znala názor, jak byste se zachovaly v moji situaci. S partnerem jsme spolu pres rok, je vášnivý horolezec. Na podzim se chystají s kamarády na 3 týdny na trek se složitějšími výstupy do hor. Původně jsem měla jet s nim, ale nakonec jsem to vzdala, jelikož jsem věděla, ze se bude jednat o fyzicky velmi náročné výstupy s batohem na zádech cca 30 kg, stanováním v přírodě bez možnosti vykoupání atd. I z přítelova přístupu jsem mela pocit, ze se bojí mě tam vzít, v podstatě mi naznačil že bych tam mohla být pro všechny brzda. Navíc se jednalo původně o pánskou akci, kde bych byla jediná žena. Nicméně situace se poněkud změnila, dva kluci výlet odřekli a kamarád co akci organizuje přizval svoji známou. Partner ji nezná ale údajně velká horalka a sportovkyně, dle slov toho kamaráda je určitě nebude brzdit. Mě se ale situace která vznikla moc nelíbí. Mrzí mě jednak to, že jsem měla jet já, ale hlavně mám docela problém s tím, že partner bude pravděpodobně spát s tou holkou ve stanu - kvůli zátěži vy se nevyplatilo aby si brali každý svůj stan a ti druzi dva kamarádi maji stan spolu. Mám partnerovi říci ze mi to vadí, nebo budu za stíhačku a akorát ho tím naštvu? Jak byste se v moji situaci zachovaly vy?

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

15.3.17 15:54

Partnerovi věřím. Neřešila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5780
15.3.17 15:55

Meby to vadilo urcite. Nerikam, ze s ni musi spat, ale urcite neni vhodny, aby zadany chlap spal ve stanu s jinou zenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
15.3.17 15:58

Mě by teda spaní v jednom stanu vadilo dost. Ja taky nespím s jinym muzem v tesne blizkosti kdyz mam pritele. Ja bych asi jela taky, do podzimu casu dost a muzes natrenovat fyzicku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
15.3.17 16:00

Vadilo by mi to. Ozvala bych se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5822
15.3.17 16:02

Vadilo a prostě bych mu řekla, že mi vadí společný stan a nech si do stanu vleze s ní kamarád co to domluvil :nevim:
jako nevím, ale když to přetočím a oznámila bych muži, že jedu někde na výlet a budu bydlet ve stejném pokoji - posteli, s jiným můžem tak nevím no :mrgreen:
Víra-nevíra, přijde mi to divné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
15.3.17 16:02

Vadilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 16:04

Partnerovi věřím, také jsem byla minulým rokem v Alsasku s nejlepším kamarádem, s kterým se znám ze školy a spali jsme spolu na jednom pokoji. A věř mi, nikdy nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198

Ahoj, ja bych se pres to snazila prenest, protoze mezi horolezci je to proste jine. Ja taky na jednom treku spala ve stanu s klukem, prestoze jsem byla zadana a neprislo mi to divny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81

Ja bych nic nerikala, protoze mne by to nevadilo. Vlastne nevim, co by mi melo vadit? Ze bude ve spacaku, vedle nej krosna a pak nejaka cizi neumyta zena ve spacaku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 16:05

Me by to nevadilo, mam kamose horolezce, ktery ma manželku, ta tomu nepropadla vubec, tak nejezdi, zato jezdi jine holky.On je věrný, zásadovy, nema problem ani on ani ona a naopak si ženy vazi, zr neni zarliva stíhačka a dovoluje mu koníčka. muj partner byl s partii lidi takx na tyden pryc, slo o lod a aby se poskládali do kajut, taky spal v jedne s holkou, co zbyla.Me to nevadilo, nezarlim a důvěřují. Ani by me nenapadlo mu to zakázat a to se ptal o svolení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
michelle21
15.3.17 16:07

Holky díky. Taky už me napadlo ze bych se mohla snažit připojit, s tím, ze už to není čistě pánská akce. Problém je, ze přítele toto samotného nenapadlo a prostě je mi už trapné se sama „vtírat“ když mi to nenabídl sám. Takže se tím vnitřně uziram :-(.

• Citovat
  • Upravit
2680
15.3.17 16:08

Nevadilo by mi to. Jestli mas problem, tak zacni trenovat a jed taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 16:08
@michelle21 píše:
Holky díky. Taky už me napadlo ze bych se mohla snažit připojit, s tím, ze už to není čistě pánská akce. Problém je, ze přítele toto samotného nenapadlo a prostě je mi už trapné se sama „vtírat“ když mi to nenabídl sám. Takže se tím vnitřně uziram :-(.

Kdyz nemam fyzičku, tak se tam fakt necpi.Bude to nepříjemné vsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5822
15.3.17 16:09

Mě by jen tak zajímalo proč s ní nepsí ten kamarád, že by byl ženatý… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu