Partner pořád řeší ex

Anonymní
16.4.21 18:44

Partner pořád řeší ex

Zdravím všechny, zajímalo by mě, co by jste si o tom mysleli vy..
Svého partnera znám už dlouho, byli jsme kamoši co se potkávají na pivku atd.. Začali jsme se vídat víc, až z toho vznikl vztah a nakonec spolu čekáme mimčo. Už v době kámošení sem si občas poslechla něco o jeho ex, se kterou má 13ti letého syna. Vím, že se rozešli zhruba v jeho 2 letech, kdy ona odešla za jiným chlapem.. Je to už dlouhá doba a člověk by řekl, že už to má vstřebaný.. Jenže teď vybíráme výbavičku atd a docela často vzpomíná jak to měli oni a u toho se vždycky strašně rozčílí.. A dokáže o ní mluvit fakt dlouho, přitom sám sebe nasírá a pak je kvůli tomu akorát protivnej. Třeba včera jsem mu chtěla ukázat jakej mám vybranej kočárek, ale ani se nepodíval a už jsem si poslouchala jakej mohli mít oni a jakej byl vychytanej a ona ho nechtěla a blabla.. Dokonce ho googlil.. Když jsem mu ho chtěla ukázat tak zase začal řešit ten,,minulej" a jaká ona byla kráva, že ho nechtěla, zase mololog nadávek na její adresu až sme se k tomu co jsem vybrala ani nedostali.. Přijde mi pořád zhrzenej.. Přitom by se mohl těšit, že bude mít rodinku se mnou a né se utápět v minulosti.. Když mu řeknu, ať už to neřeší, tak se omluví, ale příště je to zas nanovo..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
378
16.4.21 18:51

No, asi je zhrzenej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
16.4.21 18:52

Asi v sobě má neuzavřenou křivdu. Je to sice minulost, ale někteří lidé se nedokáží posunout dál. Asi bych vyzkoušela když s tím zase začne, tak bych mu rázně řekla, že mě to nezajímá nebo bych odešla z místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
16.4.21 19:18

Já bych ho utla hned jak o tom začne mluvit. Rázně mu řekni, že tě to nezajímá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7906
16.4.21 19:31
@kavenka píše:
Já bych ho utla hned jak o tom začne mluvit. Rázně mu řekni, že tě to nezajímá ;)

Přesně, Taky se pak můžes dozvědět, jak ex rodila, kojila…to nechceš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 19:34

@Stevia tak to už mě samozřejmě sdělit taky stihl.. A samozřejmě se u toho rozčílil, že kojila jen 14 dní a pak už ne a že chudák malej a že doufá, že budu mít jinej přístup..

• Citovat
  • Nahlásit
7906
16.4.21 19:40
@Anonymní píše:
@Stevia tak to už mě samozřejmě sdělit taky stihl.. A samozřejmě se u toho rozčílil, že kojila jen 14 dní a pak už ne a že chudák malej a že doufá, že budu mít jinej přístup..

mám tucha, že to mít jednoduché nebudeš. Hodně sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
16.4.21 19:41

Tak takhle mi doma mluvit muž tak ho praštím… Co tě má co zajímat ex… Má nový vztah založil novou rodinu tak do ní nemá tahat minulost… Tohle by mi celkem dost vadilo a řádně bych mu to řekla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3334
16.4.21 19:47

Existuje buď a nebo. Jeho minulost bych utla okamžitě, když i ní začal mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99176
16.4.21 19:49

Aspoň víš jak bude mluvit jednou o tobě, kdyby jste se nedej bože jednou rozešli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
16.4.21 19:54

Ještě kamarádka měla partnera, který taky mluvil o ex, co dělala a jak. Ona mu na to odpověděla, že její ex jí to dělal dobře ze zadu, nastavila mu zrcadlo a samozřejmě se mu to nelíbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 20:02

Já nevím jestli je tak blbej, že nechápe že mě to nezajímá.. :nevim: už sme se kvůli tomu i pohádali.. Stejně vždycky nastane situace aby si na ni vzpoměl.. Ale když by ste viděli ty emoce.. Už je to tak dlouhá doba a pořád takovej vztek.. To mě fakt zaráží..

• Citovat
  • Nahlásit
1210
16.4.21 20:28

Tak jestli to v sobě vůbec má uzavřené… Ale tohle by mě fakt štvalo a možná by mi to kazilo i ten vztah… Přijde mi že nějaký chlapi jsou fakt na hlavu.. 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
16.4.21 20:32

Zkus léčbu šokem, pokud neírá to, že jsi mu narovinu řekla.
Tak, jak tady kdosi psal-řekni, že tvůj ex ti to dělal skvěle zezadu-nebo cokoliv takovýho, co by nečekal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
16.4.21 20:33

@Rosebery dobrej nápad 😁 😁ale to už asi nerozchodi… 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu