Partner se mi dostatečně nevěnuje

8.3.21 18:04

Partner se mi dostatečně nevěnuje

Ahoj. Mám pocit že se mi partner dostatečně nevěnuje. Nevím jestli to tak vidím jen já nebo ne. Jsme spolu už delší dobu. Máme spolu 4 letého syna. Přijde mi že mu stačí jen abychom měli sex. Přijde z práce u toho prohodíme pár slov. Pak kouká do telefonu. Když je malý doma tak se mu chvíli věnuje. Pak něco udělá aby se neřeklo a zapne PC. To že hraje mi nevadí. Sama hraju ale snažím se sním povídat a on u toho kouká do telefonu nebo PC. Pak se mě ještě kolikrát po nějaké době zeptá na něco co jsem mu říkala.. Když najednou zvýší svoji pozornost ke mě je mi jasné že chce sex. Nejradši by chtěl obden. Jenže mě se už protiví že mile chování znamená že chce sex. Takže sním už ani nechci moc spát. Když samozřejmě nechci tak je naštvaný.
Např nabídne se že mi udělá masáž=sex
Hlazení ve vlasech =sex. A tak dále. Dokonce se na mě naposledy naštval že když byl malý na hlídání že nebyl sex že s tím jako počítal. Dřív byl hodně mezi lidma ale teď je jen v práci a na PC na výlety se mu nechce. Furt že buď je unavený, že nemáme auto nebo máme málo peněz. Dřív jsme spolu aspoň hrávali karty. Dřív mi i kupoval drobnosti jen tak nebo nachystal překvapení jednou za čas. Ted už nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
350
8.3.21 18:26

Zhruba u 90 % chlapů normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
8.3.21 18:51

Zaciname to tak mit po roce a pul :mrgreen: jen ten sex je trochu vic romantictejsi… A objimani, hlazeni vyzaduji hooodne ja a jsem v tom iniciator, takze ani nevim, zda by to delal on sam od sebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sysel-v-tísni
8.3.21 18:56

@AkiraMinako
Asi tak. Ještě by mohl rezignovat i na ten sex.

• Citovat
  • Nahlásit
8.3.21 18:56

Přijde mi že mu vážně stačí k životu jen PC a sex. Ještě jsem zapomněla dodat že když je malý doma tak on spí v pokojíčku místo toho aby malého přenesl a šel si lehnout za mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
8.3.21 19:09

Neempatický, citově plochý lenoch, který ani nedokáže vydělat peníze? Super kauf. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
8.3.21 19:14
@AkiraMinako píše:
Přijde mi že mu vážně stačí k životu jen PC a sex. Ještě jsem zapomněla dodat že když je malý doma tak on spí v pokojíčku místo toho aby malého přenesl a šel si lehnout za mnou.

Tak malý je snad doma každý den ne? Nebo jej vyhazujeme na noc ven? :D a tohle mě přijde úplně v pohodě. Nechce riskovat, aby se malej vzbudil a radši to udělá tak, aby se všichni vyspali. Pokud chceš tak jej mít u sebe. Tak malýho prenasej sama ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1923
8.3.21 19:24

Obávám se, že toto nevyřešíš s námi zde, ale musíš to řešit hlavně doma. Probírali jste to spolu? Řekla jsi mu, že jsi nespokojená? Dohodli jste se třeba na tom, že Vám někdo pohlídá a půjdete někam spolu sami? (Teď teda dost blbě, když je všude zavřeno, ale aspoň na procházku + zákaz mobilů.) Čtyřleté dítě je dost vnímavé na to, aby vidělo, že rodiče tráví čas radši technikou než spolu, možná bych ho použila jako argument. A stanovila třeba pravidlo, že od určité hodiny se počítač i telefon vypnou a rodina bude spolu. Připrav se na to, že to ze začátku asi bude dost krušné a emotivní, ale když si dopředu připravíš nějaký společný program (popř. motivuješ vyhlídkou sexu ;)), mohlo by to vyjít. Má Vaše rodina / dítě nějaký pevný denní režim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.21 21:01

@PenelopaW malého nám občas hlídá děda. Hlavně teď když je školka zavřená. Jelikož je z jiného města tak je u nich malý přes noc. Takže časem to nebude. Zkoušela jsem navrhovat výlety i procházky ale většinou se na něco vymlouvá. Snaží se jen když chce sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.3.21 09:40

@Cenarius většinou si jdu lehnout už s malým. Takže sním i usnu. Na začátku jsem se nudila a přenášela ho ale řekl může to je zbytečné. Jinak malý bývá bted poslední dobou celkem často dědy kvůli zavření školek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat