Partner se mi nevěnuje

Anonymní
3.12.19 15:50

Partner se mi nevěnuje

Zdravím vás,
s partnerem jsme spolu dva roky, děti nemáme. Je to hodný muž, vím, ze mě má rad, trápí mě ale jedna věc. Jsem velmi často sama. Přítel je půlku týdne pracovně mimo město. Když se pak vrátí večer domu, obvykle to probíhá tak, ze hned bere do ruky telefon a ani si pořádně nepopovidame. Na telefonu obecně tráví spoustu času, i když mu něco říkám, stále ho drží v ruce a nedokáže pochopit, ze mi to vadí. V podstatě je doma buď na telefonu, nebo spí. Často taky chodí s kamarády ven. Nechci ho nijak omezovat, ale byla bych rada, kdyby byly v týdnu chvíle, kdy se věnujeme jen sami sobě navzájem. Když mu říkám, co mi vadí, argumentuje tím, ze “jsme spolu přece stále, bydlíme spolu”. Když se snažím vymyslet společné aktivity, vše zavrhuje a nikdy se mu nikam nechce. Jakmile se ale ozve někdo z jeho známých, tak to najednou jde. Když se mi ho v létě podařilo několikrát přemluvit k procházce, prosila jsem ho, aby aspoň tu hoďku nekoukal na telefon a byli jsme jen já a on. A co myslíte? Samozřejmě už ho po 10 minutách vytahoval z kapsy a někomu odepisoval. Chci se jen ujistit, jestli mám právo byt z toho rozmrzela, nebo je to normální. :nevim:
Díky za reakce. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
3.12.19 15:55

Závislák. Mobily jsou horší jak drogy. Co vyměnit partnera za takového, který by se ti věnoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
3.12.19 15:57

Ahoj,
máš právo být z toho rozmrzelá, ale upřímně, zas tak divné jeho chování také není. Překvapivě hodně lidí takhle proflakuje dny a jsou tak spokojení.
Zakazovat mobil mu asi nemůžeš, to by nemělo úspěch a v rovnocenném partnerství takové zákazy být nemají. Chtělo by to nadchnout ho pro nějakou společnou aktivitu, kterou si budete oba užívat a získáte díky ní společné prožitky, které vztah posílí. Jo, vím, že se to lehce řekne a hůř udělá, ale tak si zkuste zahrát např. hru na ideální den, kdy ty připravíš sobotu podle sebe, partner neděli podle sebe a vzájemně si uděláte doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 16:00
@FraDeu
@FraDeu píše:
Závislák. Mobily jsou horší jak drogy. Co vyměnit partnera za takového, který by se ti věnoval?

Když já ho jinak měnit nechci, on je opravdu hodný, v případě potřeby vždy pomůže, jen tohle mi na něm vadí.

• Citovat
  • Nahlásit
9720
3.12.19 16:03

A bude jen hůř.
U nás se mobil mimo volání a zprávy doma používat nesmí.
Ale toto není jen o mobilu, on má určitý životní styl a v tom je mu dobře, nehodlá nic měnit, tebe doma chce, protože je to pro něj pohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
3.12.19 16:25
@Anonymní píše:
@FraDeuKdyž já ho jinak měnit nechci, on je opravdu hodný, v případě potřeby vždy pomůže, jen tohle mi na něm vadí.

Ale on se nezmění! Počítáš s tím? Nezmění! Ani když se postavíš na hlavu, ani když si uděláš dítě, ani když si s ním uděláš sedmé dítě! Pořád bude viset na mobilu a věnovat se jiným, než tobě.
A polož si otázku? Chceš s mužem, který furt hledí jenom do mobilu, strávit zbytek života?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24011
3.12.19 16:31
@Anonymní píše:
@FraDeuKdyž já ho jinak měnit nechci, on je opravdu hodný, v případě potřeby vždy pomůže, jen tohle mi na něm vadí.

On se ani měnit nehodlá. Vadit ti to sice může, ale pokud on nechce ten čas trávit s tebou a raději je na mobilu, můžeš se ušima odrážet a nebude to jiné. Nudí se s tebou. Otázka je, jestli ti to stačí - no zřejmě ano. V tom případě ho takového přijmi - nebo vyměň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17073
3.12.19 16:34

Takže u tebe má servis - pračku, sex a jídlo a jinak mu jdeš z cesty a hlavně abys neotravovala. Platí ti alepsoň část nájmu? Dovede tě spolehlivě k orgasmu?

Hlavně si s ním nepořizuj dítě - fakt ho nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 16:40

Ma pribuzna ma něco podobneho. Cele, dny v praci a pote pryc, nebo sedi na telefonu, ze se nudi. Nikam s ni nejde, nic s ni nedela, vse zavrhne nebo záměrně neprijede včas, aby se tomu vyhnul nebo,, zapomněl" coz je na nebesa jasne, ze to pokaždé tak není. Bohužel, ani zdravotní problémy její, nebo členů rodin, nejsou duvod aby prisel od pratel a jeho každodenního trajdani buhvi kde drive, ackoliv jedine co si ona preje je trochu spolecneho času stravenym jinak nez tv, telefonem nebo spanim. Pred nějakou dobou se zde sama sverila, optala a vetsina zde se akorát do ni obula, ze je normalni aby byl denne 15 hodin bez odezvy, komunikace a venovani se vztahu a rodině s tim, ze ona je stihacka a vyderacka.. osobne toto fungovani je cesta k tomu, ze jednou bude ona nebo ty chtit byt šťastná a s aspoň trochou pozornosti a nedopadne to v nynejsim vztahu dobre.. drzim palce, at se to zlepší, ale zde bych podporu moc nehledala a sama to proste zkoušela, dokud ti to za to bude stat. To musis vedet sama, ale vim jak je to bolestive a ubijejici.

• Citovat
  • Nahlásit
1281
3.12.19 16:42
@hanka.br. píše:
On se ani měnit nehodlá. Vadit ti to sice může, ale pokud on nechce ten čas trávit s tebou a raději je na mobilu, můžeš se ušima odrážet a nebude to jiné. Nudí se s tebou. Otázka je, jestli ti to stačí - no zřejmě ano. V tom případě ho takového přijmi - nebo vyměň.

Smutné, jak se ženy trápí kvůli mužům. A stále s nimi jsou i přesto, že jím vadí spousta věcí a ti chlapi se né a né změnit. A nezmění se. Pak přijde dítě. A nezmění se. Pak přijde rozvod, a nezmění se… Kdy to ty ženy konečně pochopí, že trápit se je zbytečné, jenom proto, že on je HODNÝ ALE NEZMĚNÍ SE.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
3.12.19 16:44
@Ou píše:
Takže u tebe má servis - pračku, sex a jídlo a jinak mu jdeš z cesty a hlavně abys neotravovala. Platí ti alepsoň část nájmu? Dovede tě spolehlivě k orgasmu?Hlavně si s ním nepořizuj dítě - fakt ho nezmění.

Ale však je HODNÝ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 16:44
@Ou píše:
Takže u tebe má servis - pračku, sex a jídlo a jinak mu jdeš z cesty a hlavně abys neotravovala. Platí ti alepsoň část nájmu? Dovede tě spolehlivě k orgasmu?Hlavně si s ním nepořizuj dítě - fakt ho nezmění.

Tak v tomhle mas pravdu, doma je o vše postaráno. Jinak co se té finanční stránky týče, máme společný účet, kam každý z nás posila část své výplaty a z toho platíme vše. Partner vydělává o dost více, takže tam i více posila, v tomhle nikdy problém nebyl. Sex je taky úplně v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
24011
3.12.19 16:56
@Anonymní píše:
Tak v tomhle mas pravdu, doma je o vše postaráno. Jinak co se té finanční stránky týče, máme společný účet, kam každý z nás posila část své výplaty a z toho platíme vše. Partner vydělává o dost více, takže tam i více posila, v tomhle nikdy problém nebyl. Sex je taky úplně v pořádku.

Víš, to je možná ten problém. Ty si sama sebe strašně málo vážíš, což chlapy naprosto nepřitahuje. Postaráš se o všechno, navaříš, podržíš - i když ti vadí, že s tebou netráví čas a je všude, jen ne s tebou. Proč by se jako měl snažit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
3.12.19 18:04

Hele ten muj taky strasne casto googli, az me to vytaci-on sam přiznal ze ho to štve…ale zase kdyz spolu nekam jdeme nebo neco podnikame tak ho zahazuje, takze za me asi dobry..mozna ten tvuj taky dospeje do faze kdy mu dojde ze mu tim akorat utíká zivot :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 18:09
@Nevimjakynick píše:
Hele ten muj taky strasne casto googli, az me to vytaci-on sam přiznal ze ho to štve…ale zase kdyz spolu nekam jdeme nebo neco podnikame tak ho zahazuje, takze za me asi dobry..mozna ten tvuj taky dospeje do faze kdy mu dojde ze mu tim akorat utíká zivot :nevim:

Kez by! Byli jsem jednou v kině, kontroloval telefon i během filmu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat