Reklama

Partner se neumí chovat na návštěvě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 10:40
Partner se neumí chovat na návštěvě

Ahojte, má taky některá z Vás partnera co se prostě na návštěve chová jak doma? Ted je se blíží Vánoce mám zas uplnou hrůzu až s ním budu chodit po návštěvách. Když jsme na naozeninách není mu blbý si vzít celou mísu s bramburkami a dát si jí na sebe a sníst to, normálne si otevrít ledničku a podívat se, přepnout si program apod. Už nekolikrát jsem mu to říkala a on to dělá furt a prý si to neuvědomuje, protože mu taky nevadí, kdyby se tak někdo u nás choval. Nevím co s ním už mám dělat..jestli ho upozornovat před ostatníma :nevim: a nechávat ho doma a nebrat ho k mojí rodině je blbý :/

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lillifee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 10:43

Tak jde o to, kde se tak chova. Jestli nekde u rodiny, tak se tam nejspis citi dobre a uvolnene a proto si nejspis nedava pozor. Horsi by podle me bylo kdyby to delal nekde u znamych, u lidi ktere treba znate jen zbezne..

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 19.12.16 10:45

Tak třeba mu řekli, že se u nich má chovat jako doma. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 10:50

To mi připomíná jak k nám jezdily sestřenice a prošmejdily nám komplet šuplíky, už tenkrát jsem si připadala tak trochu znásilněně. Někomu to asi blbý nepřipadá :nevim:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 19.12.16 11:01

Jedině to brat s humorem a vtipne to okomentovat :mrgreen:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1645 příspěvků 19.12.16 11:08

Až to udělá tak bych mu to přede všemi řekla. „Zlato, nejsi doma, ty brambůrky nejsou jen pro tebe“ :-D

Fjodorka
Extra třída :D 11214 příspěvků 19.12.16 11:11

A té rodině to vadí?

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 19.12.16 11:11

Řešíš blbosti.

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 19.12.16 11:15

A Tvé rodině to vadí? Třeba to nevnimaji jako ty. Jsem se musela usmat, když jsem si představila, ze se u tchynky chovám stejně jako tvůj partner. Proste se tam cítím jako doma a tchanovci mi to xkrat opakovali. I do lednice či spíše si jdu sama.

Eliška553
Stálice 90 příspěvků 19.12.16 11:19

A rodina ti nikdy nic neřekla? :) Pokud ne, tak jim to třeba nevadí ne?

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 19.12.16 11:35

Si tady děláte ze zakladatelky srandu, ale jen proto že nejspíš takového partnera nemáte.
Já to zažil na ženské straně a necítil jsem se tedy dobře… Několikrát z toho bylo hezké společenské faux pas a následky si většinou nenese ten nevychovaný, ale ten, kdo ho tam přivedl.
Co s tím? Normálně mu říct, že se to úplně nehodí, že ta rodina je prostě zvyklá žít víc upjatě (prostě nedávat to za jeho chybu, prostě jsou jiní, odlišní) a pokud to nezabere, tak si prostě rozmyslet, kde je to únosné chování a kde už ne a tam jít radši sama.

Venetia
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 19.12.16 11:38
@Anonymní píše:
Ahojte, má taky některá z Vás partnera co se prostě na návštěve chová jak doma? Ted je se blíží Vánoce mám zas uplnou hrůzu až s ním budu chodit po návštěvách. Když jsme na naozeninách není mu blbý si vzít celou mísu s bramburkami a dát si jí na sebe a sníst to, normálne si otevrít ledničku a podívat se, přepnout si program apod. Už nekolikrát jsem mu to říkala a on to dělá furt a prý si to neuvědomuje, protože mu taky nevadí, kdyby se tak někdo u nás choval. Nevím co s ním už mám dělat..jestli ho upozornovat před ostatníma :nevim: a nechávat ho doma a nebrat ho k mojí rodině je blbý :/

Tomu se říká buran :mrgreen: Kdes ho našla?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 19.12.16 11:42

Ano, má pravdu, našim návštěvám taky říkám, jako doma, berte si co hrdlo ráčí. Pro mne osobně lépe, když se obslouží sami, než abych okolo nich skákala, nedáš si tohle a tohle a můžu ti dolít? :-) Ostatně mísu brambůrku na stole mám pro to, aby ji někdo snědl (tedy obsah), není to dekorace.

Edit - ale abych nerýpala, záleží samozřejmě na hostitelce, domácnosti, jak to kde vnímají.

debra.morgan
Závislačka 3272 příspěvků 19.12.16 11:50

A co ještě všechno dělá, protože přivlastnit si mísu brambůrek a kouknout se co mají v ledničce je nic oproti tomu co se dá nevhodného na návštěvě dělat… :think:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 19.12.16 11:53

Vadilo by mi to, zvlášť po tom, co bych s ním o tom mluvila a on to dělal stále dokola :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama