Partner se rozhodl, že nebude řídit

Anonymní
16.9.20 21:13

Partner se rozhodl, že nebude řídit

Co si mám o tom myslet? Tohle přirozeně není nejideálnější přístup od chlapa. Já jsem aktivní řidič a neumím si představit takto fungovat, kdybychom byli tři.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9101
16.9.20 21:15

Jak by to mělo fungovat? Budeš jezdit ty. Taky si raději vše oběhám sama, když manžel hlídá děti. A on ať si chodí pěšky, až bude něco potřebovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
16.9.20 21:17

Záleží, kde bydlíte, Praze by mi to nevadilo, v Dolních Hbitech by to byl problém… Proč nechce řídit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60457
16.9.20 21:17
@Anonymní píše:
Co si mám o tom myslet? Tohle přirozeně není nejideálnější přístup od chlapa. Já jsem aktivní řidič a neumím si představit takto fungovat, kdybychom byli tři.

A to ho chceš nutit? Buď ráda, že přizná, že se na to necítí.. Lepší, než se pak někde vymlatit.. Já řídím aktivně, řízení miluju, můj ex nikdy řidičák mít nebude, prostě to nesnáší :think: nepřijde mi na tom nic divného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
16.9.20 21:24

Tak mu navrhni, že nebudeš na oplátku vařit / prát…
Jaká otázka, taková reakce, srry jako…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43517
16.9.20 21:24
@Anonymní píše:
Co si mám o tom myslet? Tohle přirozeně není nejideálnější přístup od chlapa. Já jsem aktivní řidič a neumím si představit takto fungovat, kdybychom byli tři.

Budete fungovat úplně stejně jako kdybys neridila ty a on jo..
Takových párů je spousta.
Jen do ty porodnice by te nemohl odvézt.
Moc nevidim rozdíl v tom jestli dva nebo tři.. Větší problém je u neřídící ženský teda.. Doktory s detma většinou obihaj ženský, tak je důležitý, že ty můžeš dítě naložit a jet :nevim: když muž bude v práci a dítě ti třeba blbě spadne, naložiš ho do auta a jedeš, nemusíš čekat na chlapa

edit: ted kdyz procitam ostatni prispevky, tak on ridicak ma a nechce ridit, nebo nema a nechce ho mit? protoze jestli ma a jen nechce ridit, tak by te treba do ty porodnice nakonec stejne odvezl :lol:

Příspěvek upraven 16.09.20 v 22:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1621
16.9.20 21:29

Tak záleží, proč se tak rozhodl. Ale žádná tragédie to není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
16.9.20 21:36

A co ti na tom vadi? Ja taky mam ridicak a ridit nechci, ridim jen kdyz to je fakt nutny, jinak ridi vzdy chlap.
A kdyz neco potrebuji tak vzdy se s chlapem domluvim aby me odvezl a nema s tim problem, respektuje me. Ty bys mela respektovat zase sveho chlapa a snazit se s nim domluvit. Kdybych me rekl manzel ze nebude ridit, tak mu reknu fajn. A budeme se opet domlouvat tak, ze bych ho klidne odvezla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
16.9.20 21:38
@Anonymní píše:

Jsou dvojice, kde zase neřídí žena – a co má být?

Pokud Tvůj partner řídit nechce (a není to nějaký truc ve smyslu “Ty řídíš a já můžu pít”), nevidím jediný důvod, proč by se měl přemáhat. Řízení auta není, pokud se nemýlím, občanská povinnost… a každý, kdo si za volant sedne, by měl s řízením být psychicky naprosto v souladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18832
16.9.20 21:39

Noa? U nas zas neridim ja a zvladame uplne normalne a deti mame 2 :nevim: kdyby to bylo naopak, tak se nic nemeni, jenom bysme si vymenili misto v aute no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5288
16.9.20 21:49

Já taky řídit nechci, řídím když je to nutné, prostě se na to necítím. Nemyslím, že řídím špatně, ale nesnáším to, cítím se hodně nekomfortně, zvlášť ve velkém provozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
16.9.20 21:52

Můj manžel neřídí už dvanáct let. Nikdy to nesnášel, já naopak řídím ráda. Žádný extra problém v tom nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
16.9.20 22:14

Ono by to chtělo hlavně napsat důvod proč přestal řídit. Taky by bylo fajn zmínit, jestli ho řízení bavilo, jestli byl typ na řízení a jestli je to vůbec pro vás životně důležitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
16.9.20 22:18

Nevidím v tom nejmenší problém. Můj táta neměl řidičák vůbec, mamka sice jo, ale stejně neřídila. A nijak to mě ani sestry nepoznamenalo. Ani taťka rozhodně není o to méně chlap, jak tu občas v diskusích na podobné téma zaznívá… kéž by se víc lidí, kteří se na to necítí, nebo prostě to nepovažují za životní nutnost, bez toho auta dokázalo obejít.

Jestli to ty za životní nutnost považuješ, tak obsluhuj auto ty. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93572
16.9.20 22:18
@Anonymní píše:

Ty řidič jsi, řídit chceš a tak je všechno v pořádku. O co jde? Tak si on všude dojde pěšky, dojede MHD, případně ho dovezeš.
Sama jsem neřidič, můj muž řídí a holt nás odveze, doveze nebo dojedeme autobusem, vlakem.
Nechápu v čem je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama