Partner se zmĕnil po narození ditĕtĕ

Anonymní
14.6.15 19:34

Partner se zmĕnil po narození ditĕtĕ

Budu strucna, uz pisu po treti jednu diskuzi. :( Se mi to smazalo a vypadl mi internet. Takze strucne.Jde o to, ze drive skorobezchybny vztah se zmenil v neco tak vycerpavajiciho. Partner me po natozeni syna porad jen kritizuje a,,radi" mi jak ho mam vychovavat, jak ho mam krmit a to tak, ze me kritizuje, at malemu otru lzici s polivkou, at mu utru pusu. Mluvi se mnou jak s nesvepravnou a neschopnou osobou. Obcas prohodi, ze nejsem schopna toho a toho. Pritom, vse lezi na me.Pece o syna je na me, on pracuje a tak semu venuje minimalne a kdyz je doma, tak me pozoruje a buzeruje. Nevim co z toho ma. Za bezdetna me nebuzeroval. :,( Jsem uz z nej vystresovana.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14033
14.6.15 19:47

A mluvila jsi s ním o tom? Když bude čas malého nakrmit, řekni mu, ať to udělá ;-) Třeba, když si to párkrát zkusí, tak ho to přejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
14.6.15 19:49

@Hřiběnka jojojo, presne tohle jsem mela rozepsane, ale zniceho nic se mi sekl net, to asi ty bouřky všude. Ale každopádně chápu, že Ti to vadi, me by to teda vadilo fakt fest :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7985
14.6.15 19:51
@Anonymní píše:
Budu strucna, uz pisu po treti jednu diskuzi. :( Se mi to smazalo a vypadl mi internet. Takze strucne.Jde o to, ze drive skorobezchybny vztah se zmenil v neco tak vycerpavajiciho. Partner me po natozeni syna porad jen kritizuje a,,radi" mi jak ho mam vychovavat, jak ho mam krmit a to tak, ze me kritizuje, at malemu otru lzici s polivkou, at mu utru pusu. Mluvi se mnou jak s nesvepravnou a neschopnou osobou. Obcas prohodi, ze nejsem schopna toho a toho. Pritom, vse lezi na me.Pece o syna je na me, on pracuje a tak semu venuje minimalne a kdyz je doma, tak me pozoruje a buzeruje. Nevim co z toho ma. Za bezdetna me nebuzeroval. :,( Jsem uz z nej vystresovana.

Souhlasím, dej mu dítě do náruče, misku před něj a jdi se naložit do vany, uvidíš, jak vyměkně:-D, nijak to nekomentuj, oznam mu, že jdeš do vany a doopravdy tam jdi:-D, zákon akce a reakce:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
14.6.15 20:33
@LadySi píše:
Souhlasím, dej mu dítě do náruče, misku před něj a jdi se naložit do vany, uvidíš, jak vyměkně:-D, nijak to nekomentuj, oznam mu, že jdeš do vany a doopravdy tam jdi:-D, zákon akce a reakce:-D

Presne tak, ten se skoro jako tchyne:-DDD Ta moje je sice v pohode, ale teda zase, ze by mala mela mit ponozky, furt resi ponozky a pritom venku i uvnitr je horko :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :lol:

Ale moje mama je horsi ta furt musi se priblbe ptat a strasne radit i kdyz to nechci a ani nikdo jinej :mrgreen:

Ale partnera bych za to prizabila :D Kecat umi kazdej, jen at si to pekne vse vyzkousi, postupne oblikani, krmeni, prebalovani atd atd. (taky jsem na celej den vcera jela k rodicum a manzel se vzorne staral doma sam o prcka :-D)

Příspěvek upraven 14.06.15 v 20:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 20:36

At si vezme v praci jeden jediny den volno a cely den se o ditko stara, ty bez nekam na nakupy, kasaze, kosmetiku..uvidis jak bude hotovy jak to mas narocne se cely den venovat prckovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
14.6.15 20:40
@VerousekVracov píše:
At si vezme v praci jeden jediny den volno a cely den se o ditko stara, ty bez nekam na nakupy, kasaze, kosmetiku..uvidis jak bude hotovy jak to mas narocne se cely den venovat prckovi

Ale prosim tebe, Když jsem byl ještě zaměstnanec tak bych kteroukoliv směnu vyměnil za den starání o syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 20:43

Manžel se vrátil domů z práce a našel svých pět dětí venku pořád ještě v pyžamu, jak si hrají v blátě, prázdné krabice a obaly od jídla poházené na zahradě. Manželčino auto bylo otevřeno, stejně jako hlavní dveře do domu. Po psovi ani památky a při vstupu do domu našel ještě větší nepořádek. Převržená lampa, koberec shrnutý na druhé straně místnosti, v televizi běžel velmi hlasitě dětský program, obývák plný hraček, včetně různých částí oblečení. V kuchyni byl plný dřez špinavého nádobí, snídaně byla rozpatlaná po celé kuchyni, jídlo pro psa rozsypáno po podlaze, rozbitá sklenička pod stolem. Dveře od lednice byly otevřené a všude byl písek.

Rychle vyběhl nahoru do ložnice v předtuše, že se něco zlého stalo jeho manželce. Překračoval hromady hraček a oblečení, kilometry toaletního papíru a hledal ji. Bál se, že je nemocná, nebo že se něco vážného stalo. Našel ji v ložnici, byla ještě v pyžamu a četla si svůj oblíbený román. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jaký měl dnes den. Zmateně se na ní podíval a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?“

Znovu se na něj usmála a odpověděla: „Víš, každý den, když se vrátíš z práce, se mě ptáš, co jsme tu proboha celý den dělala?“ „Ano“, přitakal. A ona odpověděla: „No a dnes jsem to nedělala…“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4901
14.6.15 20:47

@Dirndljager jejda to je skvělý :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.15 20:49

@Dirndljager Toto by mel zazit ten muj chytrak. :evil: Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
17669
14.6.15 20:50
@jakanas píše:
Ale prosim tebe, Když jsem byl ještě zaměstnanec tak bych kteroukoliv směnu vyměnil za den starání o syna.

Taky jsi si sednul proti manželce a komentoval každý její pohyb? Asi ne, jak tě tak čtu. Nejste všichni stejní jako ani my nejsme všechny stejné. Taková buzerace musí zákonitě naštvat každého nehledě k tomu, že to o tom prudícím pitomci leccos vypovídá. Něco o jeho povaze a není to nic hezkého. Situace s dítětem je pro oba nová a oba se musí hodně učit. Pokud to sklouzne na pán a sluha, není to hezké. To doufám uznáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
14.6.15 21:01
@Kobliha51 píše:
Taky jsi si sednul proti manželce a komentoval každý její pohyb? Asi ne, jak tě tak čtu. Nejste všichni stejní jako ani my nejsme všechny stejné. Taková buzerace musí zákonitě naštvat každého nehledě k tomu, že to o tom prudícím pitomci leccos vypovídá. Něco o jeho povaze a není to nic hezkého. Situace s dítětem je pro oba nová a oba se musí hodně učit. Pokud to sklouzne na pán a sluha, není to hezké. To doufám uznáš.

jasně nějaký komentování je blbý(divný), ale já to psal spíš jako odpověď na příspěvek kde doporučuje otci dát za trest dítě na celý den a jít si užívat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
14.6.15 21:02

@VerousekVracov Tak u nás tohle nefungovalo - chlap si s dítětem doma jen hrál, pak zašel s kočárkem do hospody na zahrádku za kámošema, kámošky rády povozily… Doma ten den nic neudělal - nevařil, nemyl nádobí, neuklízel, nepral… to vše musí ženská stíhat najednou i s prckem. A není to pro něj každodenní rutina… navíc dítě mělo změnu, tak bylo hodnější. Takže závěr - měli pěkný den, je to fajn relax a jeho starat se o dítě baví, příjemná změna :zed: Ani ho pořádně nenakrmil že ještě nějak neřve hlady… Moje blbost že jsem dost jasně nespecifikovala jaký je denní plán :lol: :cert: :zed: Ani tak nemyslím že by tohle zabralo, ono jakákoli změna je totiž fajn, co je na tom děsný je že se to opakuje do úmoru každej den :mrgreen: Tak aspoň týden by to chtělo. Ale já to teda nedělala naschvál aby viděl, musela jsem odjet k lékaři daleko, ale stejně mě to naštvalo jak to dopadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
14.6.15 21:02

Dej mu lžičku a běž. Jestli můžeš, vezmi klíče od auta a vyraž nakoupit, třeba jen 5 rohlíků :lol: Až se vrátíš, tak už ani nebude mít sílu držkovat. Tohle zkouší můj manžel občas ještě teď :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6226
14.6.15 21:05
@jakanas píše:

Tak BYS?? Co to jako je? Vyměnil jsi ji za den starání o syna nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama