Partner si mě neváží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 22:46
Partner si mě neváží

Ahoj,
Omlouvám se, že píšu jako Anonym ale asi se zkrátka bojím to napsat pod mým jménem :(.
Mám dvě děti, jsou male, starší dceři budou teď 3 roky a tomu mladšímu synovi bude rok a půl a přítele. Jenže kde teď začít. Přítel se ke mě často chová jak hovado nebo si to jen namlouvám a za vše si můžu sama? :( Je pravda, přiznám že nás vztah je slepovaný, poznala jsem ho když mi bylo 18, jemu tehdy bylo 27… Zamilovala jsem se, on tehdy tahl k jedné svoji byvalce ale i presto docela motal hlavu me. Chvíli se mnou chodil, pak se se mnou vzdy rozesel.. ty vztahy teda kolikrát taky nebyli pekne, ponizoval me dost casto, ale omlouvala jsem ho, milovala jsem ho. Ponizoval me tim zpusobem ze obcas rekl neco nepekneho treba pred nejakymi spolecnymi prateli :( napriklad jsem ho jednou hlásila na zadech a on mi na to rekl jestli jsem si umyla ruce, kdyz na nej saham :( nebo jsem se k nemu chtela pritulit, to mi ukazal na konec sedacky a rekl: tam je tve misto… Atd. Začala jsem ho mít plné zuby a tak jsem s ním přerušila veškerý kontakt
Ale teď k přítomnosti po nějaké době jsme se oba znovu setkali a on mě chtěl získat zpátky a říkal že uznává že se dřív ke mě choval jako hovado ale že chce být se mnou, skočila jsem mu na ty kecy…
Teď bych si zasloužila pár facek :(
Do těhotenství se synem to bylo v pohode, ale když jsem otěhotněla tak to začalo :( nic podle něj neumím jsem totálně neschopna, asi vypatlaná… Pořád chodí domu z práce a na něco si stěžuje na úplné hovadiny, nedoplneny cukr v cukrence, nevyhozene staré housky dokonce jsem dostala i sprda za to ze nám na notebook chodili nějaké reklamy, řekla jsem mu že to pak zruším a po pár dnech mi vynadal že jsem to ještě nezrušila. Tvl dělám tu snad málo věcí? Starám se sama o dvě děti a celou domácnost. Teď byl třeba celý týden doma… Musel si vzit dovolenou, protože měl přece narozeniny za celý týden tu nehnul pomalu ani prstem jenom se válí… Jediné co udělal tak jednou uvařil. Mam i problém s tím že děti jsou občas dost hlučné a on mi už několikrát vynadal že je neumím uklidnit hlavně že in je otec roku, když je na hlídat lehne si do postele, nevěnuje se jim a řve na ně ať si jdou hrát… Vlastně na ně pořád řve a nebo je bije :( jednou jsem zapomněla zavřít na záchod dveře takže tam vlezl syn… On ho vzal, dál mu na zadek a pak se otočil na mě, že za to můžu já, že dostal na prdel, že jsem tam měla zavřít.
Když bylo pěkné počasí tak je fakt že doma byl trochu bordel ale já si řekla že to nechám uvidim to pak a ze raději vezmu děti ven, samozřejmě. Jsem hned schytala pomluvy u sousedů, pomluvil mě že doma nic nedělám a proč? Protože mi jsou děti přednější než to abych se celý den honila po bytě s koštětem? :( Ještě ke všemu se zavřel na nějaké 4 DNY do jiného pokoje a nemluvil se mnou, prý dokud se mu neomluvim… Mimochodem to dělá dost často zvlášť v poslední době. I když vlastně správně by se mi měl třeba omluvit on :( ale ne vždy jsem ta špatná já a on se mnou několik hodin a klidně i dnů nemluví, kolikrát vlastně ani nevím důvod :/ asi abych za ním lezla a omlouvala se :( nevím :(. Vždy je mi to líto a brečím, je pravda že jsem hodně citlivá :( a takové věci mě prostě dost mrzí, on mi nadává, že neumím nic jiného než řvát, že bych si měla zajít na psychiatrii, protože nejsem normální. :( Když řeknu že se ke mě občas chová dost hrozne tak argumentuje s tím že pro nás dělá první poslední a co první posledni. To že chodí do prace? A to potom opravňuje chlapa k tomu aby se k té ženské choval jak ke musí hadru? Jen proto že chodí do práce? :( Taky občas argumentuje tím ze je blíženec takže za svoje chování nemůže… No jasně :(. Včera mě dokonce serval, jen protože syn spal přes den jen hodinu a když jsem se rozbrečela tak řekl že nechápe co rbu že k tomu nemám důvod, že on pro nás dělá první poslední a já umím jenom řvát :(
Pokud jste to dočetli až sem tak hrozně moc děkuji. Potřebovala jsem se svěřit, protože nemám komu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Závislačka 2658 příspěvků 28.05.19 22:47

Nectu cele…pokud si te neváží tak pryč od něho

Freeandwild
Kecalka 211 příspěvků 28.05.19 22:59

Ne, není to normální. Proč si to necháš líbit? Jemu se to líbí, že Tě to bolí a trápí. Nejlepší obrana je mít ho na háku. Když začne pindat, řekni mu „no jo, si to udělej sám, když Ti to vadí“ a odejdi. Chová se k Tobě blbě? Oukej, nebude mít další den navařeno a vypráno. Chová se hrubě k dětem? Oukej, nemusí se s nimi vídat, odejdi k mamce nebo ke kamarádce, pokud bude hustej, klidně zavolej policii a vůbec se s ním nedohaduj… To je normální magor, co popisuješ. Pokud jen trochu můžeš, odejdi od něj co nejdřív.

Rosary
Kecalka 200 příspěvků 28.05.19 23:01

Přečti si to po sobě. Představ si, že ti tohle řekne kamarádka. Co jí poradíš? Zařiď se dle toho. Už jen, že bezdůvodně mlátí děti… A jo, on je vlastně blíženec, on za to nemůže :roll:… Držím pěsti, ať se rozhodneš správně :kytka:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 28.05.19 23:11

Nebudu to číst celé. Nevim, proč si stěžuješ. Je to idiot a vždy byl. Měla si dost vykřičníků a pořídíš si s nim dvě děti.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 28.05.19 23:12

Já mám taky manžela bližence, a rozhodně se takhle nechová. Někdy mi přijde, že se v něm perou dvě osobnosti ale miluje mě i děti, doma teda neuklizi ale hraje si s dětma a ke mě se chová úžasně. Problém je v tom, že jsi moc hodná, tím, že plačeš, dáváš najevo slabost. Musíš se trochu otřepat a srovnat si ho. Jestli to nepůjde nebo to nedokážes, utíkej pryč, určitě najdeš někoho kdo si tě bude vážit :srdce:.. Takový člověk se ze dne na den sám od sebe nezmění.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 28.05.19 23:17
@Martina84 píše:
Nebudu to číst celé. Nevim, proč si stěžuješ. Je to idiot a vždy byl. Měla si dost vykřičníků a pořídíš si s nim dvě děti.

Byla jsi někdy zamilovaná? :nevim: to člověk nevidí, neslyší…

Malina7
Závislačka 2851 příspěvků 28.05.19 23:33

On si zvyknul od samého počátku vztahu, že mu vše projde. Bohužel tohle jsi si udělala sama, a ber to tak, že je to život a že na chybě lze napravovat. Jsi o dost starší než tenkrát, kdy jsi měla růžové brýle ( my ostatní jsme je v 18 ti měli také, a i ve vyšším věku :mrgreen: ). Chlapovi je třebas ukázat jednu věc, a to svou nezávislost. I s dětmi. Nesmí Tě mít frajer jistou.
Musela jsem se zasmát tomu výroku, co Ti řekl, že když je Blíženec, tak za své chování nemůže. Já jsem také Blíženec. Ten chlap je naprosto dětinský. Pošli ho do háje. Máš kam jít nebo se v dohledné době finančně nějak zaopatřit, abys měla na nájem? Zjistila bych si i možnosti finanční podpory v nouzi na sociálce. Každopádně, rozhodně s takovým člověkem nezůstávat, hlavně kvůli dětem. :cert::hug:

Aduš8
Závislačka 4828 příspěvků 28.05.19 23:37

Chová se k tobě strašně, ale ty jsi dospělá a svéprávná. Ale necháš ho, aby bil tvoje děti? Vylévá si zlost na těch bezbranných, protože mu nestačí, že ubližuje tobě. A ty tomu jen přihlížíš? Když v tomhle budou vyrůstat, budou se buď jednou chovat stejně, jako vy dva a nebo tě budou nenávidět, že jsi za ně nebojovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 00:41

Sbal sebe i děti a uteč od něj. ;)

Hojuza
Kecalka 169 příspěvků 29.05.19 03:46

Je to idiot a ty si to necháš líbit a navíc v tom necháš své děti. Spočítej si jestli máš na odchod, jestli ne, začni si tvořit rezervu. A když bude mít řeči, tak se mu v klidu postav. Ukaž ze jsi dospělá ženská, navíc máma a žádná rohožka. Ale odejdi, hned jak to bude možné. Časem se najde hodný chlap, co bude mít rád i tvé děti.

ludmilaadamkova
Závislačka 2611 příspěvků 29.05.19 07:08

Chces aby vase deti mely takovy muzsky vzor a toto chovani braly nako normalni? Kdyz uz nemyslis na sebe mysli na sve deti.

kve-tinka
Kelišová 5133 příspěvků 2 inzeráty 29.05.19 07:12

Odejdi, neni kam atd.? Tak se o neho prestan starat-jidlo, pradlo atd. Chova se k tobe opravdu jak ke kusu hadru a velice si v tom libuje. S necim podobnym jsem zila, jsou to sobci sociopati :roll: ten muj byl LEV :mrgreen:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 07:48

Já furt nechápu, co ty lidi vede k tomu, mít nulovou sebeúctu a za partnera si schválně vybrat co největšího blbce, a pak se strašně divit, že je to blbec. Pochopitelně je potřeba si s takovým blbcem pořídit co nejvíc dětí, protože odejít včas, to by bylo příliš logické a rozumné.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2224 příspěvků 30.05.19 12:40
@Lucius08 píše:
Byla jsi někdy zamilovaná? :nevim: to člověk nevidí, neslyší…

Ano byla a nikdy se ke mě chlap nechoval jak k hadru.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama