Partner si píše s kamarádkami a tají to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 06:47
Partner si píše s kamarádkami a tají to

Ahojte, před týdnem jsem zjistila, že přítel si píše s nějakou kamarádkou cca 10× za mesíc. Hledala jsemjednu stránku v historii a viděla jsem že si to asi z fb maže ty konverzace. A dnes jsem se naschvál podívala a píše si s jeste jednou samozrejme vse smazaný. Nevím co simám o tom myslet a začíná mi to dost vadit..ne že si píše ale co a proc to tají

Reakce:

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 26.12.16 06:50

Ahoj, normálně bych se ho na to zeptala. Mně by to tedy vadilo dost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 06:56

@Kirstenn na první jsem zeptala a řekl mi ž si to smazal abych nebyla nastvaná, ale že si prý normálně psali o deckách atd. a je mi blbý říct zase jsem přišla na jinou kámošku co si píšeš..Jak z fbi :/

Kirstenn
Kecalka 446 příspěvků 26.12.16 07:01

No, je pravda, že ty už se nedozvíš o čem doopravdy psali. Jde o to, jestli mu věříš.

cecetka
Kelišová 7359 příspěvků 26.12.16 08:28

No a? Ty sis nikdy s nikym nepsala? Copak nemas zadne kamarady?

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 26.12.16 08:40

Kdybych měla doma takovou stíhačku, co nerespektuje mé soukromí a kontroluje, s kým a jak často si píšu, tak taky všechno „nebezpečné“ mažu, byť by to bylo sebenevinnější. Představa, že mi někdo kontroluje zprávy, není nic moc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 09:04

Jenže mě nevadí, že si s někým píše a už vubec ne s kamarádkami. Já si taky píšu. Narazila jsem na to omylem, ale dnes mi to nedalo a musela jsem se podívat. Neznám ani jeho heslo na fb. Já jen enchápu proč si to maže, protože tajnosti mezi sebou jsme neměli, :nevim:

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 26.12.16 09:27

Mě by to dost vadilo, kor když to maže, to bych asi pěnila :) Rozhodně bych mu to řekla.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 26.12.16 10:14

Zas ten přiblblý fcb. :roll: Co na tom, proboha, máte? :zed:

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.12.16 10:33

Já bych zaprvé po ničem nepátrala, akorát máš nervy a když si narazila náhodou, je divné že pokud si psali o dětech tak to smazal né? proč by mazal konverzaci o dětech? nebo jsi ty žárlivá tak raděj smazal i konverzaci o dětech? :nevim: :nevim: Těžko říct a my vás neznáme ani jednoho a každá strana má svou verzi. Myslím že toto vyřešíte jen vy dva.Snad nic netají a je to náhoda :palec:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 26.12.16 10:58

Tohle skonci spatne :zed: :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >