Partner si sice píše s ex, ale....

Anonymní
7.1.20 18:40

Partner si sice píše s ex, ale....

Dámy, hodně jsem četla v diskuzích, že některé žárlí na partnera, protože si píše s ex. Možná ale někdy zbytečně, proto sem píšu, že to může být i takto: Partner si sice píše s ex, protože mají dítě, ale on píše jen o dítěti, ostatní její soukromý život ho již nezajímá. Zatímco ona pořád píše i jiné věci, které se ho už vůbec netýkají, a přitom má už dávno jiného partnera. On je slušný, slušně jí odpoví a třeba se i na něco zeptá. Doma mi to řekne, klidně si to můžu i přečíst a zároveň o ní říká, že je pošahaná hysterka a naprosto bez sebevědomí, když mu pořád píše ty sr. čky, že je to taky jeden z důvodů, proč se s ní rozešel.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 18:41

A??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 18:42

@pohledzdruhestrany A nic, jen poznatek pro některá děvčata, která zbytečně žárlí :D

• Nahlásit
  • Citovat
2624
7.1.20 18:49
@Anonymní píše:
Dámy, hodně jsem četla v diskuzích, že některé žárlí na partnera, protože si píše s ex. Možná ale někdy zbytečně, proto sem píšu, že to může být i takto: Partner si sice píše s ex, protože mají dítě, ale on píše jen o dítěti, ostatní její soukromý život ho již nezajímá. Zatímco ona pořád píše i jiné věci, které se ho už vůbec netýkají, a přitom má už dávno jiného partnera. On je slušný, slušně jí odpoví a třeba se i na něco zeptá. Doma mi to řekne, klidně si to můžu i přečíst a zároveň o ní říká, že je pošahaná hysterka a naprosto bez sebevědomí, když mu pořád píše ty sr. čky, že je to taky jeden z důvodů, proč se s ní rozešel.

Být slušný a říkat o matce jeho dítěte že je pošahaná je celkem rozpor :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2587
7.1.20 18:51
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany A nic, jen poznatek pro některá děvčata, která zbytečně žárlí :D

Nenapadlo tě, že v podstatě nic nevíš? Ne, že bych ti přála problémy, ale do toho nevidíš a může to být tak, jak ti říká a nebo ne. Jsi docela odvážná. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2624
7.1.20 18:53
@Uslava píše:
Nenapadlo tě, že v podstatě nic nevíš? Ne, že bych ti přála problémy, ale do toho nevidíš a může to být tak, jak ti říká a nebo ne. Jsi docela odvážná. :think:

Nebo se směje i jí do obličeje..když se tak dokonale dokáže přetvařovat k ex a říkat o ní tak „hezké“ věci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
7.1.20 18:55
@Anonymní píše:

Doufej ze to tak opravdu je ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 18:56
@Anonymní píše:
Dámy, hodně jsem četla v diskuzích, že některé žárlí na partnera, protože si píše s ex. Možná ale někdy zbytečně, proto sem píšu, že to může být i takto: Partner si sice píše s ex, protože mají dítě, ale on píše jen o dítěti, ostatní její soukromý život ho již nezajímá. …

Když komunikuje partner s ex na téma společné děti, tak je jejich vzájemná komunikace naprosto potřebná a nutná. Děti mají totiž jen dva biologické rodiče. Co by mně vadilo, že chování ex zbytečně komentuje. Představ si, jak jednou takhle bude mluvit o tobě s next.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 18:58

@Uslava stačí mi co jsem zažila, po vztahu s ní byl psychicky naprosto vysátej a oškubanej jako slepice, řešila jen a jen sebe, za trest (asi že jí neposlouchal a dovolil si občas dělat taky své koníčky) nebyl žádnej sex několik let a po tom, co mu psala třeba 250 sms denně utíkal hódně daleko

• Nahlásit
  • Citovat
7288
7.1.20 19:06
@Anonymní píše:
@Uslava stačí mi co jsem zažila, po vztahu s ní byl psychicky naprosto vysátej a oškubanej jako slepice, řešila jen a jen sebe, za trest (asi že jí neposlouchal a dovolil si občas dělat taky své koníčky) nebyl žádnej sex několik let a po tom, co mu psala třeba 250 sms denně utíkal hódně daleko

Jezisi marja dalsi chudacek vysatej oskubanej bez sexu tolik trpel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 19:08
@Anonymní píše:
@Uslava stačí mi co jsem zažila, po vztahu s ní byl psychicky naprosto vysátej a oškubanej jako slepice, řešila jen a jen sebe, za trest (asi že jí neposlouchal a dovolil si občas dělat taky své koníčky) nebyl žádnej sex několik let a po tom, co mu psala třeba 250 sms denně utíkal hódně daleko

takže pravý předmět diskuze je ubezpečovačka, jak jsem skvělá oproti té šílené ex, ovšem musí se to podat jako pomocná ruka potenciálně žárlivým uživatelkám emimča, jejichž manža si píše s ex :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 19:08
@Nekoukej! píše:
Jezisi marja dalsi chudacek vysatej oskubanej bez sexu tolik trpel :mrgreen:

A pořád nám to vy ženské žerete :lol:. Tahle pohádka se nikdy neomrzí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7288
7.1.20 19:10

@Budoucí007 :* presne zas a znova se na to chytne dalsi a dalsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:11

@pohledzdruhestrany všechno víš jak to že už nejsi na hradě? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22666
7.1.20 19:13
@Anonymní píše:

Takže je hysterka?

Ty jsou přece nejlepší v posteli, chápu jeho nostalgii… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama